Sun Vital

Sun Vital Bayilik Açıklaması

Sun Vital Bayilik

Genel başarının en önemli faktörü stüdyonun konumudur. Dolayısıyla SUN VITAL’ in bölge araştırması çok büyük bir önem taşımaktadır. Bir çok faktörü göz önünde bulundurarak “Bölgesel Konumu” oluşturuyoruz... Bölgenin yerleşim oranını iş yeri ve konut olarak, bölgenin ziyaret edilme sayısını, park durumlarını ve ulaşım kolaylıklarını ayrıca bölgenin sosyal durumu ve gelişimi gibi bir çok nokta dikkate alınıyor. 

Sun Vital Bayilik alan bir bölge hakkına sahiptir ve isterse diğer bölge ve şehirlerin bölge lisanslarını alabilir ki sonraki zamanlarda stüdyo sayısını yükseltebilmesi için. Bu bölgelerde rakipler hariç aynı isimi taşıyan stüdyolar olmayacaktır. Sun Vital Bayilik Diğer Kozmetik bayiliği veren şirketleri buradan inceleyiniz. Sun Vital Bayilik Planlamadan Açılışa Kadar Yanınızda

 1. Bölge konumunuz netleştikten ve açılacak olan SUN VITAL stüdyonuz için kira kontratınız imzalandıktan sonra, SUN VITAL inşa, dekorasyon, teknik ve açılış planlama bölümleri devreye girer. Çünkü ancak bu şekilde onlarca stüdyo açılımı tecrübesinden faydalanabilirsiniz.
 2. Franchising departmanımız stüdyo açılımı için bir çok şirket ile görüşür ve bunların arasından en uygununa karar verir. Sizinle beraber personeliniz seçilir ve tarafımızdan eğitilir. Reklam departmanımız açılış ve sonrası için olacak olan reklam çalışmalarınızın programını hazırlar: Hiç bir şey tesadüflere bırakılmaz.

SUN VITAL - Stüdyo

 • Aydınlık, temiz ve davet edici
 • Sıcak, rahatlatıcı ve özel hissettiren
 • Modern tarzda yapılan SUN VITAL STÜDYO tasarımı çok kaliteli bir görüntüye sahiptir.

SUN VITAL - Personel Eğitimi

 1. Güler yüzlü, müşterinin üzerine giden, satış konusunda profesyonel ve konusunda uzman stüdyo personeli kesinlikle ciro artışını etkilemektedir.
 2. “İnsan Faktörü” konusunun ciro artışını sağlayabilmesi için SUN VITAL merkezinde komple bir bölüm personel eğitimi konusu ile ilgilenmektedir.

 Sun Vital Bayilik ve Bayilik Bilgileri Bu şu anlama geliyor : 

● Açılıştan önce detaylı bir haftalık eğitim

● İş başında eğitim

● Tüm yıl süren temel ve ileri eğitim seminerleri. 

Sun Vital Bayilik Ortaklarımıza Devamlı Destek

 1. Franchise alanlarımızın çoğu solaryum sektörüne dikey geçiş ile girmişlerdir.
 2. Bu franchise alanlarımıza daha çok destek olmamız için bir sebeptir.
 3. Bölge ve şehir franchise danışmanlarının yanı sıra SUN VITAL merkezinde Franchise-Consulting bölümündeki calışanlarımız tüm sistem hakkında geniş bir destek sağlamaktadır. Bunlar sizinle ve tabi ki yerinde sisteminizin gelişimi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Problemler karşısında da hazırlıklıdırlar.
 4. Ve daha çok : Tüm teknik sorularınızı ve stüdyo ekipmanı siparişlerinizi Telemarketing bölümümüzden yapabilirsiniz. Tüm reklam çalışmalarınız için reklam departmanımız hizmetinizdedir.
 5. Bir SUN VITAL stüdyosunun başarısı organize edilmiş işletme konusudur. Ve biz Franchise veren olarak tüm tecrübelerimizle yanınızdayız.

Sun Vital Stüdyo Sun Vital'in profesyonel teknik ve kreatif ekibi sayesinde hem görsel hem de teknik açıdan optimal dizaynlar elde edilir. Oluşturulacak stüdyolar ilk etapta bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak şekillendirilir. Makina donanımı, havalandırma ve baca sistemleri, elektrik tesisatı, kilimalar, bölmeler, bilgisayar ve müzik sistemleri, bekleme bölümleri, danışman bankoları, wc ler, dekorasyon en ince ayrıntısına kadar şekillendirilir ve mimari proje oluşturulur ve uygulamaya geçilir. Sun Vital, kısa sürede, uygun maliyetli, hatasız, ultra modern dizaynlar sunar. Şu ana kadar oluşturduğumuz 100' e yakın stüdyo ve ünite bizim en iyi referanslarımızdır.

Sun Vital Bayilik İletişim Bilgileri

 

Sun Vital Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR