Ziyafet Çiğköfte

Gıda Sektöründe Büyük Bir Paya Sahip Olan Çiğ Köfteyi En Lezzetli Ve En Sağlıklı Şekilde Müşterilerine Sunmayı Hedefleyen Ziyafet Çiğköfte Daha Geniş Kitlelere Ulaşabilmek Için Bayilik Vermeye Devam..

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Markanın yatırım maliyeti 10.000 ile 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları

Gerekli Minimum Sermayeye Sahip Olmak
Uygun özelliklere Sahip İşletme Bulmak
Hizmet Kalitesine önem Vermek
İşletme Hijyenini Yüksek Tutmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Davranmak

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Ziyafet Çiğköfte Bayilik

Ziyafet Çiğköfte gıda sektörü içerisinde çok büyük bir paya sahip olan çiğköfte alanında faaliyet göstermektedir. Ürünlerinin sağlığına ve lezzetine maksimum özen gösteren marka gidere büyüyen bu sektörün en çok bayilik talep edilen markaları arasında yer almaktadır. Şu an dört yüzün üzerinde bayiliği bulunan Ziyafet Çiğköfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcılarına en avantajlı koşulları sunan markalardan biri olarak bayilik ağını genişletmeye devam etmektedir. Düşük yatırım miktarı ve zengin konsepti ile rakipleri arasından sıyrılan Ziyafet Çiğköfte sektöre yeni giren girişimcilerin yatırım riskinin de minimize edilmesini sağlamaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları

Türkiye’nin alanındaki en bilinen ve başarılı markaları arasında yer alan Ziyafet Çiğköfte bayiliklerinin yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu caddelerde açılmasını talep etmektedir. Alışveriş merkezlerinin food court katları, parklar, kent meydanları, çarşılar ve metro istasyonları yakınları en uygun lokasyonlar olarak marka tarafından bayilik alan girişimcilere önerilmektedir. Seçilen dükkanların en az 3 metre cephesinin olması ve 15 m2 üzerinde alana sahip olması gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte mağaza konseptinde mekanın 5 m2’den büyük ve en az üç masa oturma alanına sahip olması talep edilmektedir. Ziyafet Çiğköfte bayilik maliyeti 15 ile 30 m2 arası alana sahip olan bir mağaza için ekipman ve dekorasyon dahil olmak üzere toplamda 10.000 – 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ziyafet Çiğköfte bayilik sözleşmesini 1 yıl olarak yapmaktadır. Bu süre sonunda markanın belirlediği standartlara uygunluk sağlanması durumunda tarafların karşılıklı anlaşması ile 1 yıl daha uzatılabilmektedir. 

Ziyafet Çiğköfte bayilik başvuruları markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak yapılabilmektedir. Bayilik almak isteyen girişimcinin başvurusu incelenip uygun bulunduktan sonra marka tarafından süreç başlatılmaktadır. Markanın bayilik verirken tercih ettiği bölgeler öncelikli olarak Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz, İç Anadolu ve Ziyafet Çiğköfte bayiliklerinin yer almadığı ilçe ve şehirler olmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Avantajları

Ziyafet Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine düşük yatırım maliyetleri sayesinde avantajlı bir iş olanağı sunmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bayiliği alan girişimciler sektörün öncülerinden olan bir marka ile çalışmanın pek çok avantajından yararlanmaktadır. Marka bayilik alan girişimcilerinden reklam katkı payı ve cirodan bedel almamaktadır. Çiğköfte sektörünün sürekli genişleyen bir pazar olması bayilerin karlı bir işletmeye sahip olmasını sağlamaktadır. Yatırım bedelinin düşük olması kısıtlı bütçeye sahip olan girişimcilerin de ticari hayatta yer alabilmesine fırsat vermektedir. Hijyen kurallarına uygunluğa çok önem verilmesi markanın ürünlerinin giderek daha çok kişi tarafından tercih edilmesini ve bayilerin müşteri kitlesinin her geçen gün biraz daha artmasını sağlamaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Destekleri

Ziyafet Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine doğru lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmalarının yapılması konusunda destek olmaktadır. Bayilerde çalışacak olan personelin işe alınması ve eğitim süreçleri markanın merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir. Marka bayilerine genel reklam ve pazarlama faaliyetleri ile de kolaylık sağlamaktadır. Ekipmanların ve hizmetlerin sürekli güncellenmesi sayesinde bayilerin hizmet standardını tutturması ve müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması sağlanmaktadır. Ayrıca Ziyafet Çiğköfte bayilik alan girişimcilere marka tarafından bölge koruma desteği de sağlanmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR