Aperatif Yiyecekler Üzerine Bayilik Veren Beş Marka ve Şartları

Son Güncellenme: Fri May 2024 07:51

Aperatif yiyecekler her geçen gün hızlı yaşamımızda daha fazla yer tutmaya başlıyor. Özellikle çalışan kesim ve öğrenci kesimi aperatif yiyeceklere en çok başvuran kesimler arasında yer alıyor.

Aperatif Yiyecekler Üzerine Bayilik Veren Beş Marka ve Şartları
Enes Öksüz admin

Aperatif yiyecek sektörü yıllardır büyüyen ve önümüzdeki yıllarda da büyümeye devam edecek bir sektör olarak görülüyor. Nüfusun giderek artması, şehirlerin daha büyük ve kalabalık hale gelmesi bayilik veren firmalar tarafından bu sektöre olan ilgiyi arttırmaya devam ediyor. Özellikle franchising sisteminin ülkemizdeki yiyecek sektöründe giderek daha da yaygınlaşması sektörün büyümesine ve daha çok kişiye hitap etmeye başladı. Bazı yatırımcılar ve kendi işini yapmak isteyen kişiler de bu alanlardaki fırsatları değerlendirmek için aperatif yiyecek sektörüne girmeye düşünüyor. Bu alandaki markaların ise işletmecilerden bazı şartları oluyor. Aperitif yiyecekler üzerine bayilik almak isteyen işletmecilerin bu şartlara uyması gerekiyor.

Şampiyon Kokoreç

Şampiyon Kokoreç Bayiliği

Şampiyon Kokoreç bayisi olabilmek için markanın sizden istediği belli başlı şartlar yer alıyor. Bu işletmeden bayilik alabilmek için öncelikle işletmenin başında bayiliği alacak olan kişinin yer alması gerekiyor. Yatırım olarak bayilik almak ve işletmeyi başkası üzerinden işletmeyi istemek maalesef marka tarafından kabul edilmiyor. Ayrıca bayiliğin açılacağı binanın cephesinin 4 metrekarenin altında olmaması ve 100 metrekare kullanım alanı olması gerekiyor.

Şampiyon Kokoreç bayilik ilanı için tıklatın!

Breadli

Breadli bayilik

Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde olan Breadli bayilik almak isteyen işletmeciler ile 5 yıllık bir franchise sözleşmesi imzalıyor. 5 yıllık sürecin sonunda her iki tarafta anlaştığı takdirde franchise sözleşmesi yenileniyor. Bayinin yer alacağı bölge için Breadli tarafından denetleme yapılıyor ve bayi için en uygun yer Breadli tarafından seçiliyor.

Breadli bayilik ilanı için tıklayın!

Ayvalık Tost

Ayvalık Tost bayilik

Ayvalık Tost bayisi olabilmeniz için firma tarafından belirlenmiş olan şartlara uymanız gerekiyor. Firma bu konudaki detaylı bilgileri bayilik almak isteyen kişiler kendileri ile iletişime geçince paylaşıyor. Ayvalık Tost bayisi olmak isteyenlerin masa müşterisi, paket servis ve ayakta servis hizmetlerini sunması gerekiyor.

Ayvalık Tost bayilik profilini görmek için tıklayın!

Bisquitte

 İzmir merkezli Bisquitte, cafe ve bistro konseptini müşterilerine sunuyor. Firmanın belirlediği konseptin bayiye uygulanabilmesi için en az 250 metrekarelik kullanılabilir iç ve dış alan olması gerekiyor. Cadde üzerinde ya da alışveriş mağazalarında yer alan bayilerde menülere ek olarak alkollü menüler de eklenebilmektedir. Bayiler her ay cirolarının %4’ünü royalty fee ve %2’sini de reklam ücreti olarak markaya ödemektedirler.

Bisquitte bayilik profili için tıklayın!

Ziyafet Çiğköfte

Ziyafet Çiğköfte bayilik

Aperatif yiyecekler üzerine bayilik veren firmalardan birisi de çiğköfte. Ülkemizin kültüründe geniş bir yer tutan çiğköftenin insanlar arasında yeniden popüler olması ve çiğköfteye olan talebin giderek artması işletmecilerin bu sektöre olan ilgisini daha da çekiyor. Ziyafet Çiğköfte bayisi açmak için bayinin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde olması gerekiyor. Bayinin 20 metrekareden daha küçük olmaması da yine aranan şartlar arasında. Ayrıca her Ziyafet Çiğköfte bayisinde 1 tane kapaklı ve üzeri cam tezgahlı çiğköfte dolabı, 1 adet çalışma tezgahı, 1 adet plazma ve en az 3 adet masa takımı olması gerekiyor.

Ziyafet Çiğköfte bayilik detayları için tıklayın.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler