Acvit

Doğal Kozmetiğin Adresi Olma Hedefi Ile Yola Çıkan Ve 1999 Yılında Kurulan Firma, Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Acvit Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* İsim hakkı bedeli 25.000 TL olan firma, bayilerinin ilk etapta 50.000 TL karşılığı ürün almasını talep etmektedir.

Acvit Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Acvit Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Odaklı çalışma Prensibini ön Planda Tutmak
Lokasyon Beklentilerini Karşılamak

Acvit Bayilik Açıklaması

Acvit Kozmetik Bayilik

Doğallık, orijinallik, etkinlik ilkelerini benimseyen Acvit Kozmetik, kaliteden ödün vermediği yolculuğunda büyümesini devam ettirmekte ve bayilik veren firmalar arasında yer almaya devam etmektedir. Üst segment ürünler üreten ve Polifenol teknolojisini müşterilerine sunan firma doğal kozmetik denilince akla gelen ilk isim olmayı hedeflemektedir. ARGE çalışmalarına çok önem veren Acvit Kozmetik, ürünlerini piyasaya sürmeden önce yüksek sayıda kullanıcıya test ettirmekte ve gelen bildirimler doğrultusunda müşterilerine sunmaktadır. Çevreci duruşunu da ön plana çıkaran Acvit Kozmetik, ürünlerinin klinik araştırmalarında ve test aşamasında kesinlikle hayvanlar üzerinde deney yapmamaktadır. Kaliteden taviz vermemesi ve ürün çeşitliliği sayesinde giderek daha fazla kişinin tercih ettiği marka, Türkiye’de ve dünyada 5 milyondan fazla müşteriye ürünlerini sunmakta ve bu sayıyı giderek artırmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Siz de giderek önem kazanan kozmetik sektöründe bayilik fırsatlarını değerlendirmek isterseniz; Acvit Kozmetik bayilik süreciAcvit Kozmetik bayilik şartları ve Acvit bayilik avantajları hakkında hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Acvit Kozmetik Bayilik Şartları

1999 yılından bu yana kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Acvit Kozmetik, kaliteden ödün vermeden devam ettiği yolculuğunu bayilik veren firmalararasında yer alarak devam ettiriyor. Üst seğmen ürünler üreten ve doğal ürünler ile müşterisine ulaşmayı tercih eden firma, girişimcilerinden isim hakkı bedeli olarak 25.000 TL talep etmektedir. Ve ilk etapta 50.000 TL karşılığı ürün alma şartı bulunmaktadır. Firmanın standartlarına uyulması için minimum 20-30 m2 genişliğinde ve firmanın onayladığı bir lokasyonda mağaza temini gerekmektedir. Acvit ve firmanın diğer markaları haricinde başka markaların satımına  izin vermeyen firma, lüks semtlerin işlek caddelerinde ya da alışveriş merkezlerinde mağazalarının bulunmasını talep etmektedir. 

Mağazalarında mor-beyaz konseptin kullanılmasını tercih eden firma, vizyon sahibi ve ticari zekaya sahip girişimciler ile çalışmayı tercih etmektedir. Acvit Kozmetik bayilik alanların her ay firma tarafından belirlenen satış kotasını doldurması beklenmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması birinci önceliği olan Acvit Kozmetik bölge bayiliklerini özel görüşmeler neticesinde vermektedir. 

Acvit Kozmetik Bayilik Avantajları

Nüfusu 1 milyonun altında olan illerde tek bir bayilik veren firma, kaliteli ve üst segmente hitap eden ürünleri sayesinde kozmetik sektörü içerisinde öncülüğünü sürdürmektedir. Kozmetik ürünlerinin her yaşa hitap etmesi sayesinde giderek genişleyen sektörde, Acvit Kozmetik müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı sayesinde; kaliteyi ve doğal ürünleri tercih eden sadık bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Ürün çeşitlerini ve sayılarını sürekli artıran firma, müşterilerine daha fazla ürün seçeneği sunarak daha fazla müşterinin beklentilerini karşılamakta ve satış rakamlarını artırmaktadır. Müşteri memnuniyetine maksimum düzeyde önem veren firma, çağrı merkezinde çalışan uzman kişiler sayesinde müşterilerinin tüm sorularını yanıtlayarak, gerekli bilgilendirmeleri gerçekleştirmektedir.

Acvit Kozmetik Bayilik Destekleri

Firma bayileri için tester, katalog, ambalaj gibi ürünleri temin etmektedir. Acvit Kozmetik bayilik alan girişimciler her ay belirlenen satış kotasını tutturmaları durumunda, kendilerinden reklam katılım desteği alınmamaktadır. Mağazaların açılışı esnasında; ışıklı dış reklam panosu ve iç dekorasyon gibi detaylar konusunda girişimcilere destek verilmektedir. Nüfusu 1 milyonun altında kalan illerde yalnızca tek bir bayilik verilmesi, bu illerde mağazaların satışlarının garanti altına alınmasını sağlamaktadır. Acvit Bayilik alan girişimcinin talep etmesi durumunda, firmanın güzellik uzmanları tarafından mağaza personeline eğitim verilmektedir. Bayilerin satışlarını artırılabilmesi için kurulumu ve gerekli düzenlemeleri yapılmış olan sosyal medya hesapları verilerek, sosyal medya tanıtımları desteklenmektedir. 

Kozmetik sektöründe ben de varım demek ve bunu yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile birleştiren güçlü bir firmanın işbirliği ile gerçekleştirmek istiyorsanız, Acvit Kozmetik Bayilik Başvuru Formu’nu doldurarak, firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Acvit Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR