Aytaç Su

1994 Yılından Beri Faaliyetlerine Devam Eden Ve 1997 Yılında Yimpaş Holding Bünyesine Geçen Aytaç Akyudum A.ş, Içecek Sektöründeki Payını Sürekli Arttıran Bir Firmadır.

Aytaç Su Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aytaç Su Bayilik Şartları

Ticari Sicilin Temiz Olması
İstenen Teminat Bedelinin Karşılanması İçin Gerekli Sermayeye Sahip Olunması
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışının Benimsenmesi
Bayilik Sözleşmesine Tam Uyumluluk Gösterilmesi
Bayilik Bölgesindeki Müşteri Portföyünün Genişletilmesi
Düzenli Olarak Eksiksiz Raporların Hazırlanması

Aytaç Su Bayilik Açıklaması

Aytaç Su Bayilik

İçecek sektörünün lider firmaları arasında yer alan Aytaç Akyudum Gıda San ve Tic. A.Ş. 1997 yılı itibariyle Yimpaş Holding bünyesi altında faaliyetlerine devam etmektedir. Aytaç Su bayilikleri ile satış ağını giderek arttıran firma farklı litrelerde su seçenekleri ile hedef kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Bayilik veren firmalar arasında en çok rağbet görenlerden biri olan Aytaç Su bayilik almak isteyen girişimcilerin dikkatini çekmektedir. Hali hazırda su satışına uygun bir işletmesi bulunan ya da su dağıtımı için yeni bir işletme kurmayı düşünen girişimciler Aytaç Su bayilik alarak karlı bir yatırım tercihinde bulunabilirler. Yapılan satış üzerinden pay alınmasına dayanan kazanç modeli yatırımcılara sürümden kazanma fırsatı sunmaktadır. 

Aytaç Su bayilik almak isteyen girişimcileri ve tüketicileri en çok cezbeden unsur; 2008 yılı itibari ile Aytaç Su markasıyla satılan suların kaynağının “doğal mineralli su” olarak Sağlık Bakanlığı tarafından tescillenmiş olmasıdır. Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenme konusunda tüketicilerin bilinçlenmesi Aytaç Su bayilik fırsatlarının önemini arttırmaktadır. 19 litrelik damacana satışının yanı sıra pet şişe su satış imkanını da bayilerine veren firma, kurumsal değerlerinin korunmasına büyük bir önem vermektedir. 

Su bayiliklerinin kazançlı dünyasına adım atmak isteyen ancak bayilik veren firmalar arasında seçim yapmakta zorlanan girişimcilerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir marka bilinirliğine sahip olan Aytaç Su, Türkiye geneline bayilik vermektedir. 

Bayilik sözleşmesi kapsamında bayileri ve marka arasındaki iş ilişkisini sağlam temellere dayandıran firma, şirket kültürünü koruyan bayiler ile anlaşmaktadır. Bu nedenle sadece yatırım tutarının karşılanması Aytaç Su bayilik zinciri içinde yer almak için yeterli gelmemektedir. 

Aytaç Su Bayilik Şartları

Aytaç Su bayilik sistemine dahil olmak isteyen yatırımcılar genel anlamda iki ayrı konseptte bayilik alabilirler. Mevcut ticari faaliyetleri su satışına uygun olan işletmeler hedef kitlelerine sundukları marka çeşitliliğini arttırmak için Aytaç Su bayilikbaşvuru yapabilirler. Bir diğer alternatif de damacana su satarak ev ya da işyerlerine su dağıtımı yapmaktır. İkinci bayilik konsepti ilkine göre daha kapsamlı olup araç gereksinimi ortaya çıkarabilir. Hizmet ağının genişlemesi ve siparişlerin bekletilmemesi için servisin araçla yapılması gerekebilir. 

Aytaç Su bayilik almak isteyen girişimcilerin ticari sicillerinde sorun olmamalıdır. Ticari geçmişinde sorun olan girişimcilerle marka iş birliği yapmayı tercih etmemektedir. 

Ayraç Su bayilik şartı olarak lokasyon seçimini önceliklendirmez. Lokasyon seçimi girişimcinin kazancını doğrudan etkileyebilecek özelliğe sahiptir. Firma kendi ürünlerinin dağıtımı için uygun lokasyondan ziyade hizmet kalitesine, personellerin müşterilere karşı tutumlarına ve servis hızına odaklanmaktadır. 

Aytaç Su bayilik almak isteyen girişimcilerin düzenli aralıklarla firmaya rapor göndermeleri gerekir. Bayi ağını kontrol eden marka, her bir bayisinin müşteri portföyünü genişletmesini beklemektedir. 

Aytaç Su bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler Akyudum Gıda San ve Tic. A.Ş firmasının resmi internet sitesi üzerinden başvurularını online olarak gerçekleştirebilirler. 

Aytaç Su Bayilik Fırsatları

Su satışı yapmanın çok karlı olmadığı düşünülse de sürümden ciddi oranlarda kazanç elde edilebilir. Üstelik prestijli markaların ürünlerinin sunulması tüketicilerin öncelikli tercihleri olmak için çoğu zaman yeterlidir. Bu nedenle Aytaç Su, bayilik veren firmalar içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Firmanın marka bilinirliği ve marka değeri yüksektir.

Aytaç su bayilik almayı düşünenlerin diğer bir avantajı da firmanın su kaynağının Sağlık Bakanlığı tarafından “doğal mineralli su” olarak tescil edilmiş olmasıdır. Kalite ve güven aynı anda sunulduğunda tüketicilerin satın alma kararlarını etkilemek kolaylaşır. 

 

Aytaç Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR