Yechicken

Yechicken Bayilik Açıklaması

Yechicken Bayilik

Yechicken Bayilik Hakkında : Yechicken markası türkiyedeki 2 milyarlık dolarlık fastfood sektöründe amerikan sermayeli restoran zincirlerine alternatif olarak kurulmuştur. KFC, POPEYES gibi restoran zincirleri ile aynı altyapıyı içeren konsept bir çalışmadır. 

Yechicken Bayilik ve Bayilik Şartları  Özellikle günümüz şartlarında hızlı yaşam prensipleri benimsenmiş genç nufus türkiye nufusu içindeki %40 aşan oranı hesaba katıldığında fastfood sektörünün önümüzdeki yıllarda daha büyüyeceği aşikardır.Yechicken markası tamda bu noktada genç kitleyi hedef olan konsept çalışmaları ve büyük markalardan sıyrılmasını sağlayan segmentasyon farkı ile %100 türk bir marka olarak şekillenmiştir.

Bayilik şartlarımız, Kurumsal yapıda çalışmak isteyen, kendi işinin patronu olma isteğiyle girişimde bulunmak isteyen, restoran noktası A.V.M de işlek caddelerde kurumsal firmaların ve diğer iş yerleri yoğun olan bölgelerde dükkan alanı 100 m2 - 150 m2 arası olmak şartıyla TÜRKİYE de tüm bölgeler olabilir. Aranan girişim değeri 85,000 TL 250.000 TL olarak m2 alan değişikliği ile iç tasarım uygulama malzemeleri ile farklı projeler oluşturulması ile yatırım tutarı değişmekte. Franchaisi sistemi ile iş ortaklığı sunuyoruz.

Yatırım bedeli 18 ay içinde dönüş sağlıyor İşletme sermayesi olarak azami 20,000 TL istenmekte İletişim adres: Sahrayı cedit Mahallesi mümin dere Sokak Mümin Apt. No:44/3 KADIKÖY / İSTANBUL Bayilik desteği, Mimari proje, uygulama, makine ve ekipman, Ana ürünlerin tedariki, ambalaj, personel kıyafet, personel eğitim destekleri vermekteyiz. RESTORAN KONSEPTİMİZ. Çıtır Tavuk menüleri olmakta, tüm ürün reçetelerimiz hazır olup restoran lisans hakkı verilerek tüm restoran işletimi ile kuralları belirten kitapçığımızı ile ciddiyetimizi ortaya koymaktayız. MİSYONUMUZ. Markamız ile AMERIKAN sermayesi ile kurulan FAST FOOD restoran markalarına olan bağımlılığı bitirmek yerli sermaye yerli ürünle hizmet verme arzumuz. 

Yechicken Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: YECHICKEN 

BAYİLİK KATEGORİSİ:FASTFOOD 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Yechicken Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 3 yıl içinde hedeflenen Müşteri Sayısı, Gelir, Gider, Kar: ÜÇ YIL İÇİNDE 10 RESTORAN AÇILMASI İLE 1.620,000 KİŞİ – 2.500.000 TL NET GELİR. 

Aranılan Sermaye Miktarı: Aranan girişim değeri 85,000 TL 250.000 TL

Yaklaşık Önerilen Ortaklık Oranı veya Yaklaşık Girişim Değeri: %50 ORTAKLIK ORANI - 500.000 TL 

Talep Edilen Sermaye ile yapılması planlananlar: RESTORAN SAYIMIZI ARTIRMAK 

Ne zaman kara geçilmesi ön görülüyor: 18 AY

 Bireysel mevcut sermaye: 110.000 TL BİRİKİM VE BANKA KREDİLERİ

Yechicken Bayilik Destekleri

PAZARLAMA DESTEĞİ, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Yechicken Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR