Paniq Evi

Korku Evi

Paniq Evi Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Paniq Evi Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Ve Başarma Hırsına Sahip Olmak
Başarılı Bir İş Geçmişi Ve Yönetim Tecrübesi
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olabilme

Paniq Evi Bayilik Açıklaması

PanIQ Evi

FRANCHİSE/BAYİLİK SİSTEMİ
Sektörünlider markalarından PanIQ Evi olarak İzmir’de yakaladığımız başarıyı başka illere de taşımakistiyoruz. Belirli bir bedel karşılığında, PanIQ Evi standartlarını sağlamak ve sürdürmek koşuluyla siz de PanIQ Evi ailesinin bir parçası olabilirsiniz. PanIQ Eviolarak birlikte büyümek, sektöre yön veren markalardan biri olmak ve ileride çok daha büyük projelere bayilerimizle birlikte ortak imza atmak için sizi de aramıza bekliyoruz.

Neden Franchise/Bayilik?

Franchise, başarılı bir iş fikri etrafında toplanmış küçük girişimcilerin, büyük firma gibi davranmasını sağlar. Franchise kuruluşları karlılık ve genel performans açısından franchise olmayana kuruluşlara oranla çok daha başarılıdırlar. Bunun nedeni, üzerinde çok çalışılmış, denenmiş ve uygulamaya hazır hale getirilmiş etkili iş sistemlerin kullanılmasıdır. Bu yüzden franchise sistemi, sıfırdan oluşturulmayaçalışılan bir işe ve sisteme göre, ticari riske en aza indirger. Bir sistem yaratmak için vakit ve enerji harcamak yerine oturmuş bir sistemle hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Franchise sisteminde kendi işinizin sahibisinizdir ama sistemin desteği sayesinde yalnız kalmazsınız.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, oyun alanının açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren

  • pazarlama
  • reklam
  • satın alma
  • lojistik
  • eğitim
  • insan kaynakları
  • operasyon
  • kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:

YATIRIM maliyeti; oyun alanının yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikteyatırım maliyetleri değişkenlik göstermektedir.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, ulaşımın rahat olabileceği bölgeler, Gerçek Evden Kaçış Oyunları işletmeciliğine uygun ana arterler, aranan özellikler arasındadır.

Oyun açılacak lokasyon, PanIQ Evi yetkilileri tarafından onaylandıktan sonra kiralanır.

Fiziksel Özellikler:

Fiziksel özellikler, PanIQ Evi yetkilileri tarafından belirlenmiş kriterlerde olmalıdır. Bu bilgiler sizlere, birebir görüşmeler neticesinde aktarılacaktır

Paniq Evi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç