İş Hayatına Yeni Atılanlar İçin Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Thu Apr 2024 04:23

İş hayatına yeni atılacak girişimciler için farklı sektörlerden bayilik teklifleri. Yeni başlangıçlar için uygun marka teklifleri ve franchise fırsatları.

İş Hayatına Yeni Atılanlar İçin Bayilik Teklifleri
Enes Öksüz admin

Kendi işini kurmak ile bayilik almak arasında karar vermek çoğu girişimciyi en çok zorlayan konuların başında geliyor. Genel bir değerlendirme yapıldığında ise pek çok sektörde bayilik almanın kendi işini kurmaktan daha karlı ve daha az riskli olduğu ortaya çıkıyor. Bayilik alan girişimciler başta işletmelerinin karlılığı üzerinde çok büyük bir etkiye sahip olan lokasyon seçimi olmak üzere pek çok alanda bayilik veren firmalar tarafından destekleniyorlar. Böylelikle yeni girdikleri sektörde rakipleri karşısında avantajlı bir başlangıç yapma fırsatını da değerlendirmiş oluyorlar. Üstelik sektöre ve markaya göre ciddi farklılıklar gösterebilse de aslında her bütçeye göre farklı bayilik fırsatları bulunuyor. Biz de bu yazımızda iş hayatına yeni atılacak girişimci adayları için farklı bayilik tekliflerini bir araya getiriyoruz.

PromoTürkiye

Şehir özelinde indirimli ürün ve hizmetlerin bilgilerini bir arada bulunduran PromoTürkiye ulusal bir kampanya ilan sayfası olarak hizmet veriyor. 5000 USD+KDV yatırım sermayesi ile bayilik veren marka web sitesinde yer alan franchise ara yüzü sayesinde bayilik alan girişimcilerin siteye ulaşımını sağlayarak yaygın bir tanıtım platformu oluşturuyor. Bayilerin birbirleri ile düzenli iletişimine önem veren marka girişimcilerine az yatırımla yüksek kazanç elde etme imkanı sunuyor. PromoTürkiye bayilik ilanı için tıklayın.

Bitkidemle

Doğal ürünler gibi bitki çayları da ülkemizde büyük bir pazara sahip bulunuyor. 5000 TL civarında bir bütçe ile girişimci olma olanağı veren Bitkidemle.com düşük bütçeler ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler için cazip fırsatlar sunuyor. Ayrıca girişimcinin kendisine özel olarak oluşturduğu markaya özel etiket ve karışımlar ile stoksuz bir şekilde ticaret yapma kolaylığını yaşatıyor.  Online bayilik modeli uygulayan marka tüm tedarik, paketleme ve kargolama işlemlerini de genel merkezinde gerçekleştiriyor. Bitkidemle Bayilik ilanını görüntülemek için tıklayın. 

Rulo Aşkı Tayland Usulü Dondurma

Bayilik maliyeti 15.000 TL olan Rulo Aşkı Tayland Usulü Dondurma kişiye özel ve anlık olarak hazırlanan ürünleri ile büyük bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Az bir yatırım ile bayilik alma fırsatı sunan markanın girişimcileri hemen para kazanmaya başlayabiliyorlar. Maliyeti düşük olan dondurmanın kar marjı da yüksek olup Rulo Aşkı Tayland Usulü Dondurma bayiliği alan girişimciler kısa sürede yüksek satış hacimlerine ulaşabiliyorlar.

Lokmanya Chocolate&Coffee

Son dönemin en popüler girişimciler arasında lokmacı dükkanı açmak geliyor. Lokmanya da sağladığı yatırım avantajları ile bu alanda faaliyet göstermek isteyen girişimci adaylarının büyük ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Lokmanya bayilik alabilmek için gereken yatırım bedeli 30.000 TL’den başlıyor. % 40 - % 50 arası kar marjına sahip olan marka satış öncesi ve sonrası, iş geliştirme, mutfak, personel ve iş yeri yönetimi gibi konularda bayilik alan girişimcilerine eğitim ve online destek sağlamaktadır. Lokmanya Chocolate&coffee bayiliği hakkında daha fazla bilgi için profile göz atın.

Slimfit Cafe

SlimFit Cafe bayilik almak için en az 5.000 TL değerinde ürün alınması şartı bulunmaktadır. Formda kalmak, kilo vermek ve sağlıklı beslenmek isteyenler için çok özel gıdaların sunulduğu SlimFit Cafe bayilik almak isteyen girişimcileri için yepyeni bir cafe konsepti sunuyor. Bu alanda faaliyet göstermek isteyen girişimciler SlimFit Cafe bayiliği alabilecekleri gibi cafeleri içerisinde SlimFit Cafe Corner açmayı da tercih edebiliyorlar.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler