Bayilik Açıklaması

Şampiyon Kokoreç Bayilik Şampiyon Kokoreç Bayilik ve Bayilik Şartları Şampiyon Kokoreç franchising alacak bayiler öncelikle firmanın belirlediği şartları yerine getirmelidir. Bunlarda diğer firmaların istediği şartlar gibi ağır şartlar ve kurallar değildir. Biz genelde bayinin kazancını düşünen ve bunun üzerinden yatırım şartlarını uygulayan ve düzenleyen bir firmayız. Diğer firmalar gibi bayilerin kasasında ve kazancında gözü olan, ayrıca bu düşünce üzerinden uygulama ve sistem kuran bir bayilik organizasyon ve yapımız yoktur.

 Şampiyon Kokoreç Bayilik Öncelikle bizim bayi adaylarından istediğimiz işinin başında bulunma şartıdır. Yapmış olduğu yatırımı başkası üzerinden yöneten ve bizden bu şekilde nemalanmak isteyen kişilere bayilik vermemekteyiz. Bizden bayilik talebinde bulunan adaylar öncelikle şunu bilmediler ki, bizler birebir görüşme neticesinde bayi adaylarına hem ödeme şartlarında hem de buldukları dükkanın yatırım maliyetleri ile ilgili oldukça kolaylıklar sağlamaktayız. Ayrıca bizi diğer firmalardan ayrı kılan en önemli özelliğimiz ve avantajımız büyük şehirler hariç her ilde bir bayilik vermemizdir.

Bu da bayi adaylarının kazancı ve prestiji açısından oldukça avantajlı bir durumdur. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Gıda ( Lokanta, Fast Food ) 

Bayilik Veren Firma : Şampiyon Kokoreç

Firmanın Kuruluş Yılı : 1962 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2000 

Bayilik Sayısı : 50

Bayilik Giriş Bedeli : 50.000 EURO 

Gerekli Ortalama Sermaye : 150.000 Bin TL + Giriş Bedeli

Şampiyon Kokoreç Bayilik Şartları

Bayilik adayında aranan şartlar; İşinin başında durması, yapmış olduğu yatırımı başkası üzerinden yöneten ve bizden bu şekilde nemalanmak isteyen kişilere bayilikvermemekteyiz. İşyerinde aranan şartlar; bulunduğu lokasyonda merkezi konumda olma şartı, cephesi 4 m2 altında olmamalı, 100 m2 kullanım alanı içinde olmalı. (Bu bodrum katı veya 2 katlı ve 3 katlı olabilir.)

Şampiyon Kokoreç Bayilik Destekleri

Eğitim, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Mal Temini, Personel Temini

 

Yetkili Kişi : Cengiz SABANCI ( Bayiler ve Satın Alma Koordinatörü )

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR