Şampiyon Kokoreç

Beyoğlu’nda 1962 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösteren Firma; Bayilik Vererek Satış Ağını Yurt Içi Ve Yurt Dışında Genişletmeyi Hedeflemektedir.

Şampiyon Kokoreç Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Bayilik sistemine giriş bedeli olarak yaklaşık 50 bin Euro talep eden Şampiyon Kokoreç; yatırımcılarından ek olarak 150 bin TL dolaylarında sermaye sahibi olmalarını beklemektedir.

Şampiyon Kokoreç Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Şampiyon Kokoreç Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Sektörel Deneyimi Bulunmak
Marka Tarafından Belirlenen Kriterlerde Lokasyon Bulmak
Franchise Başvuru Formunu Doldurmak

Şampiyon Kokoreç Bayilik Açıklaması

Şampiyon Kokoreç Hakkında

1962 yılından bu yana kokoreç denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Şampiyon Kokoreç, 2000 yılından itibaren bayilik vermeye başlayarak satış ağını genişletmeyi başarmıştır. Ürünlerinin lezzeti, ürün çeşitliliği ve yüksek marka bilinirliği ile tüketicilerin en güvendiği markalar arasında yer alan Şampiyon Kokoreç bayilik veren firmalar arasında en çok talep görenlerden biridir. 

Türk damak tadına uygun lezzetleri tüketicilerle buluşturan Şampiyon Kokoreç bayilik vereceği girişimcileri dikkatle seçmektedir. İşinin başında duran, sorumluluk sahibi, mağaza hijyen standartlarını karşılayan ve Şampiyon Kokoreç markasını en iyi şekilde temsil eden girişimcilere bayilik konusunda öncelik vermektedir. 

Bayi ağını genişletmesi ile birlikte ürünlerinde standart yakalamak için üretim tesislerini kuran ve böylelikle satış ağını genişlettiği tüm lokasyonlarda tüketicilerle aynı lezzeti buluşturan Şampiyon Kokoreç yurt dışında da atılımlar yapmaktadır. Marka yetkilileri yurt içindeki marka bilinirliğini yurt dışına da yaymak için kurumsal çalışmalar yürütmeyi sürdürmektedir. 

Şampiyon Kokoreç Bayilik Şartları

Şampiyon Kokoreç bayilik almak isteyen girişimcilerin bayilik giriş bedeli olan 50 bin Euro ve ortalama yatırım tutarı olan 150 bin TL’lik sermaye bulmaları gerekir. 

Bu bedeller haricinde yatırımcılarından ek bir ödeme istemediklerini belirten yetkililer; Şampiyon Kokoreç bayilik fırsatlarının büyük bir karlılık sunduğunun da altını çiziyorlar. Yatırım geri dönüş süresinin 3 ila 18 ay arasında değiştiğini ifade eden Şampiyon Kokoreç yetkilileri; merkezi lokasyonlarda açılan bayilerin avantajlarının daha fazla olduğunu da belirtiyorlar. 

Sermaye şartının yanı sıra Şampiyon Kokoreç bayilik almak isteyen girişimcilerin firma yetkilileri ile görüşmesi gerekiyor. Bunun için franchise başvuru formunun doldurulması ve firma yetkililerinin temasa geçmesinin beklenmesi öneriliyor. 

Şampiyon Kokoreç bayilik açacak olan girişimcilerin lokasyon seçimlerinin kriterleri de marka tarafından belirleniyor. En az 100 metre karelik bir işletme isteyen firma; işletmenin ön cephesinin minimum 4 metre olma gereksinimini de öne sürüyor. 

Şampiyon Kokoreç bayilik alacak girişimcilerin bu işi sürekli olarak görmeleri ve işlerinin başında durmaları da Şampiyon Kokoreç bayilik şartları arasında yer alıyor. Firma bu nedenle salt sermaye gereksinimini karşılayıp bayilik açmak isteyenlere bayilik vermiyor. 

Şampiyon Kokoreç Bayilik Avantajları

Şampiyon Kokoreç yüksek marka bilinirliği sayesinde yatırımcılarına yüksek kazanç imkanı sağlıyor. Kendine has lezzeti ile binlerce kişinin vazgeçilmezi olan firma uzun süreli iş ortaklıkları kurmayı istiyor. İşletmeyi temiz tutan, işlek lokasyonlarda dükkan açıp işini sahiplenen girişimcilerin çok kısa sürede yatırımlarının karşılığını alacağı beyan ediliyor. 

Şampiyon Kokoreç marka bilinirliğinin yanı sıra Türk damak zevkine uygun yeni lezzetleri ile de hedef kitlesini genişletmeyi sürdürüyor. En yeni menüleri bayilik verdiği lokasyonlara da taşıyan marka tüketicilere tam anlamıyla bir ziyafet sunuyor. 

Şampiyon Kokoreç bayiliği almak isteyen girişimciler; markanın bayilik destekleri ile ticari hayatlarına bir sıfır önde başlayabiliyor. Eğitim, lokasyon seçimi, bölge koruması, mal temini, personel temini ve dekorasyon konularında marka tarafından sağlanan destekler girişimcilerin ticari kaygılarını azaltıyor. 

Siz de Şampiyon Kokoreç bayilik alarak kazançlı bir yatırım yapmak istiyorsanız Şampiyon Kokoreç bayilik şartları ile ilgili firma yetkililerinden en net bilgiyi öğrenebilirsiniz. Ticari değerleriniz marka ile uyuştuğunda ve bayilik şartlarını yerine getirdiğinizde siz de Şampiyon Kokoreç markası altında ticari faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz. 

Şampiyon Kokoreç Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR