Emlak Sektöründe En Çok İlgi Çeken Markalar

Son Güncellenme: Sun May 2024 04:51

Köklü markaların işletmeci olmak isteyenlere sunduğu avantajlar her geçen gün daha avantajlı hale geliyor.

Emlak Sektöründe En Çok İlgi Çeken Markalar
Enes Öksüz admin

Geçtiğimiz yıl hem ülkemiz hem de uluslararası pazar için zor bir yıl olarak kabul edilebilir. Bu zorluklarla baş eden sektörlerden birisi de emlak ve inşaat sektörü oldu. Ancak konut kredisi faiz oranlarının indirilmesi ve birçok firma tarafından tüketiciye sunulan avantajlar ve ödeme koşulları bu zor yılın atlatılmasını sağladı. Son birkaç yıldır ülkemizde en çok büyüyen sektörlerin başında inşaat sektörü yer alıyor ve bununla beraber emlak sektörü de büyümesini devam ettiriyor. Franchise sistemi ile kendi işinin sahibi olmak isteyenler ya da alternatif yatırım araçları arayanlar emlak sektöründe bayilik veren firmaları tercih ediyor.

Önerilen İçerik: İnşaat Sektöründe Bayilik Fırsatları

Yeni arayışlar içinde olanlar, büyümekte olan bir sektöre girmek isteyenler ve köklü firmaların avantajlarından yararlanmak isteyenler emlak bayilikleri ile yeni tecrübeler edinirken önemli kazançlar da sağlayabiliyorlar. Franchise sistemi sunduğu avantajlar ile işletmecilerin bağımsız firmalardan daha kolay büyümesini ve ayakta kalmasını sağlıyor. Ülkemizde hizmet veren bazı emlak markaları sunduğu avantajlarla diğerlerinden ön plana çıkıyor.

Seeworld Türkiye

Ülkemizde bayilik veren emlak kuruluşlarından bir tanesi de Seeworld Türkiye. Seeworld Türkiye satış ofisi kurabilmeniz için marka tarafından belirlenmiş olan bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekiyor. Seeworld Türkiye bayilerine reklam, pazarlama, eğitim ve personel desteği sağlarken yer seçimi konusunda işletmecileri özgür bırakıyor. Kurumsal inşaat projelerinde birince ve ikinci el satış faaliyetlerinin kurumsal olarak yönetilmesini amaçlayan firma bayilerine son teknolojiye sahip bir ofis ve Seeworld Akademi altında eğitim görmüş gayrimenkul danışmanları sunuyor.

Seeworld Türkiye Bayilik ilanı için tıklayın

Turyap

Turyap’ın ülkemizde 400’den fazla temsilciliği ve 1500’den fazla çalışanı bulunuyor. 1985 yılında kurulan firma köklü geçmişiyle ülkemizdeki en yaygın emlak markalarının başında geliyor. Firma işletmecilere sunduğu avantajlar ile bankacılar, muhasebeciler, mühendisler ve farklı meslek dallarından gelen kişilere emlakçılığın kapılarını açıyor. Cirodan ya da kardan herhangi bir pay almayan firma aynı zamanda franchise sisteminde en düşük katılım payı alan marka. Sınırsız çalışan kadrosu kurma seçeneği ve sigorta hizmetleri ile ek gelir elde etme avantajı kendi işletmesini kurmak isteyen için önemli bir etmen. Turyap bayiliği almak için temiz bir kişisel ve ticari sicile sahip olmak, ofis programlarını ve interneti etkin olarak kullanabilmek gerekiyor.

Turyap Bayiliği için tıklayınız

Mekan Gayrimenkul

1997 yılında kurulan Mekan Emlak Ofisi, uzun yıllar sonucunda emlak piyasasında edindiği tecrübeyi bayilerle paylaşıyor. Tamamen yerli bir kuruluş olan Mekan Emlak dürüstlüğü benimsemiş olan marka yapısı ile müşterilerinin olduğu gibi meslektaşlarının da saygısı kazanmış durumda. 2017 yılı itibariyle emlak bayiliği vermeye başlayan firma bayilerine reklam desteği, bölge koruması ve pazarlama desteği sunuyor. Mekan Emlak bayisi olabilmeniz için bölgenizde yer alan emlak faaliyetleri konusunda bilgi sahibi olmanız ve çevrenizde iyi bir itibara sahip olmanız gerekir.

Mekan Gayrimenkul bayilik profili için tıklayın!

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler