Avrupa’dan Kesin Dönüş Yapanlara Özel Bayilik Önerileri

Son Güncellenme: Thu Apr 2024 05:24

Avrupa’da yıllarca çalışıp vatanınıza döndünüz. Emeklisiniz, birikiminiz var ve iş kurmak istiyorsunuz…

Avrupa’dan Kesin Dönüş Yapanlara Özel Bayilik Önerileri
Enes Öksüz admin

Çoğumuz hatırlarız, 1970’li yıllarda Türkiye’den birçok kişi Avrupa’ya çalışmak için gitti. Şimdi ise Avrupa’ya yerleşenlerin büyük bir kısmı geri dönüyor ve yıllardır yaptıkları birikimleri değerlendirmek istiyorlar. 

Boş oturmak ve sadece emekliliklerinin tadını çıkarmak istemek konusunda sonuna kadar haklı olsalar da; yıllardır edindikleri disiplin ve çalışmaya olan tutkuları onları Türkiye’de yapabilecekleri iş alternatiflerini daha detaylı düşünmelerine sevk ediyor.  Evet, emekliler; ancak çalışmaya devam etmek istiyorlar... Çalışırken de mümkün mertebe yorulmayacakları ancak para kazanacakları alternatiflerin peşinden gidiyorlar.

Peki bu mümkün müdür?

Diğer bir deyişle birikimleri değerlendirecekleri bir iş sahibi olmak, bu işten kâr ederken aynı zamanda emeklilik lüksünü de yaşayabilmek mümkün müdür?

Elbette mümkündür. Daha önceki yazılarımızda ülkemizde kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilerin ilk tercihinin bayilik almak olduğundan, bu iş modelinin girişimcilere oldukça ciddi avantajlar sunduğundan bahsetmiştik. Oturmuş, işleyen ve hazır bir iş modeli ve bilindik bir markanın gücü; bayilik veren firma tarafından verilen eğitimler ve destekler ile birleşince girişimciler için büyük fırsatlar sunar.

Yurtdışından kesin dönüş yapan, içinde girişimcilik ruhu taşıyan üstelik yorulmak da istemeyen müstakbel patronlar da bayilik veren firmaları inceleyebilir ve kendilerine en uygun sektörü seçerek iş hayatına hızlı bir başlangıç yapabilirler. 

Bu yazımızda patronları yormadan kâr getirecek bayilik fikirlerini paylaşacağız. İşte detaylar…

Cafe Bayilikleri

Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Avrupa’dan kesin dönüş yapanlar genellikle sahil kasabalarına yerleşmek isterler. Yıllardır çalışmış kişileri sahil kasabalarının sakinliği ve kendine haz dinamizmi emekliliklerini geçirmek için cezbeder. Cafe bayilikleri açarak hem dilediğiniz yerde yaşama lüksüne sahip olabilirsiniz, üstelik güvenilir personeller bulduğunuz takdirde de güvenle kendinize vakit ayırabilirsiniz. Doğru markayı seçip, yaşayacağınız yerdeki hedef kitlenin eğilimlerini biraz araştırarak karar verdiğiniz takdirde emeklilik günlerinizde eğlenceli bir sektörün neferi haline gelebilirsiniz. Neden olmasın? Üstelik cafe bayiliklerini sahil kasabalarında açmanıza da gerek yok, isterseniz daha çok kâr odaklı bir hamle yapıp, şehrin göbeğinde de açabilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi doğru lokasyonu seçip yatırımlarınızın karşılığını çok kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi, insanların cafelere giderek keyifli vakit geçirme isteği ile birleştiğinde cafe bayilikleri tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. 

Otomatik Oto Yıkama Bayilikleri

Oto yıkama bayilikleri

Otomatik oto yıkama bayilikleri diğer bir deyişle temassız oto yıkama bayilikleri alarak zahmetsiz bir şekilde kâr edebilirsiniz. Hatta işinizin başında sizin bile durmanıza gerek kalmaz, hesap alış verişinde güvenebileceğiniz personeller bularak bu işten ciddi miktarda kazanç elde edebilirsiniz. Otomatik oto yıkama bayilikleri veren firmaların şartlarını inceleyip size en avantajlı alternatifleri sunanlar arasından tercih yaparak kendi vatanınızda patron olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak konusunda da serbestsiniz; yıllarca geceli gündüzlü çalışmanın keyfini yaşamak sizin de hakkınız! İşyeriniz için doğru konum belirlerseniz her gün onlarca aracı yıkama potansiyeline sahip olabilirsiniz, elbette seçim size kalmış!

Yapı Marketleri Bayilikleri

Yapı Marketi Bayilikleri

Geniş ürün yelpazesiyle hem meraklılarına hem de işinin ustalarına ulaşmak istiyorsanız, yapı marketleri bayilikleri veren firmaları detaylı bir şekilde incelemeye başlayabilirsiniz! Öncelikle sektör olarak çok avantajlı olduğunuzu bilmelisiniz, Türkiye’de inşaat sektörü en köklü sektörler arasında yer alır, kârlılığı fazladır üstelik sürekli talep görür. Doğru konumda açacağınız yapı marketleri bayilikleri ile emeklilik günlerinizde bile büyük paralar kazanabilirsiniz. Hem prestijli bir iş sahibi olursunuz hem de dilediğiniz takdirde iş yerinizi çalışanlarınıza bırakıp emekliliğin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Sonuç olarak, Avrupa ülkelerinde yıllarca çalışmış üstelik emekliliğinizi de kazanmışsanız dinlenmek istemenize sonuna kadar hak veriyoruz. Ancak emeklilik günlerinin sadece gazete okumaktan ibaret olmadığına inananlardansanız, sizi fazla zorlamadan para kazandıracak alternatiflerinizin bulunduğunu da hatırlatmak istiyoruz! Tercih sizin, dilediğiniz bayilik fikrini değerlendirerek girişimciliğinizi konuşturabilirsiniz.
Bir önceki haberimizde Fast Food Üzerine Doğan İş Fikirlerini Hızı ile Değil Kalitesiyle Öne Çıkarın başlığı ile fastfood sektörü üzerine bayilik fikirleri bulabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler