Lokmanya Chocolate-Coffee

Modern Lokma Furyasına Kendi Markasıyla Üretttirdiği Lokma Unuyla Giren Lokmanya Sektörde Hızlı Bir Büyüme Kat Etmektedir.en Büyük Artısı Olan &Quot;Usta Olmadan Herkes Lokma Yapabilir&Quot; Sloganı..

LOKMANYA CHOCOLATE-COFFEE Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

LOKMANYA CHOCOLATE-COFFEE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

LOKMANYA CHOCOLATE-COFFEE Bayilik Açıklaması

Yeni nesil lokma tatlısı gerek tüketiciler gerekse girişimciler tarafından ilgi görüyor bu konuya ilgi duyan girişimciler için LOKMANYA ailesi olarak iş gücünü hafifletip işlerini bir an önce kurmaları ve bu piyasada sağlam adımlarla yol almaları için franchising vermekteyiz.

LOKMANYA ANA ŞUBE - KONYA

LOKMANYA 2. ŞUBE - DİYARBAKIR

Neden LOKMANYA Bayisi Olmalısınız?

1 - Lokmanya sisteminde lokma ustasına gerek yoktur. Usta maliyetini ortadan kaldırıyoruz. Buda işletmenizi aylık 8-12bin TL arası kara geçirecektir.

Lokmanya kendi özel markası ile ürettirdiği undan lokma yapar. Vereceğimiz ''özel karışım olan un''  ile sadece su kullanarak lokma hamurunuzu ''USTAYA GEREK KALMADAN'' 5 dakika içinde kendiniz ya da vasıfsız bir elemanınız hazırlayabilir.

2 - Lokmanya; Belçika çikolatasından, tabağa, bardaktan, kaşığa, personel kıyafetine kadar tüm gereçlerin piyasanın altında fiyat ile temininin garantisini verir.

3 - Lokmanya, bayisi olacak kişilere dayatma bir konsept ile bütçesini zorlamaz. Her bayi ana görseller dışında konseptini bütçesine göre yapabilir.

4 - Lokmanya; bayisinin kar edeceğine inandığı her ürünün incelemesini yaptıktan sonra satışına müsade eder.(Örn:Kurabiye, waffle, dondurma)

5 - Lokmanya satış öncesi ve sonrası; mutfak, iş geliştirme, eleman yönetimi, iş yeri yönetimi gibi konularda eğitimler ve online destekler verecektir.

Lokmanya franchising sisteminde 2 adet paket bulunmaktadır;

1 - 30.000 TL - İsim Hakkı + Makine Ekipman + Özel Un Formülü + 1 Gün Eğitim ... (Detaylar İçin Arayınız)

2 - 70.000 TL - İsim Hakkı + Makine Ekipman + Özel Un Formülü + Eleman Kıyafetleri +1 Aylık Mutfak Ham Maddeleri (Un,Çikolata,Limonata,MuzluSüt,Tabak,Kaşık vs) + 3 Gün Eğitim ... (Detaylar İçin Arayınız)
 

AYLIK KAR MARJI %40 İLE %50 ARASIDIR

Aylık Ciro ve Diğer Detaylar İçin İş Yerimizi Ziyaret Edebilir Ya Da Bizi Arayabilirsiniz 

LOKMANYA CHOCOLATE-COFFEE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR