Oticon Türkiye

Oticon Türkiye Bayilik Açıklaması

 

Oticon Türkiye Bayilik

Oticon Türkiye Bayilik Hakkında : Bugün dünya markası olmuş; Avrupa'da "Yılın Şirketi" seçilmiş, en yüksek teknolojiyi, en iyi ürün, en iyi tasarım gibi pek çok ödülü almış markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

 Oticon Türkiye Bayilik ve Bayilik İletişim

“Ses” ; işitme çözümleri alanında uzun yıllara dayanan deneyimi, “önce insan” sloganıyla insanı merkeze alan bakış açısı, Türkiye’nin en iyi odyologlarını bünyesinde barındıran uzman kadrosu üstün hizmet kalitesi ile ülkemizde yaşayan işitme işitme sorunu yaşayan herkesin sorunlarına en doğru çözümleri sunmak ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmelerine imkan sağlamayı hedeflemektedir. Türkiye genelinde 62 ilde yer alan bayilerimizle satış, teknik servis ve satış öncesi ve sonrası destek konusunda size en iyi hizmeti sunmak için gelişmiş bir altyapıya sahibiz.

Bayilerimizi de dünya standartlarına taşımak için her yıl dört gün süren ve geleneksel olarak tekrarlanan "Bayi Eğitim Seminerleri" düzenlenmektedir. Bu seminerlerde çocuk ve yetişkin hastaya en doğru ürünü ve en iyi hizmeti vermek için yapılması gerekenler anlatılmaktadır. Seminerler teorik değil, aynı zamanda uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Oticon Türkiye Bayilik Ürünleri

  • Bernafon
  • Oticon İşitme Cihazları
  • PhonicEar Logia Fm ve Ev İletişim Sistemleri
  • Maico Odyometre - Empedansmetre ve Tıbbi Ürünler
  • Heba Otoplastik Ürünler
  • ZeniPower İşitme Cihazı Pilleri

 

Oticon Türkiye Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR