Promoturkiye

Hem Program Yapimcisi Ve Sunucusu , Hem Ehliyetli Drone Pilotu, Hem Bir Gurme, Hem Youtuber, Hem İnstagram Fenomeni , Hem De Satiş Uzmani Olacaksiniz

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Digital & Ajans ve Reklam Bayilikleri

PromoTurkiye Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* HEM PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU , HEM EHLİYETLİ DRONE PİLOTU, HEM BİR GURME, HEM YOUTUBER, HEM İNSTAGRAM FENOMENİ , HEM DE SATIŞ UZMANI OLACAKSINIZ. Franchise Bedeli: 5.000 USD +KDV

PromoTurkiye Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

PromoTurkiye Bayilik Şartları

Promo Turkiye Franchise Adaylarımızda, Yönetici Ve Lider özellikleri Olan, Satış Yapma Becerisine Sahip, Araştırmacı, Yaratıcı, Teknolojiye Hakim, İnsan İlişkileri Güçlü Ve Kolay İletişim Kurabilen Kişiler Olmasına önem Veriyoruz.

PromoTurkiye Bayilik Açıklaması

PromoTurkiye.com, size şehrinizdeki indirimli ürün ve hizmetlerin bilgisini veren Ulusal bir Kampanya İlan Sayfasıdır

PromoTurkiye.com MAYIS 2019 Ay’ı itibariyle Franchise vermeye başlamıştır. BÖYLE BİR FIRSAT 40 YILDA BİR GELİR

HEM PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU , HEM BİR GURME, HEM YOUTUBER, HEM İNSTAGRAM FENOMENİ ,HEM EHLİYETLİ DRONE PİLOTU, HEM DE SATIŞ UZMANI OLACAKSINIZ.

HER BÖLGEYE TEK FRANCHISE VERİLECEKTİR. Bu nedenle çalışmak istediğiniz bölgeyi kaçırmayın.

Sadece 5.000 USD +KDV gibi bir yatırımla ayda ortalama 3.500 TL ile 10.000 TL arası kazanç sunan bir Franchise fırsatı sizi bekliyor. 

PromoTurkiye.com  Franchise’ları, indirim fırsatı yada kampanyası olan ürünleri ve firmayı Profesyonel bir senaryo ve kurguyla çekime hazırlar, gerçek bir tüketici olarak ürünü deneyimler, profesyonel bir şekilde çekimlerini ve tanıtım programını (video olarak) hazırlayıp www.promoturkiye.com web sitemizde, youtube PromoTurkiye kanalında, instagram, twiter  ve facebook sayfamızda yayınlar. Çekimlerimizin bir kısmı drone’la yapılır. Bu nedenle her Franchise adayımız ayrıca profesyonel ehliyetli  bir drone pilotudur.

2019 Yılı Ülke Geneli Franchise toplantımız Eylül  ayı içerisinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacaktır.

Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olmak, Kendi işinizde az yatırımla çok kazanç sağlamak ve Dünyanın en başarılı ve keyifli franchising sisteminde yer almak istiyorsanız www.promoturkiye.com adresinden Başvuru Formu‘nu doldurarak yada 0553 915 7420 no’lu telefondan Hakan Beye ulaşabilirsiniz.

PromoTurkiye Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR