Hogg Magazacılık

Kadın Ve Çocuk Giyimi Üzerine Faaliyette Olan Markamız Türkiye’de Bayilik Vererek Büyümeye Devam Ediyor.

Hogg Magazacılık Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Türkiye’de gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti 450€/m2 Magaza m2 sine gore belirlenen magazacılık donanımları (askı, manken, bilgi işlem sistemi vs…) yukarıda belirtilen tutara dahil değildir.

Hogg Magazacılık Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hogg Magazacılık Bayilik Şartları

Alışveriş Merkezlerinin Tekstil Perakende Katında Veya Ana Caddeler üzerinde, Alışveriş Trafiğinin Yoğun Olduğu Arter’de Yer Alması Ve Hogg’un Onayından Geçmesi
250 M2 Ve üzerinde Brüt Alanı Bulunması Ve Bu Alanın %10 Büyüklüğünde Depo Alanına Sahip Olması
Minimum 10 Metre Cephesinin Olması
Miminum 3 Metre Tavan Yüksekliğine Sahip Olması
Hogg Kurum Kimliğine Ve Mağazacılık Operasyonuna Uygun Olması
Mağazacılık Ve Perakende Tekstil ürünleri Satışında Tecrübeli Olması
Sürekliliği Sağlayacak, Kurumsal Kadroları Oluşturacak Alt Yapıya Sahip Olması
Güçlü Finansal Yapı

Hogg Magazacılık Bayilik Açıklaması

Hogg Mağazacılık Bayilik

Hogg Mağazacılık Fransa merkezli olarak dünya üzerinde pek çok ülkede faaliyet gösteriyor. Ülkemizdeki faaliyetlerimize başladığımız 2015 yılından bu yana geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor ve bu hedefe ulaşabilmek için titizlikle seçtiğimiz girişimci adaylarımıza bayilik veriyoruz. Hazır giyim sektöründe yer alan kadın ve çocuk giyimi alanında en iyi isimlerden biri olan markamız yatırımcılarına sağladığı destekler ve yüksek karlılık oranları ile en çok tercih edilen bayilik fırsatlarından biri olarak kabul ediliyor. 

Hogg Mağazacılık Bayilik Şartları

Hogg Mağazacılık bayilik almak isteyen girişimcilerimizin temin etmesi gereken bayilik katılım bedeli açılacak olan mağazanın taşıdığı stok hacmine, ürün dönüş hızına, yatırımın büyüklüğüne ve lokasyonun özel koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle bayilik almak isteyen girişimci adaylarımızın yatırım maliyetleri hakkında kesin bilgi edinebilmeleri için bizimle iletişime geçmelerini öneriyoruz. Kimi durumlarda yatırımcı adaylarımızdan banka teminat mektubu da talep edebiliyoruz. Ancak bu da değişiklik gösterebiliyor. Şu an için markamızın Türkiye’deki mağazalarının açılışı esnasında gerçekleşen dekorasyon maliyeti metrekare başına 450 – 500 Euro civarında olmakla birlikte mağazanın metrekaresine göre belirlenen askı, manken, bilgi işletim sistemi gibi mağazacılık donanımlarını bu tutara dahil etmiyoruz. Markamızın bayiliğini almak isteyen girişimcilerimizin mağazacılık ile perakende tekstil ürünlerinin satışında tecrübeli olmasını istiyoruz. Ayrıca sürekliliği sağlayıp gerekli kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olmalarına da büyük önem veriyoruz.

Açılacak mağazalarımızın alışveriş merkezlerinin tekstil perakende katlarında, alışveriş trafiğinin yoğun olduğu ana caddeler üzerinde yer almasını ve mutlaka markamızın onayının alınmasını talep ediyoruz. Yine mağazanın brüt 250 metrekare ve üzeri alana sahip olmasını, bu alanın % 10’u kadar büyüklükte depolama alanının bulunmasını da şartlarımız arasında bulunduruyoruz. Mağazalarımızda en az 10 metre ön cephenin ve en az 3 metre tavan yüksekliğinin olmasını, markamızın kurumsal kimliğiyle mağazacılık operasyonlarımıza uygun olmasını istiyoruz.

Hogg Mağazacılık Bayilik Avantajları

Hogg Mağazacılık olarak girişimcilerimize marka, alt yapı ve sistem kurulumu ile ilgili tüm Know-How aktarımını sağlıyoruz. Mağazalarımızın mimari tasarımı ve dekorasyonu marka merkezimiz tarafından planlanıp uygulanıyor. Personel seçimi esnasında sağladığımız destekler ile mağazalarımız alanında uzman profesyonel ekipler ile çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak kalite standardını yakalayabilecekler. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz dünya çapında deneyime sahip olan Hogg Mağazacılık adı ile sektöre çok bilinçli ve sağlam bir şekilde adım atabiliyorlar. Ülkemizde de marka bilinirliğimizin yüksek olmasının yanı sıra hem bayanlar hem çocuklar için kaliteli, şık ve modern ürünleri müşterilerimize sunuyor olmamız farklı zevklere hitap etmemizi sağlıyor. Buna bağlı olarak da geniş ürün yelpazemizden yararlanmak isteyen yeni kitleleri kısa sürede müşterilerimiz arasına dahil edebiliyoruz. 

Hogg Mağazacılık Bayilik Destekleri

Hogg Mağazacılık bayilik alan girişimcilerine personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, reklam desteği ve bölge koruması sağlıyor. Markamızın benimsediği iş stratejilerimiz çerçevesinde yeni mağazalarımızın açılacağı lokasyonları belirliyor, buna uygun olarak franchise ve master franchise anlaşmalarımızı yapıyoruz. Bu esnada yatırımcılarımızın karlılığını yükseltebilmek adına zaman ve maliyet fizibilitelerini tamamlıyor, mağazalarımızın eksiksiz bir şekilde işletilebilmesi için gerekli görülen tüm eğitimleri marka merkezimiz aracılığı ile sağlıyoruz. 

Hogg Magazacılık Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR