Aytaç Su Bayilik Açıklaması

Aytaç Su Bayilik

Aytaç Su Bayilik Hakkında : AYTAÇ AKYUDUM GIDA SAN. VE TİC. A. Ş., 1994 Yılında birkaç yerel müteşebbis tarafından kurulmuş olup, 30.06.1997 tarihinde YİMPAŞ HOLDİNG bünyesine katılmıştır. 55.000 m2 kapalı, toplam 145.000 m2 alanda kurulu, 3.200 ton/gün üretim kapasitesine sahip Sakarya/hendek ve Yozgat/Çayıralan tesislerinde en son teknolojiye sahip makinelerle AB standartlarında ve %100 hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır. 

 Aytaç Su Bayilik ve Bayilik Başvurusu Kaynağını dünyaca ünlü su yataklarına sahip Bolu Akyazı arasındaki Kerem Ali Dağlarının Çamlıca Beldesi Gökçe ağaçlık mevkiinde 850 m yükseklikteki kaynaktan sağlayan aytaç su, doğal cazibesi bozulmadan fabrikamıza ulaşmakta ve en son teknoloji kullanılarak, el değmeden 250cc-300cc bardak, 0,5 - 1,5-5-10 LT pet ve 19 LT polikarbon şişelere dolumu yapılarak mineral yapısı bozulmadan siz değerli müşterilerimizin güvenle içebileceği bir hale getirilir.

 Aytaç Su Bayilik ve Bayilik Başvurusu 2008 yılında aynı üretim ve yatırım anlayışıyla ikinci fabrikasını YOZGAT/Çayıralan’da faaliyete geçiren Aytaç Su, tadı keşfedilmeyi bekleyen,KAYNARPINAR mevkiinden aldığı doğal mineralli suyunu mineral yapısı bozulmadan fabrikasına ulaştırmakta, 0,5-1,5-5-10 LT pet ve 19 LT polikarbon şişelere dolumunu yaparak siz değerli müşterilerimize "a kalite" anlayışı ile sunmaktadır.

Aytaç Su ikinci fabrikasında, üç aşamalı yatırımın; birinci ve ikinci aşamasını meydana getiren damacana bardak ve pet su ambalajları ile üretime başlamıştır. Üçüncü aşamada ise gazlı içecek ürünleriyle yatırımlarına devam edecektir.

Aytaç Su Bayilik Başvurusu

Aytaç Su Bayilik, Aytaç Su Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Aytaç Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR