Coffee Chocolate Bakery Shop

Baba-Kiz, Ana-Oğul, İki̇ Kardeş, İki̇ Arkadaş, Eşi̇ni̇zle Bi̇rli̇kte Var Misin Ti̇carete? %100 Yerli̇ Sermaye İle Kurulmuş Ve Tasarimi Şi̇rketi̇mi̇ze Ai̇t Olan “Cc Shop” Konsepti̇nde Gida Mevzuatina Uygun Kahve,..

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Destekleri 1/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Açıklaması

%100 YERLİ SERMAYE İLE KURULMUŞ VE TASARIMI ŞİRKETİMİZE AİT OLAN “CC SHOP” KONSEPTİNDE GIDA MEVZUATINA UYGUN AMBALAJLARDA KALİTELİ, EKONOMİK VE HİJYEN STANDARTLARINA UYGUN KAHVE, ÇİKOLATA VE UNLU MAMÜL ÇEŞİTLERİNDEN OLUŞAN BİRÇOK ÜRÜN SATIŞA SUNULMAKTADIR.
BABA-KIZ, ANA-OĞUL, İKİ KARDEŞ, İKİ ARKADAŞ, EŞİNİZLE BİRLİKTE İŞ MODELİ OLARAK İŞLETEBİLECEĞİNİZ KONSEPTİMİZ MİNİMUM; YATIRIM, PERSONEL, KİRALAMA ALANI, ÜRÜN FİYATI,ENERJİ, 12 SAATTE KURULABİLEN MONTAJ SÜRESİ İLE SİZLERE HİZMET SAĞLAMAKLA BİRLİKTE MAXSİMUM; AR-GE, SÜRAT, TEKNOLOJİ, DONANIM, YAZILIM, GÜVENLİK, VERİMLİLİK, KALİTE, ÇEŞİTLİLİK, DESTEK, HİJYEN, MEMNUNİYET VE ÇEVRE DOSTU OLMAKLA VE DE  DEKORASYON VE İŞÇİLİK DERDİ OLMADAN TÜM HAVALİMANLARI, ÜNİVERSİTELER, İŞ MERKEZLERİ, TERMİNALLER VE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDE YÜKSEK KAZANCI ELDE ETMENİZİ SAĞLAYACAKTIR.

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR