Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 04:09

Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik ve Bayilik Bilgileri Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : Cinebox

Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik ve Bayilik Bilgileri
İlyas Özkurt user

Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik

Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik ve Bayilik Bilgileri Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : Cinebox Sanal gerçeklik alanında franchise veren yetkili tek distribütör markadır. Cinebox olarak kuruluşumuz, Mehmet Eyyüp Aman tarafından 2015 yılında kurulmuştur. 2015 yılı öncesi "Chocoworld" markası ile çikolata şelalesi alanında franchise vererek hızlı bir büyüme elde ederek avmler'de kazanmış olduğumuz deneyimleri ve referanslarımızı kullanarak Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek olan sanal gerçeklik iş modülünü Türkiye'ye getirmekten gurur duyuyoruz. Yurtdışı operasyonlarımız ile 3 farklı firmanın türkiye distübütörlüğünü üstlenerek ülkemizde ilk sırada yer almaktayız.

Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik 2016 yılı içerisinde sanal gerçeklik ile ilgili iş modülleri dünya eğlence sektörüne yön verecektir, bu öngörümüz ile tüm türkiye de bu kazançlı iş modülüne herkesi davet ediyoruz. Maltepe Park Şubemizde İki Adet Standart Konpset Ürünümüz Bulunmaktadır. Şubemiz Günlük 1800 Hafta Sonu İse 4000'e Yakın Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Ediliyor.

Cinebox Sanal Gerçeklik Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Cinebox Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: cinebox yatırımı 30.000 usd’dir.

 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler