Samsat Çiğköfte

En Çok Sevilen Yöresel Lezzetlerin Başında Yer Alan Çiğköfteyi Farklı Konseptlerde Açtığı Işletmelerle Tüketicileriyle Buluşturan Samsat Çiğköfte, Türkiye Ve Avrupa’da Faaliyetlerine Devam..

Samsat Çiğköfte Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* Samsat Çiğköfte bayisi olmak isteyen girişimcilerin seçecekleri bayilik modeline göre 5 bin ila 45 bin TL arasında yatırım başlangıç sermayesine sahip olmaları gerekiyor.

Samsat Çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Samsat Çiğköfte Bayilik Şartları

Seçilen Bayilik Konseptine Göre Kurulum Bedeline Ve Sitede Yer Alan Ek Harcamalara Yetecek Sermaye Birikimine Sahip Olunması
Bayilik Konseptinin Gerektirdiği Alana Sahip Aylık 5000 Tl’den Fazla Kirası Olmayan İşletmeler Bulunması
Faaliyet Gösterilecek İşletmenin çevresinde Okul, Hastane, Fırın, üniversite Gibi Kurumların Bulunması, İşletmenin İşlek Bir Lokasyonda Yer Alması
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışının Benimsenmesi

Samsat Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Samsat Çiğköfte Bayilik

 

Samsat Çiğköfte aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan bir firmadır. Kısa süre içerisinde üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında gelişme kaydeden Samsat Çiğköfte gıda sektöründe öncü firmalarından biri olarak tanınmaktadır. Şubelerinin %98’i franchise olarak işletilen Samsat Çiğköfte bayilik veren firmalar arasında sağladığı düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüşünü sağlaması ile yatırımcılar açısından cazibesini korumaktadır. Sektöründe lider bir dünya markası haline gelmeyi hedefleyen Samsat Çiğköfte istikrarlı büyümesi ile yenilikçi ve fark yaratan bir marka olmak yolunda hızla ilerlemektedir. 

Samsat Çiğköfte Bayilik Şartları

Samsat Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerine şu an yaptığı kampanya ile 8.000 TL olan bayilik paketinden 5.000 TL’ye yararlanma olanağı sunmaktadır. İlave ücret ödemeleri ile işletmede satılacak ürünler çeşitlendirilebilmektedir. Samsat Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimciler bayilik şartları ve paket detayları ile ilgili olarak marka yetkililerinden bilgi alabilmekte eğer isterlerse markanın merkezini de ziyaret edebilmektedirler. Bayilik için gönderilen malzemelerin ücreti girişimciden alınmakta ve girişimciler aldıkları teşhir ürünlerinin ödemelerini nakit ya da kredi kartına 12 taksit ile yapabilmektedir. Ayrıca Samsat Çiğköfte merkezi tarafından gönderilen promosyon ürünlerinin kargo ücreti de alıcıya ait olmaktadır. Sektörünün başarılı markalarından biri olan Samsat Çiğköfte bayiliklerinin yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu caddelerde açılmasını talep etmektedir. Bayilik alan girişimcilere verilen bedelsiz çiğköfte 2 yıl taahhütlüdür. Girişimcinin sözleşmesi sona ermeden sözleşmesini feshetmesi ya da bayiliğini kapatması durumunda bedelsiz çiğ köfte talep edilmektedir. Ayrıca bayiliklerin açılışında tüm ürünlerin bulunması zorunlu tutulmaktadır. Açılacak olan işletmenin alanının en az 10 m2 olması talep edilmektedir. Seçilen işletmenin çevresinde internet cafe, okul, hastane, üniversite gibi kurumlardan en az bir tanesinin bulunması istenilmektedir. Seçilen lokasyon için markadan uygunluk alınması koşulu bulunmaktadır. İşletme 7 gün içerisinde ücretsiz şekilde kurulmakta ve markanın uzman personeli tarafından eğitimler verilmektedir.

Samsat Çiğköfte Bayilik Avantajları

Samsat Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilere son derece ekonomik koşullar ile kendi işinin sahibi olma avantajını sunmaktadır. Markanın ürünleri son derece hijyenik koşullarda ve Türk damak tadına uygun olarak üretilmekte aynı zamanda lezzetli ve kaliteli ürünler en ekonomik fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden bayiler kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olabilmektedir. Bayilerin siparişleri Samsat Çiğköfte çağrı merkezi tarafından günlük olarak titizlikle alınmakta ve ertesi gün kendilerine teslim edilmektedir. Böylece bayiler ürün tedarikinde herhangi bir sorun yaşamamakta ve müşteri memnuniyetsizliği oluşumunun önüne geçilmektedir. 

Samsat Çiğköfte Bayilik Destekleri

Samsat Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine talep ettikleri takdirde açılışa özel personel desteği ve iş eğitimi sağlamaktadır. Ayrıca gerek açılış öncesinde gerek sonrasında bayilere ihtiyaç duydukları her alanda destek sağlanmakta ve bayilerin karlılığının artırılması markanın öncelikleri arasında yer almaktadır. Marka tarafından bayilik alan girişimciye 500 kg çiğ köfte hediye edilmektedir. Açılışta 100 kg bedava çiğköfte verilmekte geri kalan 400 kg ise aylık yapılan satışın %10’u oranında bayilere temin edilmektedir.

Gıda sektörünün en karlı iş alanlarından biri olan çiğköfte işletmesi sahibi olmak istiyorsanız siz de Türkiye’nin en hızlı büyüyen çiğköfte markalarından biri olan Samsat Çiğköfte ile iletişime geçerek markanın bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Samsat Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR