Goosmart

GooSmart Bayilik Açıklaması

GooSmart Bayilik

GooSmart Bayilik Hakkında : TÜRKİYE, DE İLK FARKLI BİR KONSEPT HİZMET VEREN ÜRÜN SATAN KAHVE İÇİLİP KEYİF YAPTIRAN YATIRIMCISINA ÇOK AMA ÇOK KAZANDIRAN YENİ NESİL BİR İŞ. BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: KURUMSAL UYUMLULUK, EĞİTİM, GİRİŞİMCİ VE ENERJİK YAPI FİNANSAL YETERLİLİK. 

GooSmart Bayilik Hizmeti Veriyor. GooSmart Bayilik Hizmetleri Nelerdir ? Goosmart İş Fırsatları, Bilgisayar ve Cep Telefonu Kliniği, Goosmart Cafe, Goosmart Fırsat, Goosmart Fatura, Goosmart , Eğlence, Goosmart Emlak, Goosmart Kontör, Goosmart Sigorta, Goosmart Reklam, Goosmart Şehir Kartı, Goosmart Turizm, Biletix, Goosmart Üye İşyeri, Goosmart 7/24 Hizmetidir. 

GooSmart Bayilik Hizmeti Veriyor 1986 yılından beri farklı işlerdeki perakende,toptan, distribütörlük ve bir çok konuda üretim yapmış olan inovasyon kabiliyeti güçlü bir firmayız. Ticari geçmişimizdeki tecrübelerimizi paylaştığımız 1000 lerce işyerine hizmet ederken değişen ticaretin şekillerine de ayak uydurup 500 adet franchise bayilik organize ederek bunu kanıtlamış olmaktan mutluyuz. Ufrad üyesi olan firmamız girişimcilerin daha az riskle iş yapmaları adına yeni çözümler üretmiş kosgep destekli iş modelleri ile girişimcileri az sermaye ile iş sahibi yapmıştır. Bundan sonra da girişimcilere ışık tutmaya devam edecektir. 

FİRMA İSMİ: GOOSMART 

BAYİLİK KATEGORİSİ: ONLİNE HİZMET ŞEHİR FIRSATI CAFE 

KURULUŞ YILI: 2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

GooSmart Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ

 

GooSmart Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR