Türkiye’de Kâr Getiren Gıda Bayilikleri

Son Güncellenme: Thu Apr 2024 04:07

Gıda sektörü ölmez, önemi azalmaz ve her zaman girişimcilere para kazandırır. Pek işte hangileri? İşte önerilerimiz

Türkiye’de Kâr Getiren Gıda Bayilikleri
Enes Öksüz admin

Türkiye’nin en büyük online yemek siparişi sitesi bu senenin başlarında 2016 yılının sipariş verilerini açıkladı. Türkiye’de hangi illerden en çok hangi yiyeceklerin sipariş verildiğini ve tüketicilerin sipariş alışkanlıklarını ortaya seren bu veriler dikkat çekiciydi. Bu bilgilerden yola çıkarak hangi bayiliklerin kârlı olduğunu sizlere sunacağız. 

Yola çıktığımız verilerin kapsamı oldukça geniş; 134 milyon siparişten yola çıkarak hazırladığımız bu yazımızda en kârlı gıda bayilikleri ile ilgili önemli bilgiler bulabilirsiniz. Yazımızda lahmacun, hamburger ve ev yemekleri bayilikleri üzerinde duracağız. Ancak yazımıza başlamadan önce Türk mutfağının gıda sektöründeki ağırlığını koruduğunu hatırlatmak istiyoruz. 

Restoran bayiliği almayı düşünüyorsanız fakat henüz mutfak seçimini yapmadıysanız gelenekselci yaklaşım sizi kârlı çıkarabilir. En çok sipariş edilen ürünler arasında yapılan bir karşılaştırma bu söylemimizi de doğruluyor. Ayrandan lahmacuna; mercimek çorbasından çiğ köfteye kadar tüm lezzetlerimiz popülerliğini koruyor. 

Lahmacun Bayilikleri Aradığınız Fırsat Olabilir

Türk halkı lahmacunu çok seviyor, çok sevmekle kalmıyor dışarıda yemek yediği ya da dışarıdan yemek siparişi verdiği zamanlarda da bu lezzetten bir türlü vazgeçemiyor. Siz de sürümden kazanmak ve farklı ürün seçenekleri ile müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak istiyorsanız bayilik veren lahmacun firmaları ilanlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Geleneksel bir lezzet, doyurucu, farklılıklara açık ve dayanılmaz bir çekiciliği var. Lahmacun bayiliği alırsanız işletmenizde ürün çeşitliliğini de kolaylıkla arttırabilirsiniz. Ayran, meşrubat ve gazlı içecekler satabilir; lahmacundan önce çorba alternatifleri sunabilirsiniz. Kaliteli hizmet politikası ve güler yüzlü çalışanlar ile müşterilerinizi dükkanınıza çekebilir; aynı zamanda sipariş dağıtımına da çıkabilirsiniz. Lahmacun bayilikleri birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Lahmacunun lezzeti bir yana hedef kitlesinin genişliği de bu bayilik fikrinin sunduğu avantajların kapsamını genişletiyor. Kalabalık lokasyonlarda açacağınız lahmacun bayilikleri ile kısa zamanda yüksek kârlar elde edebilirsiniz.

Hamburger Bayilikleri ile Gençlere Hitap Edin

Hamburger, Türk mutfağının bir lezzeti olmasa da yıllardır ülkemizde en çok tüketilen gıdalar arasında yer alıyor. Kolay tüketilmesi, doyuruculuğu ve cazibesiyle özellikle gençler bu lezzete çok rağbet gösteriyor. Hazırlanması kolay, malzemeleri çeşitli ve farklı tariflerle yapılabilen hamburgerler yine en çok tercih edilen yiyecekler arasında yer alıyor. Bayilik veren hamburger firmaları ilanlarını inceleyerek siz de hamburger satışından yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Özellikle gençlerin yoğun olduğu lokasyonlarda açacağınız hamburger bayilikleri yatırımlarınızı kısa sürede amorti etmenizi sağlayacaktır. Hamburger bayilikleri açmayı düşünüyorsanız, temsil edeceğiniz markayı dikkatli bir şekilde araştırmanızı öneriyoruz. Lahmacundan farklı olarak hamburger tüketiminde gençler için en önemli unsur marka olabiliyor. Bu nedenle yatırımlarınızı dikkatle planlayın ve en doğru tercihi yapın.

Ev Yemekleri Bayilikleri ile Düşündüğünüzden Daha Çok Kazanç Sağlayabilirsiniz

Evlilik yaşının yükselmesi, yalnız yaşayan erkek sayısının artması, üniversite öğrencilerinin evlerinden uzak kalması gibi birçok sebep ev yemekleri bayiliği veren firmalar için fırsat oluşturuyor. Kalabalık şehirlerde; özellikle rakiplerin bulunmadığı lokasyonlarda ev yemekleri bayilikleri girişimcilere oldukça fazla kâr ettiriyor. Uygun fiyat politikası takip edilip, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ev yemekleri her yaştan kişiye hitap ediyor. Ev yemekleri bayiliği almayı düşünüyorsanız iş yerlerinin yoğun olduğu lokasyonlara ya da öğrencilerin bulunduğu yerlere yoğunlaşmanızı öneriyoruz. Hem sağlıklı hem lezzetli alternatif arayan müşterilerinizin bağlılığını kazanmak için kaliteden ödün vermemeniz yeterlidir, gerisini sunduğunuz eşsiz lezzetler başaracaktır. 

Önerilen İçerik: Eve Teslim Diyet Yemekleri ve Sağlıklı Beslenme Girişimleri

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler