Sushico Uzakdoğu Restoran

SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Açıklaması

SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik

SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Hakkında : 1997 yılında Ataşehir'de başlayan Chinese in Town öyküsü bugün 13 şube ile hızla yayılarak devam ediyor. Kalitesinden ödün vermeden, her şubede aynı standartları koruyan Sushico Chinese in Town'ın Suadiye, Levent işkule, Nişantaşı, Kanyon AVM, Palladium AVM ve Astoria AVM şubelerine ilaveten Kemerburgaz, Koşuyolu, Ankara GOP, Ankara Panora AVM, Ataköy ve Bahçeşehir şubeleri de franchise sistemi ile açılmıştır. 1

 SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Veriyor Franchise zincirinin son halkaları ise Mayıs 2009'da hizmete giren Lefkoşa ve Eylül 2009 sonunda hizmete girecek olan Ankara Gordion AVM şubeleri olmuştur. Uzakdoğu mutfağını Türk tüketicisi için bir keyif haline getireren Sushico Chinese in Town, yeni alışkanlıkların çıkartılmasında da öncü olmuştur. Uzakdoğu mutfağının çin, Sushi ve Thai yemekleri sunan Sushico tüm şubelerdeki yemeklerin orjinal ülkelerinden gelen aşçılar ile yerel tüketici için gerçek bir lezzet şöleni yapmaya devam etmektedir. 

SUSHİCO CHINESE IN TOWN 1997 yılında, kurduğu zinciri güçlendirmek ve Türk tüketicisine nezih ortamlarda sağlıklı Uzakdoğu lezzetlerini yeme keyfini yaşatmak amacıyla franchise sistemi ile yeni şubeler açmaya yönelmiştir. Sistemin en önemli özelliği Ekip çalışmasını seven, kendini devamlı yenileyebilen, kendine güvenen, işinin başında duran ve müşterilerini tatmin edecek hizmeti vermek için her türlü fedakarlığa katlanacak işletmecilerle çalışmaktır. Dükkanın açılışına kadar hem Franchise'a, hem personeline verilen pratik eğitimler; denetim ve destek faaliyetleri dükkan açıldıktan sonra da rutin olarak devam eder.

SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Başvurusu

SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci/yatırımcı iseniz vermiş olduğum bu SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak karşınıza gelecek makalenin en sonundaki formu indirerek SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik, SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

SushiCo Uzakdoğu Restoran Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR