Kahtalı Çiğköfte

Kahtalı Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Kahtalı Çiğköfte Hakkında : Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta 1981 yılında Adıyaman'ın Kahta ilçesinin Belenli köyünde doğdu . İlkokulu bitirdikten sonra, tahsiline devam etmeyerek iş hayatına erken atıldı. Adıyaman Kahta'nın tadı olan çiğköfteyi en iyi şekilde sunmak ve lezzetini Türkiye dışına duyurmak için İstanbul'a çok küçük yaşlarda gelerek çeşitli mesleklerde çalıştı. Ama aklında hep hayali olan Çiğköfte İşletmeciliği vardı. 

 Kahtalı Çiğköfte Bayilik ve İletişim Bilgileri Uzun süre tazeliğini ve kıvamını koruyan cevizli Çiğ köfte artık sektörleşmek için usta bir el bekliyordu. Çiğ köfteci Hasan Usta'nın Türk mutfağının dünyadaki en zengin mutfağı olduğundan bir şüphesi yoktu ama Türkiye'nin Dünya'da markalaşan bir lezzetinin olmaması dikkatinden kaçmadı. Bu amaçla çiğ köfteyi bir Dünya markası yapmak için kolları sıvadı.

2005 Yılında İstanbul Avcılarda Parsellerde İlk İşletmesini açarak çiğköfteyi kısa bir süre içinde 3 şubesi ve onlarca bayisi ile en iyi şekilde yürütmeye başladı.. Kıvrak zekası ile en iyi tadı yakalayan Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta bu alanda sürekli çalışmalar yaparak Lezzetini Avrupaya taşımak için çalışmalara başladı.

Kahtalı Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR