Bayilik Açıklaması

Kahve Durağı Bayilik

Kahve Durağı Bayilik - Bayilik Şartları Hakkında :  2009 yıllında İzmir 1.Kordon’da hizmete başlayan Kahve Durağı, yaklaşık 2 yıl süre ile kurumsal yapının kuvvetlendirilmesi, Ar-Ge çalışmalarının yürütülmesi, lojistik, pazarlama, finans, bilişim, reklam ve operasyon birimlerinin oluşturulması konusunda yoğun çalışmalar sürdürmesinin ardından 2011 yılından itibaren franchising vermeye başlamıştır. Bayilerimizin başarısı ve kazancını ilke edinen deneyimli ve uzman kadrolarımızla oluşturduğumuz Kahve Durağı markası; günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır. Kahve Durağı, bugün Türkiye genelinde 72 şube ile kahve severlere hizmet vermektedir.. 

Kahve Durağı Bayilik - Bayilik Şartları 

Uluslararası kabul görmüş standartlar ile sertifikalandırılmış kalite yönetim sistemi ile Kahve Durağı, zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli kendini geliştiren bir politika izlemektedir. Bugün Kahve Durağı’na bağlı 72 şirket ve yaklaşık 3000 yakın çalışan ile, Kalite ve üstün hizmet uygulaması öncelikle merkezimiz tarafından yatırımcılarımızdan, günlük konuklarımıza kadar kapsamaktadır ve kalite politikamız en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Dünya ’nın dört bir yanından gelen eşsiz çekirdekleri Afrika' dan,Güney Amerika' dan, Endonezya ve Asya 'dan, Orta Amerika' dan, Adalardan ve diğer yörelerden sizlerle paylaşmak için getirdik. Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsüllerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanlarını büyük bir titizlikle öğütüp kavuruyor. Kahvenin hep aynı lezzet ve tazelikte kalmasının sırrı, ürün temini ve işlenmesinde; uzun yıllar süren arge çalışmalarının sonucu elde edilen standartların uygulanması ve tüm şubelerde aynı şekilde hazırlanmasıdır.

KAHVE DURAĞI BAYİLİK HİZMETLERİ

Kahve Durağı kafe restaurant konsepti ile hizmet vermektedir. Kahve Durağı menü içeriğinde Türk ve Dünya kahveleri başta olmak üzere soğuk ve sıcak kahve çeşitlerimiz, yiyecek bölümünde ise kahvaltı ile başlayıp kırmızı ve beyaz et çeşitlerine kadar uzanmaktadır. Ayrıca kahvenizin yanında ağzınızı tatlandıracak enfes pasta ve waffle çeşitlerini de içermektedir.

Kahve Durağı Bayilik Yatırım Bedelleri

Franchising bedeli : 25.000$ 

Yatırım maliyeti: anahtar teslim 1.900-2.750TL/m2

Royality fee: %3 aylık/ciro 

Şube kurulumu: 45-60gün  

Kahve Durağı Bayilik Şartları  Cadde Lokasyonlarında Shop, Avmlerde ise hem Shop hem de Kiosk konseptleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Kahve Durağı Bayilik Bilgileri

Franchise - Bayilik veriyor musunuz? 

Evet, Kahve Durağı franchise sistemi ile şube ağını genişleten bir kahve zinciridir. 

Ortalama yatırım maliyetleri ne kadardır?

Yatırım maliyetleri mekanın m2 sine göre değişmektedir. 

Ciro üzerinden prim (Royalty Fee) alıyor musunuz? 

Evet. Aylık hasılat üzerinden %3 royalty fee bedeli alıyoruz. 

Reklam gideri talep ediyor musunuz? 

Hayır. Aylık Reklam Talebi edilmemektedir. 

Dekorasyon ve inşaatı kim yapıyor? 

Projeyi tamamen Kahve Durağı yürütüyor. Anahtar teslim şekilde çalışıyoruz. 

Franchising sözleşmesi kaç yıllık geçerli oluyor? 

Franchising sözleşmelerimiz 5 yıl boyunca geçerlidir. 5.yıl sonun da taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde sözleşme yenilenir ama tekrardan Franchising bedeli alınmaz. 

Personelleri kim buluyor ve eğitimlerini kim veriyor?

Kahve Durağı Personel Bankasından tedarik ediliyor. Çalışacak olan tüm barista ve servis personeline eğitimler Kahve Durağı tarafından verilmektedir.

Metrajlar ortalama ne kadar olmalı? 

İç mekan minimum 80 m2, dış mekan minimum 30 m2 , mekanın mutlaka bahçesi olmalıdır. 

Her istediğimiz lokasyonda şube açabilir miyiz? 

Şube açılmadan önce lokasyonun uygun olup olmadığına Kahve Durağı karar vermektedir. 

Şube açmayı düşündüğümüz mekan için fizibilite araştırması yapılıyor mu? 

Açılacak olan her şubenin lokasyonu ile ilgili mutlaka fizibilite çalışması yapılmaktadır. Ayrıca hangi şehirde düşünülüyorsa, şehir bazında da araştırma yapılmaktadır.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR