Karadeniz'in Vazgeçilmezi Hamsi Finger Bayiliği

Son Güncellenme: Wed Feb 2024 09:27

2013 yılında faaliyetlerine başlayan ve kısa sürede bayilik iş modelinin de etkisiyle büyüyen Hamsi Finger geleneksel lezzete yepyeni bir boyut katıyor.

Karadeniz'in Vazgeçilmezi Hamsi Finger Bayiliği
Fatih Bozoğlu user

TÜSİAD tarafından düzenlenen “Bu Gençlikte İş Var” yarışmasında finale kalan ve sonrasında başarılarını devam ettirmeyi sürdüren Hamsi Finger; ödüllü lezzeti ve sunduğu konseptin farklılığı ile adından söz ettirmeyi başarıyor. 2013 yılında faaliyetlerine başlayan ve kısa sürede bayilik iş modelinin de etkisiyle büyüyen Hamsi Finger geleneksel lezzete yepyeni bir boyut katıyor.

Çipura, levrek, alabalık, karides, kalamar, midye ve elbette Karadeniz’in bağrından gelen hamsi balığını kapsayan menüleriyle tüketicilerden tam not alan marka girişimcilerden de yoğun ilgi görüyor. Leziz, taze ve sağlıklı ürünlerle hedef kitlesinin en çok tercih ettiği marka olma unvanına göz diken Hamsi Finger; fast food balık sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin de en çok merak ettiği firmalardan biri haline geliyor.

Genç bir kitleye hitap eden, fast food kültürüne “bizden” de bir şeyler katan Hamsi Finger; genç, dinamik ve konsepte katkı sağlamaya hevesli olan girişimcilerle bayilik ağını genişletmeyi amaçlıyor. Ukrayna’da da şubesi bulunan bu marka besin değerini kaybetmeden fileto şekline getirilmiş ve özel soslarla harmanlanıp kızartılmış hamsi fingerlar ile büyük bir sükse yaratıyor.

Hamsi Finger Fast Food Bayilikleri Arasında Hızla Büyüyor

Fast food kültürü ülkemize girdikten sonra aynı hızla yayılmaya başladı. Önce gençler tercih etti bu restoranlarda yemek yemeyi, sonra tüm toplumumuz kabullendi fast food gerçeğini. Fast food zincirleri yayılırken bizden lezzetler biraz eksik kaldı, ancak bu fark Hamsi Finger bayilikleri ile hızla kapanmaya başladı. Hem leziz hem doğal hem bizden hem de yenilikçi lezzetler sunan marka; girişimcilerden ilgi görmeye başladıkça hedef kitlenin de vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Hamsi Finger sunduğu farklı ve uygun fiyatlı menü seçenekleriyle etkisini hızla yaymaya devam ediyor ve evet; Hamsi Finger fast food bayilikleri arasında hızla büyüyor. Kısa zamanda ülke çapına yayılmaya başlayan Hamsi Finger bayilikleri girişimcilere uygun koşullarda kendi işlerine sahip olma imkanı da sunuyor.

Hamsi Finger Bayiliklerinde Lokasyon Seçimi

Hamsi Finger bayiliklerinin hedef kitlesinin 8 – 25 yaş arası gençler olduğu öne sürülüyor. Her ne kadar sunulan lezzetler daha geniş bir kitleyi hedeflese de özellikle gençler bu markaya yoğun ilgi gösteriyor. Bu nedenle Hamsi Finger bayiliği almayı düşünen girişimcilerin genç nüfusun yoğun olduğu bölgelerde konumlanması başarılarını arttırıyor. Üniversite kampüslerinin yakınlarında açılan Hamsi Finger bayilikleri yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Özellikle alternatiflerin az olduğu bölgelerde bu kazanç daha da belirgin hale geliyor. Aynı zamanda spor etkinlik merkezleri, yaz aylarında gençlerin uğrak noktası olan plajlar, konser etkinliğinin sıklıkla yapıldığı lokasyonlar ve elbette AVM’ler Hamsi Finger bayilikleri için ideal yerler olarak sınıflandırılıyor.

İlgili İçerik : Franchise İçin En Doğru Lokasyon Nasıl Bulunur?

Hamsi Finger Bayilik Maliyetleri

Hamsi Finger firmasının yetkilileri diğer fast food zincirlerine oranla yatırımcılarından oldukça uygun bir bütçe talep ediyor. Ortalama 25 bin TL’lik bir sermaye ile Hamsi Finger bayiliği açıp iş kurmak mümkün oluyor. Ancak işletmenin açılacağı lokasyonun, kira bedelinin, çalışacak personellerin de bu bedel üzerinde değişikliğe yol açabileceğini hatırlatmak istiyoruz.

Siz de fast food sektöründe akılcı bir yatırım yapmak istiyorsanız bayilik şartları ve bayilik maliyetleri ile ilgili en güncel ve en doğru bilgileri Hamsi Finger yetkilileriyle doğrudan iletişime geçerek alabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasında henüz seçim yapamadıysanız “bizden” lezzetlere de bir şans vermeyi düşünebilirsiniz.

Bayilik Almak İçin İletişim Bilgilerine Hamsi Finger Üzerinden ulaşabilirsiniz..

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler