Yazın Cebinizi Doldurucak Bayilik Fırsatları

Son Güncellenme: Thu Jul 2024 06:59

Yaz aylarının gelmesi ile beraber piyasaya canlanmaya başladı. Hem yaz sezonuna özgü işlerin geri dönmesi hem de turistlerin ülkemize yavaş yavaş gelmeye başlaması sektörden birçok yatırımcının yüzünü güldürüyor.

Yazın Cebinizi Doldurucak Bayilik Fırsatları
Fatih Bozoğlu user

Yaz aylarının gelmesi ile beraber piyasaya canlanmaya başladı. Hem yaz sezonuna özgü işlerin geri dönmesi hem de turistlerin ülkemize yavaş yavaş gelmeye başlaması sektörden birçok yatırımcının yüzünü güldürüyor. Özellikle okulların yaz tatiline girmesi ile beraber birçok yerli turistinde yıllık tatil planlamalarını yapmaya başlaması birçok sektörün hareketlenmesine neden oldu. Yaz aylarında yüksek talep gören ürün ve hizmetler şimdiden faaliyete geçmeye başlamış durumda. Taleplerin giderek yükselmesi markaların hem daha fazla yatırım yapmasını hem de pazarlama ve reklam konularına daha fazla ağırlık vermesini sağlıyor. Bu sayede bayilikler de geniş çaplı avantajlara sahip oluyor. Yaz aylarında çok rağbet gören markaların çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Dondurma Bayilikleri

Yaz mevsimi denildiğinde akla ilk gelen şeylerden birisi de dondurmadır. Her yaş grubuna hitap eden dondurma özellikle tatil beldelerinde yaz mevsiminin en çok tüketilen gıdaları arasında yer almaktadır. Ülkemizin sıcak bir iklime sahip olması yaz aylarında dondurma tüketimini arttıran etmenlerden bir tanesidir. Ayrıca Kahramanmaraş dondurması ya da Roma dondurması gibi farklı alternatiflerin de yer aldığı dondurma sektöründe bir yaz sezonunda %500’e varan karlar elde etmek mümkündür. Özellikle ücretsiz dondurma bayiliği veren markalar ile bu oran daha da yükselebilmektedir. Dondurma bayiliği almadan önce markaların verdiği destekleri araştırarak kendinize en uygun markayı seçebilirsiniz. Bu süreçte markanın ürün çeşitliliğini göz önünde bulundurmak son derece önemlidir. Genel damak zevkine hitap eden lezzetlerin ağırlıkla yer aldığı ürünler diğer ürünlere göre daha fazla kar elde etmenizi sağlamaktadır. Son yıllarda ön plana çıkan Tayland dondurması ve kızarmış dondurma gibi dondurma çeşitleri de son derece popüler hale gelerek yatırımcıların yeni gözdesi haline gelmiş durumda.

Dondurma Bayilikleri Veren Firmalar

Eğlence ve Oyun Bayilikleri

Eğlence sektörü her daim hareketliliğini koruyan bir sektör olarak daima yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Özellikle son yıllarda çıkan korku evi ve kaçış evi gibi oyunlar eğlence sektöründe gün geçtikçe daha popüler hale gelmektedir. Temalı ev oyunları başta bilgisayar oyuncuları olmak üzere herkesin ilgisini çekiyor. Bu alanda hizmet veren firmalar ise hizmet alanlarını genişletmek amacıyla hızla yeni bayilikler veriyor. Büyükşehirlerde başlayan korku ve kaçış evleri konsepti özellikle yaz aylarıyla beraber tatil beldelerinde çok rağbet görüyor. Bunun yanı sıra çocukların zaman geçirdikleri ve akranlarıyla beraber oldukları oyun evleri de eğlence sektöründeki yerini büyük bir hızla yer alıyor. Son teknoloji güvenlik ve kamera sistemleri ile donatılmış olan oyun evleri çocukların verimli ve eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlıyor. Ulaşım hizmeti ve kameralardan anlık olarak izleme gibi hizmet veren oyun evleri ebeveynlerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Büyüklüğüne, lokasyonuna ve içindeki tasarıma göre 30.000 ile 400.000 TL arasında değişen bir maliyete sahip olan oyun evleri yatırımı kısa sürede geri kazandırıyor.

Eğlence Ve Oyun Evi Bayilikleri Veren Firmalar

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler