Md Moda Bijuteri

Takı Ve Aksesuar Sektörünün Öncülerinden Md Moda Bijuteri Bayilik Başvurularını Kabul Ediyor.

Md Moda Bijuteri Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Yatırım maliyeti ile ilgili kesin bilgileri yetkililerimizden alabilirsiniz.

Md Moda Bijuteri Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Md Moda Bijuteri Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Sahip çalışmaya İstekli Esnek çalışma Saatlerine Uygun
Yenilikçi Aksesuar Ve Takılara İlgili Kazanmaya İstekli
İşini Benimseyip Sektörü Bilmiyor Olsa Dahi öğrenmeye Açık Nitelik Ve Vizyon Sahibi
İletişim Yetisi Yüksek İkna Kabiliyeti Olmak
Nitelikli Ve Vizyon Sahibi Olmak

Md Moda Bijuteri Bayilik Açıklaması

MD Moda Bijuteri Bayilik

Takı ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren MD Moda Bijuteri 2000’li yılların başlarından bu yana ülkemizin önde gelen takı ve bijuteri firmalarına ürün tedarikini gerçekleştiriyor. Hem Çin merkezli üretim tesisimiz hem de yerli ve yabancı geniş üretim ağımız ile sektörde çok geniş alana hitap ediyoruz. Bunun yanı sıra Türkiye’de bir ilk olmak üzere girişimci adaylarımıza sıfır faizli işletme kredisinden yararlanma avantajı sağlıyoruz. Alım gücü yeterli gelmeyen bayilerimize ürün tedariki konusunda ürün kredisi imkanı sunuyoruz. Markamızın sağladığı avantajlardan ve desteklerden yararlanarak karlı bir iş sahibi olmak isteyen tüm girişimcilerimizin ülke genelindeki başvurularını titizlikle değerlendiriyor, bayilerimiz ile birlikte büyümek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

MD Moda Bijuteri Bayilik Şartları

MD Moda Bijuteri olarak Türkiye’nin her bölgesinde uygun maliyetler ile bayilik fırsatları sunuyoruz. MD Moda Bijuteri bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesi üzerindeki formu doldurarak bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım bedeli ortalama 250.000 TL civarında olmakla birlikte bu rakam pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yatırım maliyetleri ile ilgili olarak marka yetkililerimizle iletişime geçmesini öneriyoruz. MD Moda Bijuteri bayilik almak isteyen girişimcilerimizin nitelikli iletişim gücüne sahip olmasına büyük önem veriyoruz. Ayrıca MD Moda Bijuteri bayilik alan yatırımcılarımızdan da reklam katılım ücreti ve gelirden pay talep etmiyoruz. 

Bayilik almak isteyen girişimcilerimizin talepleri bize ulaştıktan sonra değerlendirmeye alıyoruz. Bu aşama olumlu sonuçlandığı takdirde seçilen lokasyonu inceliyor ve fizibilite çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ardından firmamız yetkilileri aracılığı ile şartlarımızı bayi adayımız ile paylaşıyoruz. Karşılıklı mutabık kalınması durumunda ise bayilik sözleşmesi imzalayıp mağazanın kurulum ve ürün tedariki işlemlerini başlatıyoruz. 

MD Moda Bijuteri Bayilik Avantajları

Ülkemizin pek çok yerinde açtığımız mağazalarımıza sorunsuz bir şekilde ürün tedarikini sağlıyor, rekabetsiz fiyat politikamız sayesinde bayilerimizi destekliyoruz. Ayrıca, yeterli ekonomik gücü bulunmayan işletmelere ivme kazandırıp ekonomimize de katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Ürün tedariki konusunda, nakit sıkıntısı yaşayan işletmelerimize şirketimiz bünyesinde sıfır faiz kampanyası uyguluyoruz. Bu kapsamda işletme kurmak ya da mevcut işini büyütmek isteyen girişimcilerimize de destek veriyoruz. Bayilik sözleşmelerimizin kapsamında olarak bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini baştan sona tüm konseptleri hazırlanarak kendilerine teslim ediyoruz. MD Moda Bijuteri bayileri yatırımlarını ortalama 3 ile 6 ay arasındaki sürelerde geri kazanabiliyorlar. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyor, geniş ve sürekli yenilenen ürün yelpazemizle çok farklı zevklere hitap edebiliyoruz. Bunların doğal bir sonucu olarak da bayilerimizin sürekli artan bir müşteri kitlesine ve yüksek gelir elde edecekleri bir işe sahip olmalarına katkıda bulunuyoruz. 

MD Moda Bijuteri Bayilik Destekleri

MD Moda Bijuteri bayilik alan girişimcilerimize ortak reklam, bölge koruması, yer seçimi, el kitabı, pazarlama desteği, proje desteği, eğitim desteği ve personel desteği sağlıyoruz. MD Moda Bijuteri bayilerinin ortalama kar marjı % 400 olup bayilerimiz ihtiyaç duydukları her alanda marka merkezimizin desteklerinden yararlanabiliyorlar. Ürünlerimizin tedarik sürecini son derece sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor ve bu nedenden dolayı bir müşteri memnuniyetsizliğinin oluşmamasına maksimum derecede özen gösteriyoruz. MD Moda Bijuteri bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini yaklaşık 10 günde hizmet vermeye hazır halde kendilerine teslim ediyoruz. MD Moda Bijuteri ile birlikte çalışmak isteyen girişimcilere ürün tedariği, bayilik ya da toptan satış gibi farklı seçenekler de sunabiliyoruz. 

Md Moda Bijuteri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR