Mado Franchise Fırsatı ve Sektörel Rakipleri

Son Güncellenme: Sun Jun 2024 07:29

Mado bayilik almak isteyen girişimcilerine Cafe Konsepti, Corner Konsepti ve Mado Kiosk Konsepti olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor. Mado bayilik seçenekleri ve sektörel rakiplerini inceleyin.

Mado Franchise Fırsatı ve Sektörel Rakipleri
Enes Öksüz admin

Türkiye’nin en bilinen markalarından biri olan Mado sektördeki hızlı büyümesine devam ediyor. Mado franchise sistemi ile özenle seçtiği bayilikleriyle işbirliği içinde yürüttüğü verimli çalışmalar sonucunda hem yurt içinde hem de yurt dışında en başarılı markalar arasında yer almayı sürdürüyor. Franchise veren firmalar arasında yatırımcıların en çok tercih ettiği ve en karlı işletmeler arasında başı çeken Mado elde ettiği başarıyı sürdürebilmek adına bayilik verdiği girişimcilerin tüm enerjisini ve zamanını işletmesinin yönetimine ayırmasını istiyor.

Mado Bayilik Almak İçin Gerekli Yatırım Tutarı Nedir?

Cafe sektörü içinde yüksek standartları ve hizmet kalitesi ile fark yaratan Mado franchise bedeli seçilen bayilik türüne göre değişiklik gösteriyor. Mado franchising bedeli ile ilgili en güncel bilgiler markanın merkezinden alınabiliyor. Mado bayilik maliyeti 500.000 TL ile 1.300.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Mado bayilik sözleşmelerini beş yıl süre ile imzalıyor ve internet sitesindeki Mado Franchise başvuru formu doldurularak yapılan başvuruları değerlendirmeye alıyor.

Mado Bayilik Almak Avantajlı Mıdır?

Özsüt franchise bedeli, Starbucks franchise bedeli, Kahve Dünyası franchise bedeli ve Liva franchise bedeli araştırıldığında bu tarz büyük markaların bayilik ve yatırım bedellerinin bayilik veren diğer firmalara göre daha yüksek olduğu görülüyor. Bununla birlikte Mado bayilik kar marjı yüksek olması nedeni ile yatırımcıların kısa sürede yatırımlarının karşılığını almasını ve karlı bir işletmeye sahip olmasını sağlıyor.

Mado bayilik almak isteyen girişimcilerine Cafe Konsepti, Corner Konsepti ve Mado Kiosk Konsepti olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor. Mado’nun girişimcilerine sunduğu alternatiflerden biri olan Mado Kiosk konsepti için 15 metrekarelik bir alan yeterli görülüyor. Mado franchise kar marjı yüksek olması ve her damak tadına hitap eden lezzeti kanıtlanmış ürünleri sayesinde girişimciler yatırımlarının geri kazanımını kısa sürede sağlıyor.

Vazgeçemediğimiz tatlardan olan dondurmanın mevsimsiz tatlı haline getirilmesinde büyük pay sahibi olan Mado menüsünde sütlü tatlılardan börek çeşitlerine kadar pek çok lezzete yer veriyor. Markanın faaliyet gösterdiği pazarın sürekli bir potansiyeline sahip olması bayilerin de müşteri kitlelerini genişletmesine olanak tanıyor. Markanın gücü ve güvenilirliği sayesinde bayiler açılışlarından itibaren sadık bir müşteri kitlesine hizmet sunuyor ve müşteri edinmek için yoğun çalışmalar yapmalarına gerek kalmıyor.

Yüksek kalite ve hijyen kurallarına uygunluğun yanı sıra merkez tarafından gerçekleştirilen düzenli ve sürekli reklam çalışmaları bayilerin kazançlarının da artmasını sağlıyor. Ticari hayata yeni atılacak ya da bu sektörde yeni faaliyete geçen yatırımcılar markanın uzmanlığı ve güvenilirliği sayesinde riskleri azaltılmış bir işletmeye sahip oluyor.

Mado yatırımcılarına franchise sözleşmesinin imzalanması ile birlikte yer seçimi, personel işe alımı-eğitimi, pazarlama, hizmet standartlarının sağlanması ve bölge koruma alanlarında destek sağlıyor. Ayrıca bayiler sürekli olarak denetlenerek oluşabilecek olan sorunlar önceden önleniyor ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması sağlanıyor.

Siz de Mado bayileri arasında yer almak ve giderek genişleyen bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız Mado internet sitesindeki Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak talebinizi markaya iletebilirsiniz. Böylece hızlı bir büyümeye sahip olan pazardaki pastadan siz de payınızı alarak yatırımlarınızı en kısa sürede karlı bir işletmeye dönüştürerek kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler