Global Net Teknoloji Dan. İhr. San.

Firmamız, E Ticaret Sektöründe Ikinci El, Spot Ve Antika Ürünlerin Alım Satım Işlemini Gerçekleştirmektedir.

Global Net Teknoloji Dan. İhr. San. Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Tüm eğitimler tarafımızdan verilecektir. Çalışan aktif ciro yapan bölgenin Franchising ve bayilik ücreti, bölgenin net karının 12 katıdır ki hızlı yayılma politikamız gereği düşük tutulmuştur(Normal değeri X 240 Ay). Franchising bedeli maximum 6

Global Net Teknoloji Dan. İhr. San. Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Global Net Teknoloji Dan. İhr. San. Bayilik Şartları

Mevcut çalıştırdığımız Aylık Net Karı 12-25 Bin Tl Olan Bölgelerimizde Franchising Kapsamında Uygun Görülen Başvuru Sahiplerine çalışır Durumda Devredilecektir.
Firmamız, şartlarını Yüz Yüze Konuşarak Resmi Evraklara Döker

Global Net Teknoloji Dan. İhr. San. Bayilik Açıklaması

Global Net Teknoloji Dan. İhr. San.

Türkiye'nin her iline Franchising ve bayiliklerimiz verilecektir. Mevcut çalıştırdığımız aylık net karı 12-25 Bin TL olan bölgelerimizde franchising kapsamında uygun görülen başvuru sahiplerine çalışır durumda devredilecektir. ikinciel ve sıfır spot , e ticaret piyasasında krizden etkilenmeyen, hali hazırda yüksek kar ile faaliyet gösteren hazır bir işin sahibi olmak isterseniz, bize ulaşınız.

Tüm eğitimler tarafımızdan verilecektir. Çalışan aktif ciro yapan bölgenin Franchising ve bayilik ücreti, bölgenin net karının 12 katıdır ki hızlı yayılma politikamız gereği düşük tutulmuştur(Normal değeri X 240 Ay). Franchising bedeli maximum 6 ayda size geri dönmektedir.

Franchising bedeli bölgeye göre ve çalışan bölge olup olmadığına göre 5.000 Usd ile 35.000 Usd arasındadır. İnternetteki yalan dolan ilanlarla alakamız yoktur.

Gelin yerinde görüp, inceleyin ve değerlendirin.

Başvuru sahiplerinde ilk başvurular önceliklidir. Krizden etkilenmeden sürekli büyüyen gelecek vadeden ve hali hazırda aktif yüksek ciro ve yüksek kârı olan bir işiniz olsun derseniz bize ulaşınız. 

Global Net Teknoloji Dan. İhr. San. Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR