Tuğba Kuruyemiş Bayilik Veriyor Mu?

Son Güncellenme: Wed Feb 2024 08:51

“Tuğba Kuruyemiş bayilik veriyor mu?” sorusuna şimdilik cevap “Hayır” olsa da ilerleyen zamanlarda firmanın büyüme politikasının değişip değişmeyeceğine dair net bir bilgi de bulunmuyor.

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Veriyor Mu?
Enes Öksüz admin

“Sıcak Sıcak Taptaze” sloganıyla faaliyetlerine başladığı 1980 yılından bu yana hedef kitlesiyle farklı lokasyonlarda buluşan Tuğba Kuruyemiş firması, yüksek marka bilinirliği ve oturmuş hedef kitlesiyle en başarılı kuruyemiş şirketleri arasında yer alıyor. 

Büyük ve geniş satış noktaları faaliyet gösterilen bölgelerin en işlek konumlarında yer alıyor ve markanın geniş ürün yelpazesi hedef kitlesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikler gösteriyor. Kuruyemiş bayilik almak isteyen girişimcilerin en çok ilgi gösterdiği firma olan Tuğba Kuruyemiş bayilik fırsatları henüz sunmuyor. 

“Tuğba Kuruyemiş bayilik veriyor mu?” sorusuna şimdilik cevap “Hayır” olsa da ilerleyen zamanlarda firmanın büyüme politikasının değişip değişmeyeceğine dair net bir bilgi de bulunmuyor. Aydın’da kurulan ve kurulduktan sonra Aydın başta olmak üzere; İzmir, Manisa, Ankara, Eskişehir, İstanbul, Muğla, Afyon, Antalya, Samsun, Kütahya, Uşak ve Balıkesir’de açtığı şubelerle başarısından söz ettiren Tuğba Kuruyemiş bayilik vermese de bayilik almak isteyenlerin hayalini süslüyor. 

Tuğba Kuruyemiş Kendi Mağazalarını Kendisi Açıyor 

Tuğba Kuruyemiş bayilik vermeden mağazalaşma yoluyla büyüyen firmalar arasında bulunuyor. Yüksek hizmet standardı ve müşterilerinin kalbini fetheden hizmetleriyle Tuğba Kuruyemiş mağazaları hem hafta içlerinde hem de tatil günlerinde dolup taşıyor. En taze kuruyemişlerin yanı sıra yöresel lezzetlerin de satıldığı bu mağazalarda Türk kahvesi ikramı da yapılıyor. Lokum, hurma, helva, kurutulmuş meyve, pişmaniye, şeker, çekirdek, incir ve daha birçok leziz ürün hedef kitleyle buluşurken firmanın satış stratejisinin başarısı da gözler önüne seriliyor. 

Tuğba Kuruyemiş firmasının mağazaları için seçtiği lokasyonlar göz önünde bulundurulduğunda bu markanın lokasyon seçimindeki başarısı ilk bakışta anlaşılıyor. 7 gün 24 saat insan trafiğinin en yoğun olduğu yerlerde Tuğba Kuruyemiş mağazası görmek hiç de şaşırtıcı olmuyor. Tüm mağazaları aynı konsepte sahip ve güler yüzlü çalışanları her daim enerjisiyle hedef kitlesini memnun ediyor. Durum böyle olunca da Tuğba Kuruyemiş bayilik almak isteyenlerin belirsiz bir bekleyişe girmesine neden oluyor. 

Kuruyemiş Bayilik Almak Ne Kadar Karlı ? 

Şimdilik Tuğba Kuruyemiş bayilik vermese de, bu sektörde bayilik veren firmalar bulunuyor. Marka bilinirliğini arttırmak isteyen, bayileri aracılığı ile ülke geneline yayılıp satışlarını arttırmak isteyen bir çok firma bayilik veren firmalar arasındaki yerini alıyor. 

Kuruyemiş bayilikleri almak isteyen girişimcilerin marka seçimlerine, markalar tarafından sunulan desteklere, ürün ihtiyaçlarının ne zaman karşılanacağına ve elbette lokasyon seçimine odaklanmaları gerekiyor. Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan kuruyemiş ve lokum çeşitleri bir arada sunulduğunda satış yapma ihtimali artıyor. Kuruyemiş bayiliklerinde ürün çeşitliliği sağlayabilen ve müşterilerine her zaman en kaliteli ürünleri sunmayı başarabilen işletmeler kısa sürede yatırım miktarını amorti edebiliyor. Kuruyemiş bayilikleri veren firmalar farklı oranlarda bayilik ücreti talep edebiliyor. Özellikle bayilik açılacak bölge ve markanın bilinirliği kuruyemiş bayilik maliyeti üzerinde etki gösteriyor. 

Siz de kuruyemiş bayilikleri almak istiyorsanız süreç öncesi mutlaka firmanın diğer bayileriyle görüşmelisiniz. Niyet beyanınızı açık açık yapmasanız dahi firmaların karlılığını araştırmalı, müşterilerin neden bu firmaları tercih ettiğini öğrenmeli ve bayilik açacağınız lokasyondaki rakiplerinizi analiz etmelisiniz. Bayilik almadan önce gerekli tüm araştırmaları yaparsanız hem bayilik veren firmalar arasından yaptığınız seçimlerin doğruluğunu arttırabilir hem de gelecek günlerde kar etme olasılığınızı çoğaltabilirsiniz. 

Kuruyemiş Bayilikleri Veren Firmalar

Bir Önceki Yazımızı Okudunuz mu : Tur Firmaları Bayilikleri İle Karlı Bir Yatırım Yapın

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler