Cafe Luvoco

Luvoco Cafe; 1983 Yılında Temelleri Atılan Gano Excel Firmasının Bir Markası Olarak Türkiye Genelinde “Sağlıklı” Ve “Organik” Kahve Bayilikleri Veriyor.

Cafe Luvoco Bayilik Avantajı

*
İskonto detayı belirtilmemiş.

Cafe Luvoco Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Cafe Luvoco Bayilik Şartları

5000 Tl’lik Franchise İsim Hakkının Alınması
Ticari Ve Adli Sicilin Temiz Olması
Ticari İlişkilerin Uzun Süre Devam Ettirilmesi Amacının Taşınması
Markanın Değerlerinin Benimsenmesi

Cafe Luvoco Bayilik Açıklaması

Cafe Luvoco Bayilik

Sağlıklı ve organik kahve ürünlerinin hedef kitleyle buluşturulmasını sağlayan Cafe Luvoco, bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Firma ve bayileri arasında kazanç ortaklığına dayanan bir franchise sistemi kuran firma; Gano Excel firmasının bir markası olarak Türkiye pazarında yeni yeni aktif oluyor. Dünya genelinde 33 yıllık deneyimini girişimcilerle paylaşan ve bayilik sürecinin her bir aşamasında kendilerine destek sunan marka; kahve bayiliklerialmak isteyen yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. 

Ürün çeşitliliği ve yatırımcılarına sunduğu imkanlar ile diğer bayilik veren firmalararasında öne çıkan Luvoco; hücre yenileme özelliği olan ve antioksidan olarak görev yapan doğal kahve satışı yaparak butik bir kahve dükkanı işletme şansı sunuyor. Şu an için Türkiye geneline bayilik veren ve kısa süre sonra Avrupa pazarına da açılmayı planlayan firma erken davranan girişimcilere büyük avantajlar sunuyor. 

Cafe Luvoco Bayilik Şartları

Cafe Luvoco bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk olarak 5000 TL tutarındaki Franchise bedeli ödemesi gerekiyor. Bu bedel ödendikten sonra girişimciye kahve makinesi ve kahve kapsülleri gönderiliyor. Franchise bedeli olan 5000 TL’yi ödemek Luvoco bayiliği almak için ilk şart olarak öne çıkıyor. 

Girişimci 5000 TL verip Franchise isim hakkı sahibi olursa kendisi bayilik açabiliyor ya da bayilik açmak isteyen girişimcilere bayilik verebiliyor. Bu noktada seçim tamamen girişimciye bırakılıyor. 

Kendisi bayilik açmayan ve bayilik vermeyi tercih eden girişimciler; toplamda 6 Luvoco Cafe bayilik açılmasına vesile olurlarsa %6 ila %40 oranında bu bayiliklerin cirosundan pay alabiliyor. 

Luvoco Bayilik Konseptleri

Luvoco franchise isim bedeli ödeyen ve sonrasında bayilik açmak isteyen girişimciler üç farklı bayilik konsepti arasından seçim yapabiliyor. 

  • Kiosk Bayilik
  • Corner Bayilik
  • Mağaza Bayilik

Bu üç bayilik konseptinin de şartları ve yatırım bütçeleri değişiklik gösteriyor. Hazır yeri gelmişken bilgi kirliliğini sonlandırmak adına önemli bir detay vermek istiyoruz; mağaza konseptinde işlek caddelerde açılacak olan Luvoco bayilikleri için seçilen dükkanların minimum 50 metrekareolma şartı aranıyor. Butik kahve dükkanları konseptinde kurgulanan bu bayilik konseptinde işletmenin sıcak ve samimi bir ortama kavuşturulması amaçlanıyor. 

Luvoco bayilik yatırım bütçesi; seçilen konsepte göre değişse de ortalama olarak 50 bin ve 250 bin TL aralığında değişiklik gösterebiliyor. Bu bilgi değişebileceği için firma yetkilileri ile bağlantıya geçilmesi gerekiyor. 

Cafe Luvoco Bayilikleri Nasıl Alınır?

Luvoco bayilik almak isteyen girişimcilerin Gano Excel web sitesine girmeleri ve online kayıt olmaları gerekiyor. Sonrasında firmanın irtibat numarasından yetkilere ulaşmaları ve kendilerinden istenen sponsor numarasını vermeleri bekleniyor. Luvoco bayilikleri alma sürecinde istenen sponsor numarası olarak TR3739819 numarasını verebilirsiniz

Siz de butik kahve bayiliklerinin artan popülerliğinden yararlanmak ve Türkiye pazarında yeni yeni aktifleşmeye başlayan bir markanın bayiliğini almak istiyorsanız Cafe Luvoco bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Hem kazançlı hem de sağlığa katkı sunan bir hizmetle hedef kitlenizin beğenisini toplayabilirsiniz. 

Cafe Luvoco Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç