Suna Dumankaya Kozmeti̇k Ürünleri̇

SUNA DUMANKAYA KOZMETİK ÜRÜNLERİ Bayilik Açıklaması

SUNA DUMANKAYA KOZMETİK ÜRÜNLERİ BAYİLİK

SUNA DUMANKAYA KOZMETİK ÜRÜNLERİ HAKKINDA : 

SUNA DUMANKAYA ÜRÜNLERİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN 2007 SENESİNDEN BERİ ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRKİYEDE ÜNİVERSİTE TARAFINDAN ÜRETİLEN İLK VE TEK KOZMETİK MARKASIDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ KOZMETİK KANUNUNA UYGUN ŞEKİLDE ÜRETİLMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZ GMP ( GOOD MANUFACTURING PRACTICES ) İYİ ÜRETİM UYGULAMASI ANLAMINA GELEN ÜRETİM VE İNSAN SAĞLIGINA AÇISINDAN EN İYİ KOŞULLARDA ÜRETİM YAPABİLEN BİR ÜRETİM TESİSİ OLAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİNDE ÜRETİLMEKTEDİR.

SUNA DUMANKAYA KOZMETİK ÜRÜNLERİ BAYİLİK VERİYOR 

ÜRÜNLERİMİZDE HİÇ BİR HAYVANSAL DENEY YAPILMAMAKTADIR. ÜRÜN AMBALAJLARIMIZ POLİETİLEN MALZEMEDEN OLUŞMAKTADIR, AMBALAJLARIMIZ GERİ DÖNÜŞÜMLÜ VE ÇEVREYE DUYARLIDIR. ÜRÜNLERİMİZ % 100 TÜRK MALIDIR. ÜRÜNLERİMİZ ORGANİK YADA ECOCERTLİ DEĞİLDİR. İÇERİK OLARAK KULLANILAN EXTRATLAR BİTKİSELDİR. BİTKİSEL HAMMADDE VE DOĞAL İÇERİKLİ KOZMETİK ÜRÜNLERİDİR. BİR ÜRÜNÜN ORGANİK YADA ECOCERTLİ OLABİLMESİ İÇİN İÇERSİNDE HİÇ BİR KORUYUCU MADDENİN YANİ RAF ÖMRÜNÜ UZATABİLİCEK İÇERİĞİN OLMAMASI GEREKMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIM SÜRELERİ AÇILDIKTAN SONRA 24 AYDIR. SAGLIK BAKANLIĞININ UYGUN BULMADIĞI BAŞTA PARABEN OLMAK ÜZERE HİÇ BİR ZARARLI VE YASAKLI HAMMADDE ,KORUYUCU YADA EKSTRAKT ÜRÜNLERİMİZDE YOKTUR VE KULLANILMAMAKTADIR. 

SUNA DUMANKAYA KOZMETİK ÜRÜNLERİNİN BAYİLİK SİSTEMİ ÜÇ ŞEKİLDE OLABİLMEKTEDİR. 

1.SUNA DUMANKAYA KOZMETİK AYAKLI STAND BAYİLİK ECZANE ,GÜZELLİK SALONU ,AKTAR,KUAFÖR VE BENZERİ MAGZALAR İÇİN VERİLEN BAYİLİKLERİMİZDE 190x70 cm KURUMSAL LOGOLU AYAKLI STANDIMIZ VERİLMEKTE OLUP İÇERSİNE 32 PARÇA ÜRÜNDEN 135 PARÇA ÜRÜN VERİLMEKTEDİR.STAN İÇERİĞİNDE KATALOG AYAKLI KARTON CAM POSTERLERİ STAND İLE BİRLİKTE GÖNDERİLMEKTEDİR. 

2.SUNA DUMANKAYA AVM İÇERSİNE AÇILA BİLEN KİOSK STAND BAYİLİK AVM İÇERSİNDE KİOSK AÇILABİLMESİDİR.AVM DE BULUNDUGU KONUM VE VERİLEN METRE KAREYE UYGUN ŞEKİLDE İMAL EDİLEN STANDLARIMIZDA ORTALAMA 6 İLE 12 METRE KARE İÇERSİNDE DEĞİŞEN STANDLARIMIZDA ARTIK YENİ TREND OLAN AVM LERDE SİZDE BİR ÇOK MARKA İLE AYNI ÇATI ALTINDA BULUNA BİLİRSİNİZ.İŞ VE MÜŞTERİ GARANTİLİ BİR ÇOK AVM DE BULUNAN STAND ALANLARINDAN SİZE EN UYGUN OLANINI BİRLİKTE HAREKET EDEREK BELİRLEYİP GEREKLİ YER VE METRE KARE UYGUNLUGUNU ALDIKTAN SONRA GÖRÜŞEREK SADECE KİOSK MALİYETİ VE ÜRÜN BEDELİNİ ALINARAK İSİM HAKKI ALMADAN UYGUN BULUNAN AVM DE AÇARAK KULLANABİLİRSİNİZ. 

3.SUNA DUMANKAYA KOZMETİK ÜRÜNLERİ FRANCHİSE FRANCHİSE SİSTEMİ SUNA DUMANKAYA TARAFINDAN BELİRLENEN DÜKKAN KONSEPTİNE UYULARAK AÇILAN FRANCHİSE SİSTEMİNDE HER HANGİ BİR İSİM HAKKI ÖDEMEDEN AÇILABİLEN BU SİSTEMDE SADECE BELİRLENEN DÜKKAN KONSEPTİ ÜRÜN BEDELİ ÖDENEREK AÇILABİLMEKTEDİR.

 

SUNA DUMANKAYA KOZMETİK ÜRÜNLERİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR