Kumpiri Kumpir

Kumpiri Kumpir Bayilik Açıklaması

Kumpiri Kumpir Bayilik Fırsatı

Beraber yürüyeceğimiz bu yolda, Kumpiri Kumpir bayilik formunu doldurarak başlattığınız KUMPİRİ serüveninizde biz bir tık ötenizde olacağız. Kumpirin piri KUMPİRİ yolculuğunuzda hep sizinle birlikte hep beraber olacağız. Siz, Biz değil hepimiz olacağız. Kumpiri Kumpir Bayilik

 • İyi bir girişimcisiniz, kendi işyerinizde yüksek kazançlı keyifli bir iş yapmak istiyorusunuz,
 • Yeniliklere açıksınız, yepyeni ufuklara bakabilecek vizyona sahipseniz,
 • Yönetim konusunda yetenekli, organizasyon konusunda başarılıysanız,
 • Kıymetli birikimlerinizi karlı bir işte değerlendirmek istiyorsanız,

 Kumpiri Kumpir Bayilik ve Bayilik Şartları

Kumpiri Kumpir Bayilik Destekleri - Bilmenizi isteriz ki,

 1. Kumpiri Bayilik olarak siz denenmiş, başarısı kanıtlanmış, bir iş modeli satın alacağınızı,
 2. Kumpiri Restoranınızın tasarımından inşaatına kadar tüm ayrıntıları çözülmüş hazır uygulamayla ve sektördeki en uygun maliyetlerle size anahtar teslimi yapılacağını,
 3. Uzman personel tarafından personelinize eğitim verileceğini,
 4. Sürekli geliştirilen ürünlerimizle satışınızın destekleneceğini,
 5. Tarafımızdan tüm ürünlerinizin en yüksek kalitede en uygun fiyatla tam zamanında karşılanacağını,
 6. Pazarlama ve Araştırma faaliyetleri olarak destekleneceğinizi,
 7. Sağlam bir Mali İşler yönetimine sahip olabileceğinizi,
 8. Standartlarla geliştirilmiş ürün ve hizmetlerimizin başarınızın temeli olacağını,

Kumpiri Kumpir Bayilik Şartları ve Açılış - Nasıl Başlayalım,

 1. Bu yol haritamızda il durağımız Sizin başvurunuz olacaktır. Bize Web sitemizden, Telefonla Arayarak veya referansla ulaştığında biz sizi bekliyor olacağız.
 2. Sizinle tanışma fırsatı yakaladığımızda Özgeçmişiniz, İş Tecrübeleriniz ve Referans bilgilerinizi paylaşıyor olacağız.
 3. Uzun uzun sohbet etmeye başladığımızda sizin iş yaşamınıza bakışınızı, bizim değerlerimizi, işinizi, işimizi konuşuyor olacağız.
 4. Sizin için sizinle birlikte bir iş planı oluşturacak, iş planımıza kirlanacak yerden, bölge Pazar araştırmasına, satış tahminlerinden maliyet hesaplamalarına kadar birkaç çalışmayı ekleyeceğiz.
 5. Sonuçlarımızı test edeceğiz, üzerinde mutabakat sağlayacağız ve karlı ve keyifli bir işi için Sözleşme imzalayacağız.
 6. Sizin yeni yeni yatırımınıza hazırlanmanızı sağlayacağız, Siz veya restoran yöneticinizi 6 haftalık oryantasyon eğitimine alacağız ve birlikte çalışacağız.
 7. Sizin için kiralamayı biz yapacağız, sizin için İnşaatı biz yürüteceğiz. Siz yeni yatırımınızın heyecanını yaşarken biz zor olanları tamamlayacağız.
 8. Finansal yapılanmanızı biz gerçekleştireceğiz. Anlaşmalı bankalarımız desteğinde Finansman ihtiyaçlarınızın yapılandırılmasına destek olacak, etkin bir finansal yönetim için protokoller yapacağız.
 9. Siparişlerinizi biz hazırlayacak, sisteminizi biz kuracak ve ürünlerinizi biz vereceğiz. Size ne istediğnizi belirlemenin kalacağı bir sistem sunacağız.
 10. Restoranınızı hazır hale getirip test edeceğiz. Her şeyiyle hazır anahtarı elinize alıp kapıyı açtığınızda dostlarınızı karşılayabileceğiniz restoranınız size teslim edeceğiz.
 11. Ancak hep sizinle olacağız, ne zaman sohbet etmek isterseniz, ne zaman bir şeyler paylaşmak isterseniz, ne zaman bir probleminiz olursa biz hep yanınızda olacağız.

 

Kumpiri Kumpir Bayilik Hakkında :Kumpiri, 2000 yılında restoran işletmeciliği konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Serkur İnşaat Gıda ve Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. nin tescilli markasıdır. Kahvaltı menüleri, kumpir çeşitleri, tavuk spesiyaliteleri, zengin salata ve makarna çeşitleri ile özel üretim köfteden oluşan kaliteli ve leziz menüsünü, nezih ortamlarda, kaliteli servis ve ekonomik fiyatlarla sunmakta olan Kumpiri; ilk restoranını 2010 Eylül ayında Zeytinburnu Olivium AVM de açmış olup, halen Zeytinburnu Olivium, Bakırköy Capacity, Bahçeşehir Akbatı ve Halkalı ArenaPark AVM lerinde hizmet vermektedir.

Kumpiri Kumpir Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR