Acıcık Çiğ Köfte

70 Ülkede Geçerli Gi̇mdes Helal Sertifikasına Sahip Olan Acıcık Çiğ Köfte Tüm Türkiye’de Ve Yurt Dışında Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 11.990 TL’dir. İşletme lokasyonuna göre bu bedel değişebilir. Net bilgi için firma ile yüz yüze görüşme gerçekleştirilmelidir.

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Finansal Açıdan Yeterli Olmak
Markayı Uygun şekilde Temsil Edebilmek
Ticari Sicili Temiz Olmak
Hijyen Ve Kalite Standartlarına Uyuyor Olmak

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik

 

Acıcık Çiğ Köfte gıda sektörü içinde tamamı bitkisel, herhangi bir katkı maddesi kullanılmayan ürünleri ile tanınmaktadır. Marka kullanmakta olduğu kaliteli malzemeleri üretiminden itibaren izlemekte olup HACCP ve HELAL sertifikalarına da sahip bulunmaktadır. Ürünlerini AcıcıkPerakende ve Acıcık Kurumsal olarak iki farklı kanaldan satışa sunan Acıcık Çiğ Köfte gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında yatırımcılar tarafından tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bayilik vererek kaliteli ve doğal ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Acıcık Çiğ Köfte tüm dünyaya Türk damak tadını tanıtmayı ve sevdirmeyi hedeflemektedir. Hijyenik ortamda üretilen ürünleri kaliteli servis anlayışı ile birleştiren Acıcık Çiğ Köfte maksimum müşteri memnuniyetinin sağlanması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Acıcık Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerinden franchise bedeli almamaktadır. Marka böylelikle daha geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşmayı ve girişimci adaylarını desteklemeyi hedeflemektedir. Acıcık Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimciler başvurularını markanın internet sitesi üzerinde yer alan Franchising Başvuru Formu’nu doldurarak yapabilmektedir. Acıcık Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimciler açmayı düşündükleri işyerinin adresini ve farklı açılardan çekilmiş görsellerini markaya ilettikten sonra marka yetkilileri tarafından lokasyonun uygunluğu konusunda incelemeler yapılmaktadır. Acıcık Çiğ Köfte yetkililerinin vereceği uygunluk raporundan sonra marka ile girişimci arasında bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Acıcık Çiğ Köfte bayilik alan girişimci şubesini markanın konseptine uygun olacak şekilde ve marka kontrolünde kurulum giderleri kendisine ait olacak şekilde hazırladıktan sonra açılış yapabilmektedir. Eğer girişimci talep ederse Acıcık Çiğ Köfte tarafından bedeli peşin alınmak koşulu ile şube anahtar teslim olarak da açılabilmektedir.

Acıcık Çiğ Köfte işletmelerinin  en az 15 metrekare alana sahip olmasını talep etmektedir. Markanın metrekare başına ortalama kurulum maliyeti 250 TL olup ortalama şube açılış maliyeti 11.990 TL olarak gerçekleşmektedir. Acıcık Çiğ Köfte bayilik alan girişimciler için ortalama şube kurulum süresinin bir hafta olduğu bilinmektedir. Marka tüm Türkiye ve yurt dışı için gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almaktadır. Ortalama kar marjı %  100 olan markadan bayilik alan girişimcilerin yatırımlarının ortalama geri dönüşü yaklaşık 2 aylık süre içerisinde gerçekleşmektedir.

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Avantajları

Acıcık Çiğ Köfte bayilik alan girişimciler hijyen kurallarına uygun modern üretim tesislerinde hazırlanan ürünlerini müşterilerine sunabilmektedirler. AB standartlarında üretim yapan Acıcık Çiğ Köfte asla katkı maddesi kullanmamaktadır. GİMDES ve HACCP helal sertifikalarına sahip olan Acıcık Çiğ Köfte müşterilerine en kaliteli ve lezzetli ürünleri en uygun fiyata sunarak bayilik alan girişimcilerine geniş bir kitleye ulaşma ve karlı bir iş sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca markanın uygun rakamlı bayilikleri sayesinde her bütçeden girişimci adayı kısa sürede kar getiren bir işletme ile iş hayatına atılabilmekte ve düşük maliyetler ile kendi işini kurabilmektedir. 

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

Acıcık Çiğ Köfte bayilik alan girişimcilere personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, proje desteği, el kitabı, bölge koruması, yer seçimi ve ortak reklam alanlarında destekler sağlanmaktadır. 

Siz de büyümesi hızla devam eden bu sektörde yer almak ve Acıcık Çiğ Köfte bayileri arasındaki yerinizi almak için telefon ya da markanın internet sitesi aracılığı ile başvurularınızı iletebilirsiniz.

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR