15 Bin TL Sermaye İle Kurulabilecek Bayilik İşletmeleri

Son Güncellenme: Fri May 2024 07:05

15 bin lira sermayeniz için bayilik veren firmalar tarafından sunulan teklifler. Sermayeniz hazır fakat iş fikriniz yoksa liste hazır.

15 Bin TL Sermaye İle Kurulabilecek Bayilik İşletmeleri
Enes Öksüz admin

Girişimcilik yolunda ilk adımı atmak istiyor ama elindeki kısıtlı sermayeye uygun yatırım aracı bulamayacağınızı düşünüyorsanız; umutsuzluğa kapılmayın. Sizin için en doğru iş fikrini bulmak istiyorsanız 15.000 TL sermaye ile alabileceğiniz bayilikleri listelediğimiz bu yazımıza göz gezdirebilirsiniz. İçlerinden sizin için en uygun olanını seçip kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer elinizdeki sermaye ile yatırım yapmak ve yatırım sermayenizi kısa sürede kazanıp kara geçmek istiyorsanız; sizler için hazırladığımız çeşitli sektörleri kapsayan listeyi inceleyerek kendiniz için en uygun sektörleri belirleyerek, iş hayatına adım atmanız için gerekli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasından tercih yaparak bayilik şartlarını inceleyip hayalinizdeki işe sahip olabilirsiniz.

Rever Kozmetik Bayilik

Rever Kozmetik Bayilik

Kozmetik pazarının ülkemizde ne kadar hızlı büyüdüğünü göz önünde bulundurursak, kozmetik sektörü bayilik almanın ne kadar karlı büyüyen yatırımlar olduğunu tahmin edebiliriz. Rever Kozmetik de sektördeki tecrübesinin ve tedarik alt yapısının avantajını kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabilmek için bayilik veren firmalar arasında yerini almaktadır. Firmanın bayilik maliyeti 10.000-25.000 TL arasında değişmektedir. Detaylı bilgiyi firmayla iletişime geçerek edinebilirsiniz.

İlgili İlanı Görün: Rever Kozmetik Parfüm Bayilik

Prosis Yönetim Bayilik

Prosis Yönetim Bayilik

Profesyonel gayrimenkul yönetimi alanında faaliyet gösteren Prosis, tüm Türkiye’de bayilik vermektedir. Franchise sözleşmesi başlangıçta 5 yıl için yapılmakla birlikte, iki tarafın da talebi ve karşılıklı memnuniyet durumlarında yenilenmektedir. Prosis; ofis kurulum maliyetleri için, franchise giriş bedeli oranında aylık sabit taksitlendirme avantajı sunmaktadır. Aylık hizmet bedeli faturaları üzerinden de %10 kar payı hesaplaması yapılmaktadır.

İlgili İlanı Görün: Prosis Yönetim Bayilik

Balkarlı Yöresel Lezzetler Bayilik

Balkarlı Yöresel Lezzetler

Yöresel ürünlerin sofralarımızda daha fazla yer almasını hedefleyen Balkarlı Yöresel Lezzetler, ürünlerini yurt içi ve yurt dışı piyasalarda daha fazla kişiye ulaşmak için bayilik veren firmalar arasında yerini almıştır. Franchise bedeli olarak 10.000 TL belirtilmekle birlikte, kesin bilgi firmadan temin edilebilmektedir. Satışı yapılacak ürünlerin tamamını kendisi temin eden firma, ürün bedelinin %30’unu peşin, kalan %70’ini 45 günlük çek ile tahsil etmektedir. Tüm franchiselarda standart fiyat uygulanmasını talep eden Balkarlı Yöresel Lezzetler, her ilde tek bir franchise vererek, yatırımcısını da korumaktadır.

İlgili İlanı Görün: Balkarlı Yöresel Lezzetler Bayiliği

Thaı Roll Ice Bayilik

Thai Roll İce Bayilik

Uzakdoğu’yu kasıp kavuran lezzeti İstanbul halkı ile tanıştıran Thai Roll Ice, tamamen doğal meyve ve süt ile tavada rulo dondurma üretmektedir. Tüketicinin tercih ettiği malzemeler ile kendi damak zevkine uygun bir tat yaratan firma, Türkiye genelinde bayilik vermektedir. Bayilik yatırım maliyeti 10.000-25.000 TL arasında değişen marka; bayilerine eğitim, reklam ve bölge koruması desteklerini sunmaktadır.

İlgili İlanı Görün: Thai Roll Ice Bayilik

Legendry Bayilik

LegenDry Kuru Temizleme Bayiliği

2016 yılında kurulan firma şu an için yalnızca İzmir’de faaliyet göstermektedir. Legendry yatırımcılarına iki tür bayilik vermektedir. Bunların ilki, yalnızca İzmir’de geçerli olan toplama merkezi bayiliğidir. Bu bayilik için gereken yatırım maliyeti 18.000 TL’dir. Tüm hizmetler firma tarafından karşılanmaktadır.

İkinci tür ise, tesis olarak makineli bayilik sistemidir. Bu bayilik için gereken yatırım miktarı 100.000-150.000 TL aralığında değişmektedir. Açtığınız işletmeyi AVM’lerde ya da insan trafiğinin yoğun olduğu işlek lokasyonlarda konumlandırırsanız, yatırım miktarınızı çok kısa sürede geri kazanıp kara geçebilirsiniz. Firma kısa sürede Türkiye genelinde yayılmayı planlamaktadır.

İlgili İlanı Görün: Legendry Kuru Temizleme Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler