Acıcık Çiğ Köfte

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Hakkında : ACICIK, tamamı bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği tamamen doğal ve seçkin malzemelerden HACCP ve HELAL sertifikalarına sahip merkezinde üretilen ayrıcalıklı çiğköfte markasıdır. 

ACICIKperakende ve ACICIKkurumsal olmak üzere iki kanaldan ürünlerini satışa sunmaktadır. ACICIKperakende franchise ve bayilik sistemiyle en doğal hali ile ürünlerini tüketicisine sunmaktadır. ACICIKkurumsal Otel, Okul ve etkinliklerde toplu alımlardan sertifikalı üretimini uygun fiyat ve kalite sandartı ile kurumsal müşterine sunmaktadır. ACICIK’nin üç çeşit ürünü bulunmaktadır. 

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları vejeteryanACICIK : Tarihteki anlamını kaybetmeden, etsiz ve etsuyu gibi katkı maddeler kullanılmadan HACCP ve HELAL sertifikalı üretim tesislerinde hazırlanmakta. 

organikACICIK : Tamamen organik sertifikalı ürünlerden, AB standartlarında HACCP ve HELAL sertifikalarının yanı sıra Biobel organik sertifikası alarak standartlarını tescillemiştir. 

etliACICIK : Kişiye özel olarak üretilen geleneksel etli çiğköfte kendine has sunumu ve lezzetiyle ACICIK restorantlarında sunulmaktadır.

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Şartları

ACICIK çiğköftesinin doğallığı, lezzeti ve başarısının yanında uygun bayilik şartları.

• Kurulduğu günden bu yana bayii ağını franchising sistemi çerçevesinde başarıyla genişletti.

• Yapmış olduğu anlaşmalara harfiyyen uyması ve vizyonu çerçevesinde kısa sürede dikkat çeken ACICIK franchising standartlarını korumasıylada öne çıkmaktadır.

• ACICIK, beklentilerinize ve bütçelerinize göre farklı yatırım seçenekleri sunarak girişiminiz için en doğru adımı atmanıza imkan tanıyor. ACICIK, aynı ilçe veya semtte yeni başvuru olduğu takdirde var olan franchising yetkilisinin yazılı onayı ve rızası dahilinde yeni anlaşma yapmasıylada etik kurallara uymasıylada biliniyor.

Acıcık Çiğ Köfte Kurumsal Satış

ACICIK kurumsal satış alanında firmalara özel butik hizmetler veriyor üstelik kurumsal indirimle birlikte! • Oteller, okullar, catering firmaları • özel gün ve gecelerde kutlamalar • açılış lansman, kokteyllerde catering hizmeti • kurumsal anlaşmalar çerçevesinde iş toplantılarınıza özel taleplerinize uygun üretim • personel doğum günleri, terfiler, ekipten ayrılanlar için düzenlenen veda partileri, kuruluş yıldönümleri, yeni anne-baba olan ekip personeli için özel ACICIK merkez ofisini 0216 372 00 00 numaralı telefon ile arayarak siparişinizi satış müdürümüze verebilirsiniz. Dilerseniz kurumsal@acicik.com internet adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR