Bu Hafta En Çok İlgi Gören Bayilikler

Son Güncellenme: Thu Jul 2024 07:52

BayilikListesi'nde, Mayıs Ayının Üçüncü Haftasında en çok ilgi gören bayilik ilanları

Bu Hafta En Çok İlgi Gören Bayilikler
Enes Öksüz admin

BayilikListesi, bayilik veren firmalar tarafından girilmiş gerçek bayilik ilanlarından oluşan bir platformdur. Platformdaki bayilik ilanları görüntülenme, erişilen kitle ve iletişim numarası talep etme gidi çeşitli kriterlerde ölçülerek değerlendirilir. 

Aşağıda Mayıs ayının üçüncü haftası boyunca en çok ziyet edilen edilen 5 bayilik ilanını derledik. Bu sıralamaya reklamlı içerikleri dahil etmedik. İlginizi çeken ilanlara tıklayarak ilanın detayını görüntüleyebilirsiniz.

5. London Cafe

Bayilik dendiği zaman akla hemen bir konsept sahibi kafe işletmeleri geliyor. Bayilik listesine bu hafta eklenen London Cafe, Anasayfada yer almasının meyvelerini topladı.

4. Veloce Araç Yıkama Sistemleri

Araç yıkama işine herkesin ilgisi var. Önümüz de yaz. Haliyle bu konuda ilgi hat safhada. Veloce Araç Yıkama Sistemleri bayiliği hakkındaki detaylara aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

3.RuloMatik 

Sadece oto yıkama değil, oto temizliği üzerine her ürün BayilikListe'sinde talep görüyor. Herkesin evinin önünde bir araç var ve insanımız araçları konusunda titiz. Üçüncü sırada Rulomatik bayiliği var. İlanın detaylarını görüntülemek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. 

2. PaspasMatik

Araç yıkama sistemleri üzerine bayilikler devam ediyor. Türkiyenin lokomotifi sayılan sektörlerden biri olan otomotiv sadece üretimde değil hizmet sektöründe de büyük yer kaplıyor. Paspasmatik bayiliği hakkındaki detaylara aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

1. Cafe Luvoco

Bayilik sektöründe büyük bütçeler ile düşüldüğünde her zaman cafe tarzı işletmelerin avantajı var. Bu günlük para girdisinden, mekan sahibi olmaya kadar birçok motivasyondan kaynaklanıyor. Hal Böyle olunca da birincimiz Cafe Luvoco bayiliği ilanı.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler