Cafe Sektöründe En Çok Merak Edilen 5 Bayilik

Son Güncellenme: Thu Jan 1970 02:00

Cafe Sektöründe En Çok Merak Edilen 5 Bayilik
Enes Öksüz admin

Artık büyük, küçük farketmeksizin her şehirde veya ilçede birçok cafe bulunuyor. Cafe sektörü son 5 yılda hem ülkemizde hem de dünyada inanılmaz derecede büyüdü. Geçtiğimiz yıl itibariyle cafe sektörü 200.000 farklı işletme ile 28 Milyar dolarlık büyüklüğe ulaştı. Bu sektörün uzun zaman sonucunda buralara gelmesi doğal olarak bir çok kişinin dikkatini çekti. Kendi işinin sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar bu sektördeki franchise sistemlerini değerlendiriyor. 

MADO Bayiliği

MADO Bayiliği

1992 yılında ilk konsept mağazasını açan MADO günümüzde hem yurtiçinde hem de yurtdışında yüzlerce kişiye hizmet veren bayilere sahip. 2002 yılında Türkiye’nin Franchising Sistemini En İyi Uygulayan Markası Ödülü’ne layık görülen MADO’nun günümüzde 200’den fazla şubesi bulunuyor. Firmanın ülkemiz dışında Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Güney Kore, Hong Kong, Suudi Arabistan gibi ülkelerde hizmet veren şubelerine yakın zamanda Rusya ve Suriye şubeleri de dahil olacak. Bu denli büyük bir markanın desteğini almak yatırımcıların ve işletmecilerin daha kolay bir şekilde hareket edebilmesini sağlıyor.

Mado bayik detayları için tıklayın.

London Café Bayiliği

London Café Bayiliği

Son yıllarda özellikle üçüncü dalga kahveciler hem dünyada hem de ülkemizde daha önce görülmemiş bir talep görüyor. Bu talep ile beraber dünyada petrolden sonra en çok ticareti yapılan ürün kahve oldu. London Café de ziyaretçilerine dünyanın farklı yerlerinden kaliteli kahveleri ve çayları ziyaretçilerine sunuyor. Marka, franchise almak isteyenlere reklam, yer seçimi, pazarlama, eğitim ve personel gibi çeşitli destekler sunuyor.

London Café Bayiliği için tıklayın!

Adam Gibi Bir Yer Bayiliği

Adam Gibi Bir Yer Bayiliği

Mola İçin Adam Gibi Bir Yer sloganıyla hizmet veren Adam Gibi Bir Yer hem cafe hem de alacart restoran konseptini bir araya getiriyor. Hizmet politikasına son derece önem veren markanın şu anda aktif olarak yedi şubesi bulunuyor. Özellikle adres olarak tarifi kolay ve açık geniş alanlarda yer alan Adam Gibi Bir Yer farklı restoranıyla işletmeciler için ön plana çıkıyor.

Adam Gibi Bir Yer Bayiliği detayları için tıklayın!

Yeşilçam Kahve Evi Bayiliği

Yeşilçam Kahve Evi Bayiliği

Yeşilçam Sokağı’ndan ilham alarak yola çıkan marka farklı kahve çeşitlerinin yanı sıra eşsiz lezzetleri de ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Fosforlu Cevriye gibi, Yeşilçam kokan ürünleriyle Yeşilçam Kahve Evi farklı bir deneyim sunmak konusunda oldukça başarılı. Şu anda 6 şubesi olan firma bayilerinden herhangi bir şekilde satış payı ya da cirodan pay talep etmiyor. Ayrıca bayilere kurulum aşamasında reklam, pazarlama, finans, bölge koruması ve personel desteği gibi destek sunuyor.

Yeşilçam Kahve Evi Bayiliği için tıklayın!

Coffeemania Bayiliği

Coffeemania Bayiliği

Ülkemizin en büyük cafe mağazalarından birisi olan Coffeemania, 2009 yılında 4 adet şubesi bulunurken 2016 yılında 60 şubeye ulaşmayı başardı. Bunun yanında markanın Malezya’da 3 ve Kıbrıs’ta da 1 adet şubesi bulunuyor. Coffeemania şubeleri yakında Azerbaycan, İran ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde de hizmet vermeye başlayacak. Ortalama yıllık 989.000 müşteri sayısına sahip olan Coffeemania şubeleri hem gençlere hem de büyüklere hitap eden menüleriyle öne çıkıyor.

Coffeemania Bayiliği için tıklayın.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler

Sponsorlu Bayilikler