Merdef Defne Sabunları

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Aktarlık Hizmeti Bayilikleri
Kişisel Bakım Ürünleri

Merdef Defne Sabunları Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Merdef Defne Sabunları Bayilik Açıklaması

Hakkımızda
Merdef ' in Doğuşu
sample imageMerdef Defne Sabunları, Yusuf Meryem tarafından defne dünyasının anavatanı olan Antakya/Hatay'da kuruldu.Merdef Defne Sabunları kurulduğu günden itibaren defneli ve zeytinyağlı sabunu kendine has yöntemlerle Türk Standartlarına uygun steril ortamlarda, ilkellikten uzak bir şekilde üretmektedir.

Dünyada bir başkası tarafından yapılamayan bu üretim sayesinde  sabunun içeriğindeki tüm yağlardan özellikle zeytinyağı ve defne yağı -maksimum- seviyede fayda alınabilmektedir.Ayrıca bir kalıp sabunun kullanım ömrünün uzun olması bu özel yöntemler sayesindedir.Defneli ürünlere ağırlık veren firma talep üzerine defneden şampuan,Sıvı el sabunu, Duş jeli veEl ve Vücut kremi(losyon) gibi ürünleri size sunmaya hazırlıyor.
 
Misyonumuz
Firma olarak hem bugüne, hem de yarına karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getiren, çevreyi koruyan kurum ve bireyler olmaya çalışmaktayız. Hayatınıza güzellik katmak için sizlere mükemmel ürünler sunmaktayız.Sağlığınızı tehdit etmeyen bu ürünler güzelliğinize güzellik katacak ve hayatın stresinden bir an olsun uzaklaşmak için sizlere yardımcı olacaktır.

Vizyonumuz
Saf defne yağının benzersiz sırlarını tüm Dünya'ya ulaştırmak,
Yepyeni ürünlerle güzellik ve bakım konusunda daha üstün kaliteye ulaşmak,
"Sihirli ürünler"le güzelliğinize güzellik katmak,
Doğanın sunduğu güzellikleri sizlere yansıtmak,
Müşterilerimize “sağlıklı güzellik ve bakım” için mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatarak, beklentilerinin üzerinde memnuniyetlerini sağlamaktır.

Merdef Defne Sabunları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR