Trendy Baby

Hamile Ve Bebek Giyim Ürünleri

Trendy Baby Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Metrekare 1.000 TL dekorasyon ve mal bedeli öngörülmekte olup ortalama 50 ila 60 metrekarelik mağazalar yeterli olmaktadır. ilave olarak 15.000 TL bayilik bedeli isim hakkı alınmakta olup ilk açılış reklam kampanyası bu bedele dahildir.

Trendy Baby Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Trendy Baby Bayilik Şartları

Mağazacılık Tecrübesi Olan Ve Bu Konuda çalışmaya İstekli Kendi İşinin Başında Duracak Güler Yüzlü
Yeterli Kuruluş Sermayesine Sahip
Bölgesini Ve Portyföyünü Takip Ederek Oluşacak Talepleri Bildirmesi Ve Anafirma İle Koordinasyon Halinde Olması

Trendy Baby Bayilik Açıklaması

Firmamız hamile giyim ve bebek giyim ürünlerini bir arada sunan bir konsepte sahiptir.

Anne adaylarının günlük hayatta sıklıkla karşılaştıkları giyim sorununu tüm ürün gruplarında bir çok farklı ve şık seçenekler ile çözmek yanında anne adaylarının doğum sürecinde kullanacakları lohusa gecelik ve pijamaları, bebek çantaları, iççamaşırları, bebekler için hastane çıkışları, giyim ürünleri, mevlüt takımları ve lohusa taç ve terliklerinin de yer aldığı oldukça geniş aralığa sahip bir ürün gamı bulunmaktadır.

Hamile anne adaylarının hamilelik sürecinden doüğumsonrası sürece dek kalıcı ilişkiler sağlayabileceğimiz ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yapımız bulunmaktadır. Tedarikçilerimiz konularında ülkemizin ve dünyanın önde gelen ve tercih edilen markaları olup bölgesel olarak bayimizin bulunduğu lokasyonda yoğun talep edilen ürünlere yoğunlaşarak bayinin talep ve ihtiyaçlarına göre hareket ederek ürün gamını buna göre çeşi,tlendirme imkanımız bulunmaktadır. Ürün tedarik ve lojistik temininde daima anafirmanın garantsi altında olacak olan bayimize ait mağaza gösterişten uzak uygun maliyetlere sahip ve işlevsel bir dekorasyon ve raf sistemi oluşturularak yoğun olarak sermayenin mal alımı ve ürün çeşitlendirmesine ayrılması sağlanmaktadır.

Bayinin kuruluşundan itibaren bulunduğunu lokasyonda sosyal medya aracılığı ile en az 100.000 kişiye erişim sağlayacak olan sosyal medya reklamları ile bayinin tanıtım faaliyeti bu konudaki tecrübemiz ile en kısa sürede sağlanacak müşteriler ile online iletişim kurulacak bir altyapı oluşturulması tarafımızca sağlanacaktır. 

Trendy Baby Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR