Kahve Durağı

İlk Günden Bu Yana Kalitesinden Ödün Vermeyen Kahve Durağı Ailesini Genişletmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Kahve Durağı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Durağı Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Bahçesi Olan İşlek Caddede Bulunan Bir Lokasyon Bulmak
Marka Değerlerine Uygun Hizmet Anlayışı Benimsemek
Temiz Bir Ticari Geçmişe Sahip Olmak

Kahve Durağı Bayilik Açıklaması

Kahve Durağı Bayilik

Kahve Durağı müşteri memnuniyeti odağında faaliyet gösteren yerel markalardan biri olarak İzmir’de başladığı yolculuğunu tüm Türkiye’de sürdürmektedir. Ulusal bir marka olarak yurt dışında da yaygınlaşmayı hedefleyerek hızlı ve sağlam adımlarla büyümekte olan Kahve Durağı kafe sektöründe bayilik veren firmalar arasında yatırımcıların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Üretimini kendisi gerçekleştiren Kahve Durağı Osmanlı kültüründen esinlenilerek dizayn edilen konsepti ile konuklarına kendi evlerinde olma rahatlığını hissettirmeyi amaçlamaktadır

Kahve Durağı Bayilik Şartları

Kahve Durağı marka bilinirliğini artırmak ve daha geniş kitlelere hizmet verebilmek için bayilik verme yolunu tercih etmektedir. Kahve Durağı bayilik alan işletmelerin en az 100 metrekare iç alana ve en az 80 metrekare dış alana sahip olması gerekmektedir. Tüm Kahve Durağı işletmelerinde dış mekanın bulunması marka tarafından zorunlu tutulmaktadır. 

Kahve Durağı bayilik alan girişimciler caddelerde shop alışveriş merkezlerinde ise hem shop hem de kiosk konsepti ile hizmet verebilmektedirler. Kahve Durağı bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen konsepte ve mekanın alan genişliğine göre değişiklik gösterdiğinden en güncel bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. Kahve Durağı bayilik almak isteyen girişimcinin seçtiği lokasyon ile ilgili fizibilite çalışmaları Kahve Durağı uzman ekibi tarafından gerçekleştirildikten sonra uygunluk verilmesi gerekmektedir. 

Kahve Durağı bayilik alan girişimcilerinden her ay, işletmenin aylık hasılatı üzerinden % 3 oranında royalty fee bedeli talep etmektedir. Kahve Durağı bayilik alan girişimciler ile bayilik sözleşmesini 5 yıllık olacak şekilde imzalamaktadır. Bu sürenin bitiminde taraflar arasında karşılıklı memnuniyet ve talep oluşması durumunda sözleşme otomatik olarak yenilenmektedir.Kahve Durağı bayilik almak isteyen girişimciler başvurularını markanın internet sitesi üzerinde yer alan Franchising Başvuru Formu’nu doldurarak yapabilmektedirler.

Kahve Durağı Bayilik Avantajları

Kahve Durağı dikkat çekici görselleri ve kendine has mimari konsepti ile müşterilerinin göz zevkine de hitap etmektedir. Mekanların aydınlatılmasında ve dekorasyonunda kullanılan birbiri ile uyumlu renkler ve malzemeler Kahve Durağı müşterilerin kendilerini ev sıcaklığında hissetmelerini ve Kahve Durağı işletmelerini daha sık tercih etmelerini sağlamaktadır. Kahve Durağı işletmeleri genellikle yoğun caddelerde ve alışveriş merkezlerinde açılmakta ve her dmak tadına hitap eden hem lezzetli hem de ekonomik ürünleri sayesinde girişimcilerine kısa zamanda yatırımlı bir iş sahibi olma olanağı sunmaktadır.  Ortalama kar marjı % 70 olan Kahve Durağı bayileri yaptıkları yatırımın yaklaşıl 12 ile 36 ay arasındaki sürede geri kazanabilmektedirler. 

Kahve Durağı Bayilik Destekleri

Kahve Durağı bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde gerçekleştirilecek tüm tadilat ve dekorasyon projelerini kendisi yürütmekte ve mekanı tamamen hazır şekilde girişimciye teslim etmektedir. Kahve Durağı işletmelerinde çalışacak olan personeli kendisi temin etmekte ayrıca tüm servis personelinin ve baristaların eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Kahve Durağı bayilik almak isteyen girişimcinin açacağı işletmenin lokasyonun tespit edilmesi ile başlayan destekler, işletmenin faaliyette olduğu süreçler de dahil olmak üzere markanın merkezi tarafından aksatılmadan devam etmektedir. Kahve Durağı bayilik alan girişimcilerine personel ve eğitim desteklerinin yanı sıra proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi ve bölge koruması da sunmaktadır.

Siz de Türkiye’nin en çok kazandıran sektörleri arasında yer alan kafe sektöründe faaliyet göstermek ve bunu güçlü bir markanın ismi altında yapmak istiyorsanız Kahve Durağı bayilik koşullarını araştırıp marka bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Kahve Durağı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR