Tadım Kuruyemiş

Paketli Kuruyemiş Üretiminde Türkiye’nin Öncüleri Arasında Yer Alan Tadım Kuruyemiş; Yurt Içinde Ve Yurt Dışında Ücretsiz Bayilik Vermektedir.

Tadım Kuruyemiş Bayilik Destekleri 1/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tadım Kuruyemiş Bayilik Şartları

Tadım Kuruyemiş ürünlerini Satacak Standartlarda Bir İşletme Sahibi Olmak
Bayilik Başvuru Formunu Doldurmak
Tadım Kuruyemiş Distribütörleri İle Koordineli çalışmak
Tadım Bayilikleri Almak İçin Ticari Bir Engeli Bulunmamak

Tadım Kuruyemiş Bayilik Açıklaması

Tadım Bayilik Hakkında

1971 yılından bu yana Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markaları arasında yer alan Tadım; bayilik veren firmalar arasında bulunuyor. Ürün satışlarını çoğaltmak, marka bilinirliğini yükseltmek ve tüketicilerle daha çok noktada buluşmak için yurt içinde ve yurt dışında bayilik veren Tadım, geniş ürün yelpazesi ile adından söz ettiriyor. 

En kaliteli ürünü, en uygun fiyatla ve en hijyenik şekilde tüketicilerle buluşturan markanın Türkiye’de ve Almanya’da üretim tesisleri bulunuyor. Toplanan ürünler bu merkezlerde işleniyor ve ilk günkü tazeliklerini korumaları adına özel tekniklerle paketleniyor. 

Üretim tesisleri haricinde Kırıkkale ve Gaziantep illerinde tedarik ve paketli üretime hazırlık tesisleri de faal olan Tadım, bayilik almak isteyen girişimcilerin tedarik sıkıntısı yaşamaması adına üretilen ürünleri satış noktalarına tam zamanında ulaştırıyor.

Girişimcilerden bayilik ücreti istemeyen, gerçekleştirilen ürün satışı üzerinden kendilerine komisyon veren Tadım; geleneksel lezzetlere yenilikçi dokunuşuyla da en çok beğenilen kuruyemiş firmaları arasında yer alıyor. Aldığı ödüllerle yüksek kalite standardını gözler önüne seren marka; bayilik başvurusu formu dolduran girişimcilere bölge yetkilileri aracılığı ile bayilik veriyor. 

Tadım Bayilik Başvurusu

Tadım ürünlerini satmak isteyen girişimcilerin ilk olarak Tadım internet sitesinde yer alan Bayilik Başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Bu form kapsamında girişimcilerin firmasının unvanı, adı, soyadı, dağıtımı yapılan ürünlerin markaları, bölgesi, ili, ilçesi, sabit telefon numarası GSM numarası, E-posta adresi ve açık adresi isteniyor. 

Bayilik Başvuru formu doldurulduktan sonra Tadım bu formu niyet beyanı olarak algılıyor ve bayilik talebi gelen bölgeden sorumlu yetkililer ile girişimcileri bir araya getiriyor. Tadım ürünlerinin çeşitliliğini mevcut işletmelerinde tüketicileri ile buluşturmak isteyen girişimcilerden bayilik ücreti istenmiyor; yapılan satışlar üzerinden kendilerine komisyon veriliyor. 

Tadım Bayilik Şartları

Tadım bayilik vereceği girişimcilerin mevcutta ticari faaliyeti olmasını istiyor. Tadım ürünlerinin satışının yapılacağı işletmenin kriterlerini karşılaması da firmanın öncelikleri arasında yer alıyor. Ürünlerini görünür yerlere yerleştiren; son kullanım tarihi kontrolü yapma sorumluluğuna sahip girişimciler ile Tadım ürün satış yetkisini paylaşabiliyor. 

Tadım bayilik vererek ürün satışını arttırırken, marka imajını korumayı da öncelikleri arasından kaldırmıyor. Bu nedenle ürünlerinin paketlerinin zarar görmemesi ve ürünlerin kolay erişebilir yerlerde satılması firmanın bayilik verirken dikkate aldığı kriterler arasında yer alıyor. 

Siz de Tadım paketli kuruyemiş ürünlerini satmak; mevcuttaki hedef kitlenize kaliteli ve sağlıklı alternatifler sunmak istiyorsanız ürünleri ile kazandığı ödülleri giderek arttıran Tadım bayilikleri için başvuru yapabilirsiniz. 

Tadım Bayilik Avantajları

Tadım köklü ve marka bilinirliği yüksek bir markadır. Ürünlerini kendi tesislerinde toplar, işler ve sağlıklı bir şekilde el değmeden paketleyerek satış noktalarına gönderir. Tadım ürünleri satan işletmeler rakipleri arasından vizyonu ile sıyrılabilir. 

Tadım, marka bilinirliği yüksek bir firma olduğu için tüketiciler tarafından bilinir ve dolayısıyla paketli kuruyemiş almak isteyen tüketicilerin ilk tercihlerinden biri olarak ön plana çıkar. İşlek lokasyonlarda bulunan ve sattığı diğer ürünlerle kuruyemiş tüketimini çapraz satış olasılığına dönüştürebilen girişimciler Tadım bayiliği alarak yüksek gelir elde edebilirler. 

Tadım; paketli kuruyemiş ürünleri daha sağlıklı ve daha güvenli olduğu için tüketicilerin sağlıklı beslenme ile ilgili artan farkındalıklarına hitap eder. Tadım ürünlerini tereddütsüz satın alanların sayısı girişimcilerin Tadım bayilik avantajlarını yaşamalarına olanak tanır. 

Tadım markasının ürün çeşitliliği de girişimcilerin bu markayı tercih etmesinin sebepleri arasında yer alır. Kuruyemiş barlar, okul ürünleri, kendine iyi bak, kuruyemiş ve ay çekirdeği kategorilerinde toplanan onlarca ürün çeşidi Tadım bayiliklerinin karlılığını arttırmaktadır. 

 

Tadım Kuruyemiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR