100 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Sun May 2024 06:13

100 bin ₺ sermaye sahibi ve iş fikri arayan girişimciler için bayilik veren firmalar arasından derlenmiş 100 bin ₺ bütçeli teklifler.

100 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri
Metehan Avcı user

Günümüz koşullarında 100.000 TL bir iş kurmak için iyi bir sermaye olarak kabul edilebiliyor. Ancak her zaman olduğu gibi yine en önemli kısmı sektör tercihinin yapılması oluşturuyor. 100.000 TL sermayesi olan ve hangi alanda bayilik alacağına karar veremeyen yatırımcı adayları için “100.000 TL ile hangi bayilikler alınır” sorusunun yanıtını bu yazımızda vermeye çalışıyoruz.

PİDEMANİA

Kar marjının yüksekliği ile dikkat çeken Pidemania bayilik almak isteyen girişimcilerinden 15.000 USD franchising bedeli talep ediyor. Lezzetli ürünlerinin yanı sıra satışa sunulan yan ürünleri ile de bayilerinin cirosunun yükselmesine katkıda bulunan Pidemania ürün çeşitliliği sayesinde her damak tadına hitap edebiliyor. Bayilerinden reklam katılım ücreti almayan markaya bayilik almak için yapılan yatırımın geri dönüşü yaklaşık olarak 24 – 36 ay sürüyor.  Ortalama kar marjı %150 olan Pidemania bayilik alan girişimcilerin işletmelerini 30 günde hazır hale getiriyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Pidemania Bayilik

B-FİT

Yalnızca kadın girişimcilere bayilik veren B-Fit bayilik maliyete belirlenmiş olan üç bölgeye göre farklılık gösteriyor. Markadan bayilik almanın maliyeti 1. BÖLGE için 72.000.-TL + KDV, 2. BÖLGE için 62.000.-TL + KDV, 3. BÖLGE için, 52.000.-TL + KDV oluyor. Açılış malzeme paketi karşılığında ise 8.994.-TL ödeniyor. B-Fit açılacak olan işletmenin minimum 120 metrekare alana sahip olmasını ve bu alanın içerisinde minimum 40 metrekarenin spor bölümüne ayrılmasını istiyor. Ayrıca işletmelerde 1 soyunma odasının, 2 duşun, 1 tuvaletin ve bir kafe alanının oluşturulması da zorunluluklar arasında yer alıyor. Franchise bedeline özel b-fit makine ve ekipmanları, b-fit üye takibi bilgisayar programları, 5 günlük uygulamalı eğitim, aktif bir şubede 2 günlük oryantasyon, 4 günlük merkez açılış desteği de dahil bulunuyor. Marka ayrıca bayilik alan girişimcilerine yer seçimi, cephe giydirme ve iç dekorasyon gibi alanlarda da destek oluyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:b-fit Bayilik

CINEBOX

Sanal gerçeklik teknolojisini AVM’lerde konsept haline getiren Cinebox sektörünün öncü markası olarak biliniyor. 15.500 USD maliyet ile alınabilen Cinebox bayiliklerinin AVM’ler başta olmak üzere yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda konumlandırılması tercih ediliyor. Marka bayilik alan girişimcilerine Cinebox standının açılış süreci de dahil olmak üzere pazarlama, lojistik, reklam, eğitim, operasyon ve insan kaynakları alanlarında destekler sağlıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik

NEFİS DEMET

Meyve sepeti hediye sektörü alanında faaliyet gösteren Nefis Demet bayilik almak isteyen girişimcilerine konsepti ile uygunluk gösteren lokasyonlarda anahtar teslim kurulum yaparak kendi işlerinin sahibi olma imkanını sağlıyor. Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli bölgeye göre değişiklik göstermekte olup 10.000 USD’ den başladığı biliniyor. Marka girişimciye anahtar teslim şube ile birlikte elektronik ortamda müşteri portföyünü de aktarıyor. Merkez telefonlarına gelen siparişler ilgili şubelere yönlendirilerek bayilere ekonomik destek sağlanmaya çalışılıyor.

RESTORFX

Boya restorasyonu teknolojisine büyük bir yenilik getiren RestorFX araçların boyasını ilk günlü kalitesine ve parlaklığına yeniden ulaştırmayı amaçlıyor. Marka yatırımcılarından 50.000 TL franchise giriş bedeli talep ediyor. . RestorFX’in bayilerinden aldığı bu bedel içerisinde markanın franchising bedeli, ürün paketi, royalty bedeli, isim hakkı, eğitim ve promosyon ürünleri de bulunuyor. Marka 2019 yılında Antalya, Muğla, Erzurum, Kayseri ve Samsun’da bayilikler vermeyi hedefliyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Restor Oto Boya Restorasyon Sistemi

KAHVELAND

2019 yılı sonuna kadar 20 bayilik daha vermeyi hedefleyen Kahveland bayilik almak isteyen girişimcilerinden 60.000 TL franchising bedeli talep ediyor. Royalty bedeli olarak % 3 alan Kahveland tüm Türkiye geneli için bayilik başvurularını kabul ediyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Kahveland Bayilik

DASTİNİ BEBE

Marka bayilik almak isteyen girişimcilerinden Dandini Bebe Market için isim hakkı bedelini 30.000 TL+KDV, Dastini Bebe Shop için isim hakkı bedelini ise 20.000 TL+KDV şeklinde talep ediyor. Markadan bayilik alabilmek için isim hakkı bedeli ile birlikte 100.000 TL civarı bir bütçeye ihtiyaç duyuluyor. Bayilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay almayan Dastini Bebe şubelerinin ortalama kurulumu 20 gün kadar sürüyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Dastini Bebe Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler