Öne Çıkan Giyim Bayilikleri

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 04:44

2017 yılı içerisinde en çok ziyaret edilen giyim sektörü bayilikleri.

Öne Çıkan Giyim Bayilikleri
Enes Öksüz admin

Giyim sektörü bayilikleri sektörünün uzun zamandır büyüyor oluşu 2017 yılında da devam etti. Üstelik bu büyümenin önümüzdeki yıllarda devam etmesi bekleniyor. 2018 yılında yeni bir başlangıç yapmak isteyen işletmeciler, giyim sektörü alternatifini de göz önünde bulunduruyor. Giyim sektöründe yer alan bazı markalar hem atılımları hem de bayilik ilişkileriyle bir adım öne çıkıyor.

Cecilia de Rafael

1976 yılında, İspanya’nın Barselona şehrinde kurulan Cecilia de Rafael ürün kalitesiyle öne çıkıyor. Çin malı hiç bir hammadde kullanmayan marka boya ve iplik seçimlerini İtalya’nın ve dünyanın önde gelen markası Invista’dan temin ediyor. Dayanıklı ve kaliteli malzeme hedefini koruyan marka Miss 20, Miss 60 Retem ve Libero dikişsiz ürünleri ile dayanıklılığı maksimumu seviyeye çıkarıyor. Türkiye’nin 82 ilinde ve 970 ilçesinde bayilik veren marka bayilerine reklam desteği ve bölge koruması gibi avantajlar sağlıyor.

Cecilia de Rafael bayiliği için tıklayın

HOGG

Dünyanın birçok ülkesinde bulunan Fransa merkezli HOGG, 2015 yılında ülkemizde de hizmet vermeye başladı. Ülkemizde henüz yeni sayılsa da marka bilinirliği oldukça yüksek olan markanın oldukça kaliteli ve çeşitli ürün yelpazesi bulunuyor. Türkiye’nin 28 iline ve 395 ilçesine bayilik veren firma bölge olarak şimdilik Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde operasyonlarını yürütüyor. HOGG, bayilerine reklam desteği, yer seçimi, bölge koruması, pazarlama desteği, eğitim desteği ve personel desteği gibi konularda yardımcı oluyor.

HOGG bayiliği için tıklayın!

Trendy Baby

Hamile giyim ve bebek giyim sektöründe hizmet veren firma anne adaylarının günlük giyim sorununu farklı ve şık ürünleriyle çözmeyi hedefliyor. Bir bölgede yer alan bayinin, satış verileri üzerinden ürün çeşitlendirmesi yaparak bayilerine yardımcı olan firma aynı zamanda bayinin yer aldığı lokasyonda sosyal medya platformları üzerinden en az 100.000 kişiye erişim sağlayacak çapta bir alt yapı sağlıyor. Marka bunun dışında bayilerine reklam desteği, yer seçimi ve bölge koruması gibi avantajlar da sunuyor.

Trendy Baby bayiliği için tıklayın.

Md Moda Bijuteri

2000’li yılların başında Tahtakale’de açılan ilk mağaza ile Türkiye’nin bir çok takı ve bijuteri firmasına ürün tedariği sunan Md Moda Bijuteri, bu alandaki tecrübesini kullanarak birçok yerli ve yabancı üretim ağlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Md Moda Bijuteri, bayilerine sıfır faizli işletme kredisi ve ürün tedariği konusunda ürün kredisi sunuyor. Türkiye’nin 82 iline ve 970 ilçesine bayilik veren firma bayilerine reklam desteği, yer seçimi, bölge koruması, pazarlama desteği, eğitim desteği ve personel desteği sunarak her konuda bayilerinin yanında oluyor.

Md Moda Bijuteri bayilik profili için tıklayın

Zumbido

Klasik çocuk giyim anlayışını bir kenara bırakarak çocuklar için şık bir trend yaratan Zumbido farklı ürün tasarımıyla bir adım öne çıkıyor. Çocuk sağlığını ön planda tutan firma ürünlerinde çocukların sağlığı ya da güvenliği konusunda sorun çıkarabilecek hammaddeleri kullanmıyor. Türkiye’nin 82 ilinden ve 970 ilçesinden bayilik tekliflerini değerlendiren firma bayilerine reklam desteği ve bölge koruması gibi avantajlar sunuyor.

Zumbido bayiliği için tıklayın...

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler