Me And You

Özenli Hizmet, Güleryüzlü Servis, Öne Çıkarılan Farklı Sunumlarıyla, Uygun Fiyatlar Ve Tadına Doyulmaz Nargile, Kahve Ve Yemek Keyfi Için, Hem Kapalı Hem Açık Alanlara Sahip Olmanın Avantajıyla Dört..

me and you Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* En az 300 metrekarelik lokasyon bulma şartı sunan ME AND YOU firmasının bayisi olabilmek için gereken minimum bütçe, işletmenin açılacağı lokasyona ve işletmenin alanına göre değişiklik gösterse de 500 bin TL ile 1 milyon TL arasındadır.Royalty - Free ola

me and you Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

me and you Bayilik Şartları

Her şeyden önce Sorumluluk Sahibi Olması Gerekmektedir.
Adayların şahsi Ve Ticari Geçmişleri Temiz Olmalıdır.
Müşteri Memnuniyetine önem Verecek Bilinçte Olmalı Ve Kaliteden ödün Vermemelidir. bayiler, İşletmenin Başında Durmalı, İşine Sahip çıkmalı Ve Personele Yöneticilik Yapmalıdır.

me and you Bayilik Açıklaması

                                                                        ME AND YOU FRANCHİSE 
Marka Hakkında : Me and you cafe müşterilerine daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için 2018 yılından beri değişmeyen tek yerinde tekne restoran konseptinde siz değerli müşterilerine devamlı yenilikçi zengin menüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özenli hizmet, güleryüzlü servis, öne çıkarılan farklı sunumlarıyla, uygun fiyatlar ve tadına doyulmaz nargile, kahve ve yemek keyfi için, hem kapalı hem açık alanlara sahip olmanın avantajıyla dört mevsim boyunca yemek yemeyi, kahve ve nargile içmeyi sevenlerin akınına uğruyor.
Sizlere hizmet vermekten mutluk duyuyoruz.
ME AND YOU BAYİLİK ŞARTLARI :
 En Az 300 Metrekarelik Alana Ve 10 Metre Cepheye Sahip, İşlek Caddelerde Veya Avm'lerde Lokasyon Bulunması
  Bayilik Alabilmek İçin Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
 Personel Ve Finans Yönetimi Alanında Tecrübe
 Gün Boyu İşletme İle İlgilenilecek özveride Bulunulması
 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışının Benimsenmesi
 Taraflar Arasında İmzalanan Sözleşmeye Bağlılık Gösterilmesi

FRANCHİSE NASIL İŞLER?
Franchising / Bayilik Destekleri:
Personel
Eğitim
Pazarlama
Reklam
Yer seçimi
Bölge Koruması (Uygun Lokasyon Bulunması)
Uygun Lokasyon Bulunması Halinde Sırası ile;
1) Mağaza-Lokasyon Analizi
2) Projesiz Yaklaşık Maliyetin Çıkarılması
3) Sözleşme – Üç Boyutlu Projenin Çizilmesi
4) Proje Sunumu – Kesin Maliyetin Bildirilmesi
5) Tadilat – Personel Eğitimi – Reklam - Şube Açılışı


ME AND YOU Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe:
En az 300 metrekarelik lokasyon bulma şartı sunan ME AND YOU firmasının bayisi olabilmek için gereken minimum bütçe, işletmenin açılacağı lokasyona ve işletmenin alanına göre değişiklik gösterse de 500 bin TL ile 1 milyon TL arasındadır.Royalty - Free olarak yüzde 3 ve yüzde 2 reklam katkı bedeli talep ediliyor. Kâr marjı yüzde 30 ile yüzde 35 arasında değişiyor. Şubeler için aylık ortalama ciro hedefi ise 200 bin ile 300 bin TL arasında bulunuyor.Yüksek karlılık sunan marka bayilerine bilindik bir markanın adını kullanma hakkını sunmaktadır. 

Geniş menüsü, dikkat çeken konsepti ve bayilerine sunduğu desteklerle rakiplerinden bayilik verme sürecinde sıyrılan ME AND YOU, bayileri ile güven ve sevgiye dayanan iş ortaklıkları kurmayı amaçlamaktadır. Bayiler tarafından bulunan lokasyonları kendi mimarlarıyla dekore eden ve mağazaları yatırımcılara anahtar teslimi bırakan firma; marka değerlerinin ve hizmet anlayışının net bir şekilde benimsenmesi için hem yatırımcılara hem de personellerine eğitim desteği sunmaktadır. 

 

me and you Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR