Turyap

1985 Yılında Faaliyet Göstermeye Başlayan Turyap Emlak Sektörünün En Yaygın Ve En Köklü Kuruluşları Arasında Yer Almaktadır. Emlakçılığın Saygın Bir Sektör Haline Dönüşmesinde Büyük Rol Oynayan..

Turyap Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Turyap Bayilik Şartları

Ofis Programlarını Kullanabilmek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Kişinin Yaşının Faaliyet Göstereceği Bölgenin Genel Profiline Uygun Olması
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olması

Turyap Bayilik Açıklaması

TURYAP BAYİLİK

Turyap emlak sektörü bünyesinde faaliyete geçtiği 1985 yılından bu yana sektörün ilerlemesi ve gayrimenkul danışmanlığının saygın bir meslek haline gelmesine büyük katkı sağlamaktadır. Üç yüzden fazla yurt içi ve yurt dışı temsilciliği bulunan Turyap gayrimenkul sektöründe bayilik veren en köklü ve saygın markalar arasında yer almaktadır. Turyap bayilikalan girişimciler marka bilinirliği yüksek olan bu isim sayesinde seçkin bir kurumsal kimlik altında hizmet vermektedir. Türkiye’nin en güvenilir emlak kuruluşlarından biri olan Turyap ofislerinin sahipleri bankacılık, mühendislik gibi seçkin mesleklerden gelen ve daha sonra gayrimenkul sektörüne geçen eğitimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Turyap Bayilik Şartları

Turyap bayilik alan girişimcilerinin büyük şehirler ile A ve A+ gelir düzeyine sahip olan bölgelerde yabancı dil bilen üniversite mezunu kişiler olmasını tercih etmektedir. Bayilik alan girişimcilerin temiz bir ticari sicile sahip olması ve hem ofis programlarını hem de interneti etkin bir şekilde kullanabilmesi beklenilmektedir. Turyap bayilik alan girişimcinin yaşının faaliyet göstereceği bölgenin genel profiline uygun olmasına özen gösterilmektedir. 

Turyap bayilik alan girişimcilerin ödemesi gereken isim hakkı bedeli bölgelere göre değişiklik göstermektedir. İsim hakkı bedeli ile ilgili detaylı bilgiye firmadan ulaşılabilmekte ve marka bayilik başvurusu internet sitesindeki başvuru formu doldurularak yapılabilmektedir. Turyap bayilik alan girişimcilerinin aylık satış cirosundan pay almamaktadır. Açılış esnasında karşılaşılabilecek masraflar göz önünde bulunarak ilk üç ay boyunca sabit ödeme talep edilmemektedir. 

Turyap Bayilik Avantajları

Turyap bayilik alan girişimciler gayrimenkul sektörünün en ekonomik ve kazançlı franchising sistemlerinden birinden yararlanmaktadır. Turyap bayilik alan girişimcilerin, sahip olunan marka bilinirliği ve gücü sayesinde işe başlarken marka ve şirket tanıtımına zaman ve kaynak ayırmaları gerekmektedir. Yatırımcılar aylık cirolarından pay ya da komisyon ödemeden kazançlarının tamamına kendileri sahip olabilmektedir.  Böylece söz konusu kaynakları müşteri portföylerini genişletmek için kullanabilmek ve daha hızlı ilerleme kaydetmektedir. Marka franchise sisteminde en düşük katılım payına sahip olması nedeni ile bayilerine büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yaygın ve tanınmış bir marka ile çalışan girişimciler iş hayatlarına büyük bir müşteri kitlesine sahip olarak başlamaktadır. Marka müşterilerine sigorta hizmeti sunarak ek gelir elde etme fırsatı da sunmaktadır. Ayrıca Turyap Türkiye’nin en çok ziyaret edilen emlak sitelerinden biri olan internet sitesinde temsilcilerinin portföylerini ücretsiz olarak yayınlamakta  ve geniş bir kitleye zahmetsizce ulaşabilme olanağı vermektedir.

 

Turyap Bayilik Destekleri

Turyap bayilik alan girişimcilerine pek çok alanda etkin bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bayilik alan girişimcilerin açılış esnasında ihtiyaç duydukları reklam malzemeleri merkez tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir. Turyap bayilik alan girişimciler verilen eğitim ile mesleğe hazırlanmaktadır. Marka tecrübeli temsilcileri ile yeni girişimcilerine danışmanlık desteği sunmakta ve karşılaşabilecekleri sorunlar ile ilgili etkili çözümler sunmaktadır. Turyap bayilik alan girişimciler markanın uzman avukat kadrosunun verdiği hukuki desteklerden de yararlanabilmektedir. Turyap bayilikalan girişimciler, işe başlarken ofislerinin bulunacağı lokasyon ve ofis seçimi, tabela, ofis dekorasyonu, çalışanların seçilmesi ve eğitilmesi gibi konularda Turyap'ın danışmanlığından da yararlanabilmektedir. İşletmeler için en zorlu dönem olan kuruluş aşamasında acemilikten kaynaklanabilecek hataları ekarte ederek hızlı bir ilerleme sağlayabilmektedir.

Turyap Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR