Papağan Kuruyemiş

Kuru Meyve Ve Kuru Yemiş Dendiğinde Akla Ilk Gelen Markalar Arasında Yer Alan Papağan Kuruyemiş, 1970’Li Yıllardan Bu Yana Hizmet Vermeye Ve Üretmeye Devam Etmektedir.

Papağan Kuruyemiş Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Papağan Kuruyemiş bayilik almak isteyen kişilerde bayiliğe giriş ücreti ya da loyalty fee istenmiyor. Ürün atışı üzerinden bayinin kar almasına dayanan bir sistem yürüten firma bayileri için yüksek karlılık sunuyor.

Papağan Kuruyemiş Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Papağan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Marka Standartlarının Karşılanması
Dağıtım Yetkisi Alınacaksa Araç Sahibi Olunması
Halihazırda Ticari Faaliyeti Olanların Firma Unvanı İbrazı
Bayilik Başvurusunda Bulunulması

Papağan Kuruyemiş Bayilik Açıklaması

Papağan Kuruyemiş bayilikleri almak isteyen girişimciler bu yazımızda Papağan Kuruyemiş Genel Müdür Yardımcısı Fatih Çınar’ın bizlerle paylaştığı güncel bilgilere erişebilirler. 

Tamamen doğal, taze ve birbirinden leziz ürünleri ile Türkiye’nin en çok sevilen kuruyemiş markaları arasında yer alan Papağan Kuruyemiş bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Ürünlerinin dağıtım yetkisini ya da satış hakkını girişimcilerle paylaşan Papağan Kuruyemiş; sürdürülebilir büyüme politikası ile hem girişimcilerin hem de ürünlerine ulaşmak isteyen tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. 

Papağan Kuruyemiş bayilik ücreti istemiyor! Bayilerden düzenli olarak istenen Loyalty Fee ödemeleri de talep etmeyen marka bayilerine yüksek kar marjı bulunan bir ortaklık imkanı sunuyor. 

Antep fıstığı, tuzlu yer fıstığı, kabuklu yer fıstığı, kabak çekirdeği, fındık içi, badem, kaju, kavrulmuş mısır, soslu mısır, kabuklu yer fıstığı, sarı leblebi, leblebi şekeri, beyaz nohut ve daha birçok kuruyemiş ürününü tüketicileriyle buluşturan Papağan Kuruyemiş markasının ürün grupları salt kuruyemiş ile de sınırlı değil. Meyve kuruları ile de pazara farklı bir soluk getiren marka hitap ettiği hedef kitlenin eğilimlerini yakından takip ediyor. İnternet sitesi ve basın kanallarındaki haberleriyle marka bilinirliğini de yükselterek bayilik anlaşması yapacağı girişimcilerin avantajlarını arttırıyor. 

Papağan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Papağan Kuruyemiş markası bayilik almayı düşünen girişimcilere büyük bir avantaj sunuyor. Bayilik bedeli ve sadakat ödemesi firma tarafından talep edilmiyor.  Papağan Kuruyemiş bayilik almak isteyen girişimciler yetkili dağıtıcı ya da hali hazırda faaliyet gösteren marketlerde ürün satışlarını gerçekleştirip satışları üzerinden para kazanabiliyor. 

Satış başına gelir elde etme modeline dayanan iş birliklerinde kar marjının düşük olduğu düşünülse de Papağan Kuruyemiş kendi ürünlerini ürettiği için bayilerinin kar oranları da yükseliyor. Dağıtım yetkilisi olarak görev yapacak girişimcilerin dağıtım işlerinde kullanacakları bir araca sahip olması firmanın ender talepleri arasında yer alıyor. Papağan Kuruyemiş Genel Müdür Yardımcısı Fatih Çınar ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide istenilen aracın bir standardının olup olmadığı ile ilgili kendisine soru yönelttik ancak bayilerle yapacakları görüşmeler sırasında detayların aktarılacağına dair yanıt aldık. 

Sonuç olarak, Papağan Kuruyemiş bayilik şartları ile girişimcileri zorlamıyor. Marka için önemli olan dürüst, kendi işine sahip olmak isteyen ve gelir sağlamak isteyen çalışkan kişilerle bir araya gelmek. Başlangıç maliyetinin bulunmaması da bu isteklerinin en somut örneği olarak yorumlanabilir. 

Siz de ülkemizde çok tüketilen kuruyemiş ürünlerini satarak para kazanmak istiyorsanız Papağan Kuruyemiş web sitesinde yer alan Bayilik Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede yetkililerle iletişime geçerek ticari kariyerinizde sağlam adımlarla yükselebilirsiniz. 

Papağan Kuruyemiş Bayilik Almanın Avantajları

Papağan Kuruyemiş köklü ve marka bilinirliği yüksek bir firmadır. Ürünlerinin lezzeti ve tazeliği tüketicilerin bu markanın ürünlerine yoğun ilgi göstermesini sağlamaktadır. 

Tazeliğin yanı sıra doğal ürünleri sunmasıyla da sağlıklı yaşamak isteyenlerin ilgisini çeken Papağan Kuruyemiş bayilik veren firmalararasında en çok talep görenlerden biridir.  Son dönemde çıkardığı sporculara, diyet yapanlara ve çocuklara özel karışık kuruyemiş ürünleri ile de beğeni toplayan marka hedef kitlesini özelleştirip genişletmeyi başarmıştır. 

 

 

 

 

 

Papağan Kuruyemiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR