Arleva

Fikir Tohumları Yıllar Öncesine Dayanan Arleva Hayalimizi 2016 Yılı Itibariyle Hayata Geçirmek Üzere Çalışmalara Başladık. 2017 Yılı Başlarında Dünyaya Gelen Arleva Ile Kişisel Bakım Ve Kozmetik..

Arleva Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Minimum ilk sipariş bedelidir.

Arleva Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Arleva Bayilik Şartları

Gerekli İş Yeri Özellikleri: Düz Ayak Giriş İşlek Cadde üzeri An Az 15 M2 Mağaza, Avm İçi Mağaza Ya Da Avm Ortak Alan Stand
Girişimcide Aranan Özellikler: Yeni Mağaza Veya Stand Açacak Girişimcilerin Bu Konuda Bilgili Ve Tecrübeli Olması, Mevcut Mağazaların Konum Ve özelliklerinin şartlara Uygun Olması

Arleva Bayilik Açıklaması

Fikir tohumları yıllar öncesine dayanan Arleva hayalimizi 2016 yılı itibariyle hayata geçirmek üzere çalışmalara başladık. 2017 yılı başlarında dünyaya gelen Arleva ile kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde yeni bir nefes ve anlayış getirmeyi hedefledik. Hem ürünler hem de ürünlerin kullanıcıya sunuş şekli ve organizasyon yapısı sayesinde; gelir paylaşım metodu ile ülkemizin milli sermayeli, alanında lider firması yapmayı amaç edindik.

1 yıl boyunca yapılan çalışmalar, pazarlama planı ve temsilcilerimizin de inancı ile 2018 yılı ilk çeyreğinde 8.000+ bağımsız satış temsilcisi sayısına ulaşarak hızlı bir büyüme yaşadık. Gerek ürün kalite ve çeşitliliğimize yaptığımız, gerekse de sistem altyapısına yaptığımız yatırımlar ile orta vadede alanında lider markalar arasında yer almak üzere yolumuza daha da kararlı bir şekilde devam ediyoruz.

Temmuz 2018 başında Yönetim Kurulu olarak, bir bebek gibi büyüttüğümüz Arleva’nın başarısını perçinlemek, markamızın bilinirliği ve ürünlerin bulunurluğunu arttırmak üzere ahde vefa anlayışıyla mevcut satış organizasyonu içerisindeki temsilcilerimizin hızlarını kesmeden, yatırımlarımızı ertelemeden ve satışlarını etkilemeden satış kanallarını arttırma kararı aldık.

Bu kapsamda çok ciddi bir yatırımla başta kozmetik zincir mağazaları olmak üzere, diğer zincir mağazalar, ecza depoları (eczaneler), itriyat depoları, kozmetik shoplar, organik marketler ile sanal pazaryeri kozmetik satıcıları ile görüşmeleri gerçekleştirecek ve sahada farklı yeni ürünler ve farklı noktalarda aktif olarak talep oluşturacak güçlü bir pazarlama ve satış ekibini kurduk. Bu sayede, marka bulunurluğunu ve ürün çeşitliliğini arttırarak ülkemizin önde gelen markaları arasında yer almayı hedefliyoruz.

Uluslararası platformda başarılı bir oyuncu olabilmek için ben yaklaşımından ziyade biz olabilme bilinci ile hareket ediyoruz. Bunun için de gece-gündüz demeden, sinerji ve yüksek enerjimizle bizler gibi ülkesine ve geleceğine inanan bir ekiple çalışıyoruz. Her daim en iyisini, en kalitelisini üretme gayreti içerisinde olacağız.

Sen de, günden güne büyüyen bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsan hemen bize katıl…

Arleva Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR