Harput Kürsübaşı Osmanlı Dibek Kahvesi

Özel Karışım Paketli Kahve Satışı Yapan Firma Ürün Satış Bayiliği Vererek Satış Noktlarını Arttırmak Istiyor.

Harput Kürsübaşı Osmanlı Dibek Kahvesi Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Minimum Şube Açılış Maliyeti : 7000 - TL Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 30000 - TL Minimum Nakit İhtiyacı : 10000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 7000-50000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 2 gün

Harput Kürsübaşı Osmanlı Dibek Kahvesi Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Harput Kürsübaşı Osmanlı Dibek Kahvesi Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Kürsübaşı geleneği eski Harput evlerinde kış mevsiminde kullanılan adeta soba görevi yapan özel olarak düzenlenmiş kürsü etrafında ısınmak, sohbet etmek, eğlenmek amacıyla bir araya gelinmesine kürsübaşı denilir.“Kürsübaşı” günümüzde Harput kültürünün belli bir yönünü ifade eden, çağrıştıran kelime olarak algılanır.

Açık havada ve ekseriyetle yemek ocaklarında yakılan ağaç kömürü ateşi carıtlarla (ateş küreği) bu mangallara konulur ve dayanmak için de üzerleri külle kapatılırdı. Bu ateş, soğuğun şiddetine göre 10-12 saat kadar kürsüyü ve kürsü başlarını hamam gibi ısıtır ve sıcak tutardı. Kürsünün kendisinden ziyade Kürsübaşı diye bilinen ve bu isimle anılan toplantılar, sohbetler, ziyafetler, yarışmalar, müzikli eğlenceler, halk hikayeleri anlatımları gibi kültür hayatımızda önemli yeri olan konuların işlenmesi ve günümüze kadar gelmesi önemlidir.

Harput Kürsübaşı Osmanlı Dibek Kahvesi geleneksel kültürel unsurlarının günümüze aktarılmasında önemli bir fonksiyonu yerine getirmeyi hedeflemektedir. Somut olmayan kültürel mirasın korunması ve hatırlanması kapsamında; iç ısıtan sohbetlerin olmazsa olmazı Harput Kürsübaşı Osmanlı Dibek Kahvesi, soğuk kış gecelerini ısıtıp, gönülleri şenlendirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Vizyon

Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen markası olmak.

Misyon

Topluma fayda sağlayan geleneksel kültürel unsurlarının günümüze aktarılmasında fayda sağlayacak  ürün ve hizmetleri sunmak.

Değerlerimiz

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.

Kültürümüz gücümüzün kaynağıdır. Gelecek nesillerin bu kültürü yaşamasına fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Sohbetleri’’ gerçekleştirmek prensibimizdir.

Stratejimiz

Büyüme

Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek organik ve inorganik büyümek.

İnovasyon: Bütün iş süreçlerinde kültürel değerlerimizden esinlenerek, başarıyı zirvede tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.

Marka

Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan ve her segmentte en çok tercih edilen marka olmak.

Çalışanlar

 İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.

Müşteriler

Satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider gıda markası olmak.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA,DİBEK KAHVESİ ÜRETİMİ,DAĞITIM VE PAZARLAMA
  • Kuruluş Yılı : 2017
  • Toplam Çalışan Sayısı: 30
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 10
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 8
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 81
  • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Bilgi> Ön Görüşme > Yer Seçimi>Franchise Sözleşmesi>Kurulum

Harput Kürsübaşı Osmanlı Dibek Kahvesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR