Yechicken

Çıtır Tavuk Konsepti Ile Faaliyet Gösteren Yechicken Türkiye’nin En Büyük Restoran Zinciri Olabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Yechicken Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Markanın yatırım maliyetinin ortalama 400.000 TL olduğu bilgileri bulunmakla birlikte yatırım tutarı marka yetkililerinden öğrenilebilmektedir.

Yechicken Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Yechicken Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Yechicken Bayilik Açıklaması

Yechicken Bayilik

Yechicken gıda sektörü içinde büyük bir paya sahip olan fast food alanında hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerinde bayilik veren Yechicken gıda sektörü bayilik veren firmalar içinde yatırımcılarına Türkiye’nin önde gelen bankaları ile ortak projelendirmeler ile sağladığı kredi olanakları ile de dikkat çekmektedir. Marka izlediği büyüme politikası gereğince bayilik almak isteyen girişimciler hakkındaki araştırmalarını titizlikle yürütmekte, sıfır risk kuralına göre uygun gördüğü kişiler ile çalışmayı tercih etmektedir.

Yechicken Bayilik Şartları

Yechicken bayilik almak isteyen girişimcilerinin alış veriş merkezlerinde açacakları işletmelerin 60 metrekare alana sahip olmasını istemektedir. İşlek caddelerde, kurumsal işletmelerin yoğun olduğu noktalarda, sinemaların, okulların, dershanelerin yakınlarında açılacak olan işletmelerin ise 100 – 200 metrekare arası alana sahip olması aranılan koşullar arasında bulunmaktadır.

Restaurant içi ve dışarıya paket servisi ağırlıklı oluşturulacak olan restaurantlar KİOSK modeli olarak anılmakta olup site konumundaki meskenlerin ve üniversite kampüslerinin ağırlıkta olduğu lokasyonlarda açılmaları tercih edilmektedir. Bu konsept için açılacak işletmelerde en az 75 metrekare alan koşulu bulunmaktadır. 

Yechicken bayilik almak isteyen girişimcilerden marka ve isim hakkı adı altında franchise bedeli talep etmemektedir. Ortalama 400.000 TL civarı olduğu bilinen yatırım maliyeti alana, iç tasarım uygulama malzemelerine ve oluşturulan farklı projelere göre değişiklikler göstermektedir. Yechicken bayilik almak için gereken yatırım bedeli farklı faktörlere göre değişiklik gösterse de restoran yatırım maliyetlerinin metrekare başına yaklaşık 1.000 USD olduğu bilinmektedir. 

Yechicken bayilik alan girişimcilerin işletme için kiralayacakları dükkanların dört yıllık kira sözleşmesinin ve talep edildiği takdirde dört yıl daha sözleşmeyi uzatma hakkının bulunmasını istemektedir. Restoranın hizmet vermeye hazır hale gelmesi yaklaşık 60 gün sürmektedir.

Yechicken Bayilik Avantajları

Yechicken bayilik alan girişimciler çok hızlı büyüyen fast food sektörüne güçlü bir marka atında giriş yaparak olası sektörel riskleri azaltmanın avantajından yararlanabilmektedirler. Başarısı kanıtlanmış bir iş modeline sahip olan Yechicken sektördeki Amerikan sermayeli zincirlere alternatif olarak kurulmuş olup, hizmet verdiği müşteri kitlesini giderek genişletmekte buna bağlı olarak yatırımcılarına da yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanma fırsatı sağlamaktadır. %100 Türk sermayeli olan Yechicken genç kitleyi hedefleyen konsept çalışmaları ve büyük markalar arasında ön plana çıkmasını sağlayan segmentasyon farkı ile sektörün büyük oyuncuları arasında yer alma yönündeki çalışmalarını sürdürmektedir. Bayilik alan girişimciler yaptıklarıyatırımı ortalama 18 ay içerisinde geri kazanabilmektedirler. 

Yechicken Bayilik Destekleri

Yechicken bayilik alan girişimcilerine mimari proje – uygulama, lokasyon seçimi, makine – ekipman, ana ürünlerin tedariki, personel kıyafet – eğitim, pazarlama, reklam, finans başta olmak üzere pekçok konuda bayilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte destek vermektedir. 

Bayilik sözleşmesi imzalanıp yer seçimi yapıldıktan sonra; projeye uygun olarak restoran kurulumu tamamlanmakta ve restoran müdürü belirlenmektedir. Bundan sonraki süreçte ise restoran müdürüne konsept hakkında eğitim verilmekte ve işletmede çalışacak diğer personel belirlenmektedir.

Restoranlarda kullanılacak olan ürünlerin tedariki marka ya da markanın belirlemiş olduğu tedarikçi firmalar aracılığı ile sağlanmaktadır. 

Siz de gıda sektörü içerisinde fast – food restoranların ne kadar çok tercih edildiğinin ve yüksek getiri sağladığının farkındaysanız, tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş olan Yechicken yetkilileri ile iletişime geçerek markanın bayilik koşulları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yechicken Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR