Pidemania

Özgün Lezzetleri Ile Geleneksel Tatlarımızdan Biri Olan Pidenin Hedef Kitlesini Genişleten Pidemania Türkiye Geneline Franchise Veriyor.

Pidemania Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Pidemania franchise yatırım bedelleri işletmenin alanına, seçilen bayilik konseptine ve lokasyonuna göre değişiklik gösterebilir. Ortalama yatırım bütçesi 200 bin TL ile 300 bin TL arasında değişmektedir.

Pidemania Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pidemania Bayilik Şartları

Pidemania Franchise Başvurusu Yapmak
Müşteri Memnuniyetini Sağlamak
Hızlı Ve Kaliteli Servis Sunmak
Pidemania Bayilik İçin Uygun Lokasyon Seçimi Yapmak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak

Pidemania Bayilik Açıklaması

Pidemania Bayilik

 

Geleneksel lezzetlerimizden biri olan pidenin özgün tariflerle yeni bir kimlik kazanmasını sağlayan Pidemania; Türkiye genelinde bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Pide franchise vererek marka bilinirliğini kısa sürede arttırmaya başlayan Pidemania; ürünlerinde koruyucu maddelere yer vermiyor. En doğal ve taze ürünleri kullanarak birbirinden farklı pide çeşitleri sunan Pidemania; pide bayilik almak isteyen girişimcilere karlı bir yatırım olanağı sağlıyor. Tek müşteriye çoklu satış yapma fırsatı bulunan Pidemania şubeleri; yatırımcılarının kısa sürede kara geçmesini mümkün kılıyor. Özellikle doğru lokasyon seçimi yapıldığında girişimciler gıda bayiliklerinin avantajlarını yaşayabiliyor. 

Siz de iş fikirleri arasında seçim yapamıyor ve gıda sektöründe bayilik almayı düşünüyorsanız Pidemania bayilik süreçleriPidemania bayilik şartları ve Pidemania bayilik konseptleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Gıda sektöründe bayilik alarak her zaman düzenli gelir elde etme ihtimaline sahip olabilirsiniz. 

Pidemania Bayilik Şartları

Pidemania bayilik şartları girişimcinin seçtiği bayilik konseptine ve bayilik konseptini uygulayacağı lokasyonun alanına göre değişiklik gösterebilir. 

Ekspress Şube Bayilikleri için girişimcilerin 35-75 m2 alana sahip işletmeleri bulması gerekiyor. Paket şubeleri için gereken ortalama sermaye ise 170 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiyor.

AVM Self Servis Şube bayilikleri almak isteyen girişimcinin 35-75 m2 alana sahip işletme bulması gerekiyor. Bu bayilik konsepti için 200 – 250 bin TL sermaye gereksinimi bulunuyor.

Alakart Restoran şubeler için restoranın 100-150 m2 genişlikte olması şartı aranıyor. Bu konsept için girişimcinin 250-300 bin TL sermayeye sahip olması bekleniyor. 

Hangi bayilik konsepti tercih edilirse edilsin firma, bayilerinin daha yüksek gelir elde etmesi ve marka değerinin korunması için işletmenin yoğun yaya trafiği olan bölgelerde açılmasını talep ediliyor. İşletmenin açılabilmesi için bulunduğu bölgenin nüfusunun minimum 100 bin olması şartı da öne sürülüyor. 

Pidemania bayilik almak için girişimcinin yetenekli olması, müşteri memnuniyetine önem vermesi ve tüm vaktini Pidemania şubesine adaması da gerekmektedir. 

Gerekli şartları karşılayan girişimciler Pidemania markası ile 10 senelik franchise anlaşması yapabilirler. Bu süreç içerisinde marka değerlerini benimseyen ve bu doğrultuda faaliyetlerini yürüten bayiliklerle marka arasında herhangi bir anlaşmazlık oluşma ihtimali oldukça zayıftır. 

Pidemania Bayilik Almanın Avantajları

Pidemania bayilikleri almanın en büyük avantajlarından biri yatırımın geri dönüş süresinin kısa olmasıdır. Türkiye genelinde güçlenmeye devam eden Pidemania; her geçen gün daha çok müşteriyi şubelere çekmektedir. Dolayısıyla yatırımcılar Pidemania bayilik açtıkları zaman hızla yatırım sermayelerini amorti edebilirler. 

Pidemania bayilik alan yatırımcılarına sunduğu desteklerle kara geçme sürecini kısaltmaktadır. Eğitim veren, ürünleri zamanında tedarik eden, lokasyon seçime destek olan ve reklam desteği sunan Pidemania sektörde yeni olan girişimcilerin en büyük endişelerini dindirmektedir. 

Pidemania ürün çeşitliliğini sürekli arttırıp her geçen gün daha geniş bir hedef kitleye hitap etmektedir. Her zevke uygun lezzetleri sunan marka bayilerinin hedef kitlesini genişletmektedir. Ürünlerinde yenilikler deneyen böylece pidelerin geleneksel lezzetini yeniden yorumlayan firma hedef kitlesinin en çok tercih ettiği markalardan birine dönüşmektedir. 

Siz de Pidemania bayilik şartlarını karşılıyorsanız ve karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız Pidemania bayilik başvurusu yapabilir; işletmenizde kaliteli hizmet vererek yatırımlarınızın karşılığını kısa sürede alabilirsiniz.

Pidemania Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR