Maksat Çiğköfte

Maksat Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Maksat Çiğköfte Bayilik

Maksat Çiğköfte Bayilik Hakkında Genel Açıklama : Maksat Çiğköfte olarak 20 yıllık gıda sektöründeki deneyimimizi sizlere lezzet ve doğallık olarak sunmaktayız. Kurulduğu günden bugüne her zaman "kaliteli ve lezzetli ürün" prensibini ilke edinen firmamız bu ilkesinden hiç ödün vermeden devam etmektedir.

Maksat Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Başvurusu Ayrıca Maksat Çiğköfte her geçen gün artan bayileriyle ülkenin dört bir yanında çoğalmakta ve değerli müşterileri ile buluşmaktadır. İş kurmak isteyenler için de özel bayilik paketleri ile kolayca iş kurmanız ve hızlı yoldan para kazanmanız sağlanmaktadır. 

Firma ismi: Maksat Çiğköfte 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 35 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

NEDEN MAKSAT ÇİĞKÖFTE!

Çünkü hem güvenilir, hem ciddi... Maksat Çiğköfte hem yatırımcısı açısından, hem de müşterisi açısından güvenle tercih edilebilecek bir çiğköfte üreticisidir.

Öncelikli ortak olarak temiz üretim, kaliteli malzeme kullanımı ile beraber lezzeti de beraberinde getirmektedir. Çiğköfte bayisi olmak isteyen yatırımcı Maksat Çiğköfte'yi seçerek hem ciddi bir firma ile çalışma imkanı bulur, hem de müşterileri açısından güvenilir bir markaya yatırım yapmış olur. Bu güven ve kalite satışlarına yansıyarak kazancını artıracaktır.

Müşteriler ise Maksat Çiğköfte sayesinde kaliteli bir çiğköfteyi en ekonomik bir şekilde yeme şansı bulacaktır. Bizimle çalışan bayilerimiz hem lezzetli hem ekonomik çiğköfte satmanın keyfine varacaklar. Çünkü Maksat Çiğköfte bayisini ve bayisinden çiğköfte yiyen müşterilerine önem verir.

Maksat Çiğköfte Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Öncelikli şartımız iş ciddiyeti ve müşteri memnuniyetini sağlayacak bayi olmasıdır. Güleryüzlü hizmet anlayışının benimsenmiş olması gerekir. Bu çok önemli bir faktördür. Peki fizik şartlar ve diğer şartlarımız nelerdir? En az 20 m2 lik bir dükkana sahip olunması gerekir. Dükkanın belli bir işleklikte ve diri bölgelerde olması bayi için önemlidir. Bayi bütün sarf malzemelerini (poşet v.b.) Maksat Çiğköfte'den teemin etmek zorundadır. Bayi bütün görselleri kurumsal yapıya uygun olması açısından Maksat Çiğköfte'den temin edecektir.

Maksat Çiğköfte Bayilik Başvurusu

 Maksat Çiğköfte Bayilik ve Maksat Çiğköfte Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

ÜRETİM VE SEVKİYAT NASIL OLUYOR?

 Firmamız günlük üretim yapar. Malzemeler özenle seçilir. Üretimimiz son derece titizlikle yapılır ve paketlenir. Ürünlerimiz 5 ve 10 Kg'lık vakumlu ambalajlar ile paketlenir. Böylece ürünün hava almadan uzun süre sağlıklı kalması sağlanır. 

Sevkiyat Nasıl Oluyor? 

Üretilen ürünlerimiz İstanbul içinde kendi araçlarımız ile sevk edilmektedir. İstanbul dışındaki bayilerimize ise ürünleri taze ve günlük olarak kargo veya otobüs yoluyla sevk ediyoruz. 

Maksat Çiğköfte Kurumsal Maksat Çiğköfte olarak 2001 yılından beri sektörün içindeyiz. Sürekli olarak kendimizi ve üretim kalitemizi geliştirmeyi hedef olarak belirleyen firmamız, kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemiştir. Ana faaliyet alanımız Çiğköfte üretimi ve ürettiğimizi çiğköfteyi bayiliklerimiz aracılığı ile satmaktır. Aslında faaliyetimiz her ne kadar direkt olarak bayilerle olsa da asıl hedefimiz dolaylı olarak son kullanıcıdır.

Üretici-Bayi-Müşteri zincirinde her halka çok önemlidir. Öncelikli amacımız zincirin son halkası olan müşterimizi memnun etmektir, ancak bu süreçte bayimizin de en karlı bir şekilde hizmetini sürdürmesini sağlamak için çabalarız. Firma olarak kaliteyi, hijyenik şartları koruyarak üretim yapıp, ürettiğimiz ürünleri en hızlı ve güvenli şekilde bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaştırmak asli görevimizdir.

Maksat Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR