Yesa Çiğköfte

Yesa Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Yesa Hakkında : 1995 Yılında çiğköfte sektörüne giren firmamız başlangıçta ürettiğini yalnız kendisi satan ve bilinen çevresine alışkanlık yaratan lezzetini 2004 yılına kadar genişletmeden sürdürmüştür. Daha sonra Avrupa’da Almanya ve Hollanda’da belirli çevrelere ürünlerini göndermeye başlayarak yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı özledikleri çiğköfte lezzetiyle buluşturmaya başlamıştır. Bu güne kadar sadece kendine ait şubeler ve yurt dışına üretim yapan firmamız 2010 yılında şirketleşmeye gitmiş, dış pazardaki hedeflerini büyütmüş, daha kurumsal ve yaygın hizmet verebilmek amacıyla tescilli YESA ÇİĞKÖFTE markasını oluşturmuştur. Yurt içinden gelen talepler üzerine 2011 yılında franchising vermeye başlamıştır.  

Yesa Çiğköfte Bayilik Sektördeki diğer firmalara oranla kullandığı malzeme kalitesinden dolayı daha yüksek maliyetlerle üretim yapan YESA ÇİĞKÖFTE kar marjının değil hizmet kalitesinin yüksek olmasını ilke edinmiş, bu nedenle maliyetlerinin tüm fazlalıklarını göz ardı ederek tüm firmalarla aynı satış fiyatlarını uygulamıştır. Y

ESA ÇİĞKÖFTE, uzun yılların deneyimi, tüketici beklentileri ve bayi beklentileri konusunda tecrübeli kadrosuyla sektörün birinci sırasına oturmayı hedefleyen ve her zaman örnek alınacak bakış açısıyla fark yaratan kurumsal bir firma olduğunun bilincindedir. Kendisini bu güne getiren ve daha da ileri götürecek olan gerçeğin “Tam Müşteri Memnuniyeti” ve “Kalitenin Asla Düşürülmemesi” olduğunu bilmekte ve bu ilkelerinden asla taviz vermemektedir. YESA ÇİĞKÖFTE, 2011 yılından itibaren 5 katlı yeni üretim binasında en modern ve en hijyenik ortamda yüksek kaliteli lezzetini sizlere sunmaktan onur duymaktadır. 

Yesa Çiğköfte Bayilik Alma Bayilikle ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerinizi ve nerede açmayı düşündüğünüzle ilgili kısa bilgileri sitemizdeki formu doldurarak bize ulaştırırsanız kurumsal pazarlama uzmanlarımız sizinle aynı gün içersinde irtibata geçerek tüm detaylar konusunda sizi bilgilendireceklerdir. Son yılların en gözde ve kazançlı sektöründe bizimle yola çıkmayı planladığınız için teşekkür ederiz.

Yesa Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR