Adiyörem Çi̇ğ Köfte

Samsun’da Açtığı Ilk Mağazasının Ardından Bugün Ülke Genelinde 400’E Yakın Şubesi Ile Hizmet Veren Adıyörem Çiğköfte Kaliteli Ve Hızlı Servisini Yeni Bölgelere Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye..

ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Adıyörem Çiğköfte bayilik almak için gereken yatırım bedeli 10.000 TL’den başlamaktadır.

ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Yüksek Kazanç Hedeflemek
İşinin Başında Durabilmek
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak
Markanın Kurumsal Kimlik Standartlarına Uyum Sağlamak

ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE Bayilik Açıklaması

Adıyörem Çiğköfte Bayilik

El değmeden hijyenik ortamlarda üretilen ürünleri ve yüksek kalitesi ile Adıyörem Çiğ Köfte gıda sektörü içerisinde standartları yükselten markalardan biri olmayı hedeflemektedir. Lezzetten ve tazelikten hiçbir şekilde ödün vermeyen Adıyörem Çiğköfte günlük üretim ve satış yapmayı en büyük önceliği olarak kabul etmektedir. Adıyörem Çiğköfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında bayilik almak isteyen girişimcilerine sağladığı destekler ve yatırım avantajları ile ön plana çıkmakta olup Türkiye genelinde bayilik başvurularını kabul etmektedir. Önceliği en hızlı şekilde Türkiye’nin her noktasına yayılıp sektördeki pazar payını hızlı bir şekilde artırmak olan Adıyörem Çiğköfte bayilerinin karlılığına da aynı ölçüde önem vermektedir.

Adıyörem Çiğköfte Bayilik Şartları

Adıyörem Çiğköfte bayilik almak içingereken yatırım bedeli 10.000 TL’den başlamakta olup, markanın bayilik başvuruları internet sitesinde yer alan Franchise Başvuru Formu doldurularak yapılabilmektedir. 2019 yılı içerisinde 120 yeni bayilik vermeyi hedefleyen Adıyörem Çiğköfte bayilik ücreti ve isim hakkı bedeli almamaktadır. Bununla birlikte bayilerin cirosundan da herhangi bir pay talep etmemektedir. Adıyörem Çiğköfte bayilik alan girişimcilerinden işletmelerini markanın kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak hazırlamasını talep etmektedir. İşletme dekorasyonu bayi adayına ait olup Adıyörem Çiğköfte uzman kadrosu aracılığı ile gerekli yönlendirmelerde bulunarak maliyetin minimize edilmesini sağlamaktadır. İşletmecinin talep etmesi durumunda Adıyörem Çiğköfte anahtar teslim mağaza hizmeti de sağlamaktadır. Adıyörem Çiğköfte bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde belirli birmetrekare şartı aramamakta yalnızca işletmelerin karlılığın artmasını sağlayacak yoğun caddelerde konumlandırılmasını talep etmektedir.

Adıyörem Çiğköfte Bayilik Avantajları

Adıyörem Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerinden bayilik ücreti ve isim hakkı bedeli talep etmeyerek yatırım kolaylığı sağlamaktadır. Düşük sermaye ile bayilik almanın mümkün olduğu marka yatırımcılarına karlılığı ve hacmi oldukça yüksek olan bu sektörde kendi işlerinin sahibi olma avantajını sunmaktadır. Adıyörem Çiğköfte bayilik alan girişimcilerinden aldığı ücreti işletmenin kurulumunda gerekli olan demirbaşlar için talep etmektedir. Markanın kurumsal kimliğine uygun olarak üretilen demirbaşlar Adıyörem Çiğköfte tarafından tedarik edilmektedir. Böylece Adıyörem Çiğköfte bayilik alan girişimcilerin markanın yaptığı toplu anlaşmaların getirdiği fiyat avantajından yararlanıp işletmelerini daha kaliteli malzemeler ile açmalarını sağlamak hedeflenmektedir. Türkiye genelinde sabit fiyat politikası izleyen Adıyörem Çiğköfte lezzetli ve kaliteli ürünleri enekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunması sonucunda bayilerinin iş potansiyelinin sürekli artmasına katkıda bulunmaktadır.

Adıyörem Çiğköfte Bayilik Destekleri

Adıyörem Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine sürekli eğitim desteği sağlamakta olup ihtiyaç duyulması durumunda teknik destek de vermektedir. Marka tarafından pazarlama desteklerinin yanı sıra bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri verilerek bayilerin sürekli yanında olunmakta ve satışlarının artırılması amaçlanmaktadır. Adıyörem Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine işletmelerinin açılışında kullanacakları ürünleri ücretsiz olarak temin etmektedir. Ayrıca ulusal reklam, kampanyalar ve promosyonlar da markanın merkezi tarafından yürütülmekte ve bayiler bunlardan yararlanabilmektedirler. Yeni açılacak olan şubede kullanılacak tabela, kartvizit ve broşürler de Adıyörem Çiğköfte merkezi tarafından sağlanmaktadır.

Siz de Adıyörem Çiğköfte bayilik koşulları ile ilgilibilgi almak veya Adıyörem Çiğköfte bayilik avantajları hakkındaki tüm detayları öğrenmek isterseniz yazımızı okuyabilir ve şartlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz takdirde karlılığı yüksek Adıyörem Çiğköfte bayileri arasına katılabilirsiniz.

ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR